Şimdi Ara

Music Box, Movie Box kurulumu (jb'siz,ios 8.3)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
1.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bugün size jailbreaksiz Music Box ve Movie Box programlarının kurulumunu anlatacağım. Çok basit bir yöntem. Güncel ios sürümünde çalışmaktadır.

1)http://www.vshare.com
    Bu siteye girip "unjailbroken" seçeneğine tıklayıp uygulamayı indiriyoruz. Uygulama indikten sonra güvenip güvenmediğimizi soruyor. İlerlemek için güven demeniz gerekiyor. Bir problem olacağını zannetmiyorum fakat sorumluluk kabul etmediğimi belirtmek isterim.

2) Arama bölümünde istediğimiz uygulamayı aratıp indiriyoruz.

Ios 8.3 yüklü cihazımda herhangi bir problem yaşamadım. Bir sorunla karşılaşırsanız burdan yardımcı olmaya çalışacağım.

Edit:

Yükleme sorunu yaşayanlar için ;

Çözüm 1 :

İlk olarak cihazınızın ana menüsünden Ayarlar > Wifi > DNS kısmını 8.8.8.8 olarak değiştirin.
    Ardından cihazınızın ana menüsünden Ayarlar > Genel > Tarih ve Saat sekmesine gelerek tarih kısmını 01 Eylül 2014 ve saati de 12:12 yaparak değiştirin.

Çözüm 2 : Arkadaşlar bu daha kesin bir çözüm fakat bunun için bir pc'ye ihtiyacımız var. Bu pc'mizde "itools" programının yüklü olması gerekiyor. Bu program iTunes programının benzeridir fakat daha kolay işlem yapmamıza olanak verir.http://apple.vshare.com/ Bu adrese girdikten sonra Music Box programını aratıp install diyerek bilgisayarımıza indiriyoruz. Uygulama .ipa formatıyla inecektir masaüstüne atabilirsiniz. Daha sonra itools programını açıp cihazımızı bilgisayara bağlıyoruz.Solda cihazımızın ismi gözükecek, onun hemen altında da applications yazıyor. O sekmeye basıyoruz ve indirdiğimiz uygulamayı onların arasına sürükleyip bırakıyoruz otomatik olarak kendi yükleyecektir.

SSler:
     Music Box, Movie Box kurulumu (jb'siz,ios 8.3) Music Box, Movie Box kurulumu (jb'siz,ios 8.3) Music Box, Movie Box kurulumu (jb'siz,ios 8.3)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Litheart -- 22 Nisan 2015; 2:14:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• indirmiyor dostum
  • Vshare mi yoksa music box mu inmiyor ?

• vshare

• Download(unjailbroken) butonuna bastıktan sonra vazgeç ve yükle seçeneği geliyor olması lazım. Olmuyor ise dns ayarı yapmayı veya hücresel ağınızdan indirmeyi deneyebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paketim olmadığından hücresel denemedim. Dns de 8 li olan olmuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wifi ile olmadı. Hücresel ile başarılı.
  • Olmadı. Yükleniyor dedi ve sonra bitiminde uygulama indirilemiyor hatası verdi
  • elvinjohnson E kullanıcısına yanıt
    Vshare mi yuklenmedi yoksa music box mu ?

• Yüklenemedi indirilemedi diyip duruyor 5S 8.3 jbsiz ( jb cikmadi heralde zaten.)

• vshare yüklenmedi hocam. Yükleniyor diyor sonra indirilemedi dior. Wifi ile de denedim hücresel ile de
  • vshare yüklendi music box ve movie box indiriyor ancak kurulumda hata oluşuyor.
  • Vshare inip kuruldu bendede Musicbox yüklenemedi

• Ve zaten bence Wifi dns yada hücresel ağ ile alakalı bi durum olacağını düşünmüyorum çünkü Vshare Musicbox ı indiriyor ama yüklemeyen telefon

• 5S VShare kuruldu. Önce 3G ile yükle dedim. Bekliyor modunda kaldı epey, o ara da Wifi yi açtım yüklendi.

Merak ettiğim Enlight uygulamasını kurdum. Sorunsuz yüklendi. Çok teşekkür ederim :)

• Music Box iniyor ama yüklenmiyor malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

5S VShare kuruldu. Önce 3G ile yükle dedim. Bekliyor modunda kaldı epey, o ara da Wifi yi açtım yüklendi.

Merak ettiğim Enlight uygulamasını kurdum. Sorunsuz yüklendi. Çok teşekkür ederim :)

Sen yapma bari hocam :)

• Smile75 kullanıcısına yanıt
    Music box bende de yüklenmedi. Enlight yetti bana. İlk indirimde alacağım inşallah mükemmel uygulamaymış gerçekten

• quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

5S VShare kuruldu. Önce 3G ile yükle dedim. Bekliyor modunda kaldı epey, o ara da Wifi yi açtım yüklendi.

Enlight gerçekten çok iyiymiş
    :))
    Bu Vshare işe yarayacak
    Musicbox ile Movie boxta hallolursa jailbreak yapmam :)
    Başlık 8.3 üstüne açılmış ama benim sürümüm 8.2 hâlâ

• gokceonur kullanıcısına yanıt
    Neyi dostum :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.