Şimdi Ara

Müsilaj için araştırma komisyonu kararı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Müsilaj için araştırma komisyonu kararı!

Geçtiğimiz günlerde çok fazla tartışma konusu olan Marmara Denizi'ndeki müsilaj problemini (deniz salyası) araştırmak için TBMM kararı ile resmi bir komisyon kuruldu. Bu komisyonun çalışmalarıyla Marmara Denizi'ni tekrar eski haline getirecek temizlik ve koruma planları yapılması ve uygulanması bekleniyor. 

Ayrıca Bkz.AstraZeneca aşısı kanama bozukluğuna sebep oluyor!

Resmi Gazete'de yayınlanan bu açıklamaya göre araştırmacı komisyonun 19 üyeden oluşması bekleniyor. Araştırma için başkan, başkanvekili, sözcü ve katip seçiminin şimdiden yapılacağından bahsedilirken aynı zamanda yürütülecek çalışmanın 3 ay olması ve gerektiğinde Ankara dışında da faaliyet yürütmesi kararlaştırıldı. 

Kaynak:https://www.ntv.com.tr/turkiye/musilaja-yonelik-meclis-arastirma-komisyonu-kurulmasina-dair-kararresmigazetede-yayimlandi,XCJacDk3sES1AnEaBcmoUQ

• hmm yani 1 hafta önce muhalefet tarafından verilen öneriyi reddedip. Bakın doğayı korumakla ilgili bir öneriden bahsediyorum... 1-2 hafta sonra aynı öneriyi öne sürüp kabul etmek seviyesiz olmuyor. Aynı şeyi muhalefette yapsa oda seviyesizdir ona bir şey diyen olmadı zaten. Ama böyle doğayı ilgilendiren ve ülkenin içine edecek bir olayda sırf oy için ve karşının verdiği önergeyi kabul etmemek için red vermek tamamen seviyesizliktir. Bunun tersini iddaa eden varsa ülke ve içine edilen doğal yaşam da umurunda değildir.
    ya ahahah ak troller burayada dadanmışya. olum daha geçen 750 milyon dolarlık kıçı kırık dinazor heykelleri yapıp parayı çarçur etmediniz mi? 120 milyar dolar nerede dendiğinde REIS her seferinde farklı bir cevap vererek saçma sapan olayı geçiştirmedi mi... Takmışalr heykele. Sanki 750 milyon dolarlık dinazor heykelini ben yaptım
    Silahtarağa İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi'nin yapımını iptal eden 2 arıtma tesisini 3 ay çalıştıramayan. musilaj sorunu başladıgında örnekler alıp deniz temiz sorun yok diyen ekonun sorunu çözmesini bekleyen yoktu zaten. tatil olsa yapar. Mansur Yavaş dışında chpde çalışan belediye başkanı yok.
    kardeş iktidar halkın parasını harcamıyorda kimin parasını harcıyor. kendi ceplerinden mi veriyorlar... Olum bu nasıl bir akıl tutulmasıdır lan. Senin benim paramla oraya buraya saray dikiyor adam. kimin ne işine yarıyor bunlar. gelmi,ş yapılan konserlere falan takılmış adam. lan 120 milyar doların kayıp olmasından bahsediyoruz. türkiye tarihi boyunca yapılan tüm heykel, konser, ve muhtemelen nice şeylerden fazla para yok olmuş... 750 milyon dolarını adam turistik olarak bile bir değeri olmayan heykele harcamış. geliyor bana kıçı kırık konserlerden bahsediyor. olum gidin trollüğünüzü başka yerde yapınya
  • İstanbul büyük şehir belediyesi soruna çözüm bulamadı galiba ?

• joven kullanıcısına yanıt
    Silahtarağa İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi'nin yapımını iptal eden 2 arıtma tesisini 3 ay çalıştıramayan. musilaj sorunu başladıgında örnekler alıp deniz temiz sorun yok diyen ekonun sorunu çözmesini bekleyen yoktu zaten. tatil olsa yapar. Mansur Yavaş dışında chpde çalışan belediye başkanı yok.

aslında muhalefet araştırma komisyonu kurulsun diye istekde bulunmuştu ama iktidar tarafından reddedildi bu istek. şimdi kendileri aynı istekde bulunup kabul ediyorlar. oldukça çocuksu ve seviyesiz bir davranış gibi geldi bana

ayrıca şunu hatırlatayım. bu sorunun şuan ortaya çıkması 1 yıldır yapılan bir şeyden dolayı değil. buna 15 yıldan fazladır önlem alamayan bir yönetimin eseridir. sen kirliliğin artmasına bunca zamandır izin verirsen bir süreden sonra doğal yaşam da sana böyle tepki verir.

• BigMajestic B kullanıcısına yanıt
    yorumunuzu okudum ve gülümsedim. marmara kıyılarındaki belediyeler chpde ve chp iktidarın tbmm, belediye meclislerinde iktidar önerilerine hep red oyu veriyor. iktidar red verince seviyesiz oluyor demek :) bakın memleket söz konusu oluna Muharrem İNCE gibi davranmak lazım. bunu chpliler öğrenemedi. akplilerde işlerine geldiği davranıyor.

• İNCE

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    tabi canım ne kötü varsa hep akp döneminde olmuştur. sen 20 sene önceki denizin halini ya bilmiyorsun, ya işine gelmiyor. klasik chpli tripleri :) seçimde bu arada 2019 da oldu. 2 sene. senide anlıyorum 2 senedir bir icraat yok ortada.

• ahmetkaraci kullanıcısına yanıt
    hmm yani 1 hafta önce muhalefet tarafından verilen öneriyi reddedip. Bakın doğayı korumakla ilgili bir öneriden bahsediyorum... 1-2 hafta sonra aynı öneriyi öne sürüp kabul etmek seviyesiz olmuyor. Aynı şeyi muhalefette yapsa oda seviyesizdir ona bir şey diyen olmadı zaten. Ama böyle doğayı ilgilendiren ve ülkenin içine edecek bir olayda sırf oy için ve karşının verdiği önergeyi kabul etmemek için red vermek tamamen seviyesizliktir. Bunun tersini iddaa eden varsa ülke ve içine edilen doğal yaşam da umurunda değildir.

1. Chp ve ibb suclu. Kafaları heykel yapmaktan öteye gitmiyor. Yandaşa konser verip , uzaya cıktıklarını sanıyorlar.

2. Muhalefet gereksiz yere her zaman önerge verir ve araştırma komisyonu kurulsun der. Bunu da iktidar güclü ve oy coklugu oldugu icin her zaman reddeder. Muhalefetin amacı provokasyon sadece. Bos laf safsata yapmak.

Cok biliyorsalar kaybolan atlar , olmayan konsere ödenen paralar , medya ya rüşvet olarak dagıtılan 650 milyonu arastırsın.

Komisyona veya önergeye de hic gerek yok ! Kendisi istemiyor ama bunu " bak iktidar izin vermedi " imajı yaratmak.

6 milyona cesme acılışı yap , son 66 milyonira da cesme maketini yaptırıp dağıt !!! Zekaları bu kadar işte.

Liyakat Liyakat Liyakat Liyakat demekle olmuyor bu iş !!!

• eg2077 E kullanıcısına yanıt
    ya ahahah ak troller burayada dadanmışya. olum daha geçen 750 milyon dolarlık kıçı kırık dinazor heykelleri yapıp parayı çarçur etmediniz mi? 120 milyar dolar nerede dendiğinde REIS her seferinde farklı bir cevap vererek saçma sapan olayı geçiştirmedi mi... Takmışalr heykele. Sanki 750 milyon dolarlık dinazor heykelini ben yaptım

• Ne gerek var araştırmaya atena gökhan açıklamış her şeyi.

Bu iş öyle temel atmama törenine benzemez. Bunun ana sorumlusu bellidir. O da aklışlamayan yapraklardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonofmana -- 12 Haziran 2021; 13:5:38 >
  • ahmetkaraci kullanıcısına yanıt
    Biz bunlara icraat diyoruz

https://www.youtube.com/watch?v=YzsiEpV2duk&feature=youtu.be

Ama siz bunlara

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• aaa pardon 1 yıl yazmışım... 2 yıl olacaktı. gerçi akp içinde 15 yıldır yazmıştım oda 20 yıl olacaktı. olum isizn ülke falan umurunuzda değilya. sizin tek değer verdiğiniz şey hükümet. yoksa paranızın değeri diğer bütün ülkelere göre değer kaybetmiş ve fakirleşiyormuşuz falan amaaan...

Diyorsunuz ki ! akp&rte&melih yiyor.. . Ama sen hala heykel dikip ! Konser vererek LİYAKAT biz de :)) bu kadar da " namussuz " siyasete hic gerek yok !

İktidarı elestiriyorsunuz aklınızca ama hala bu tarz haberler de FİGÜRAN olmayı da bırakmıyorsunuz maşallah.

Sanatcı dan siyasi yalaka olmaz diyor kemal ama bakıyoruz " kıt aklı " ile gökhan sosyal medya da hala aptal durumuna düsmektek öteye gidemiyor.

Madem iktidar halkın parasını harcıyor ! Siz neden iki yıl da bunlara benzer olayları durduramadınız ???

Gökhan' ın konser faturası ve chp secmeni birinin uyarısını bırakayım da " gezici zeka " kafasından biraz kurtulursun belki. ( Muharrem ince galiba hala sizi ikna edemedi çünkü ! )

Müsilaj için araştırma komisyonu kararı! Müsilaj için araştırma komisyonu kararı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eg2077 -- 12 Haziran 2021; 12:7:34 >

Kanal istanbul yapılınca marmaraya akan karadeniz sizin aradığınız çözüm olacak.

• Maaşlı troll yine gelmiş iftira atıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 12 Haziran 2021; 14:44:10 >
    Ülke umurunuz da olsa , özgür özel cıkıp " ahmet şık " ı savunmazdı.

Canan ve sezgin ile hala atatürkçü chp diyorsunuz sokaklar da....

Hdp nin 6 milyon secmeni olmasa ( Garo paylan bak ne diyor !! ) haliniz ne olurdu acaba !!!!???

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Sen maaşlı trol degilsin yani !??

Her habere her konuya en dogru ve tarafsız yazan sensin yani ???

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.