Şimdi Ara

Mushishi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Anime'nin Adı: Mushishi
    Diğer Adları: Mushi-shi, 蟲師
    Kategori: TV Serisi
    Tür: Doğaüstü Güçler, Drama, Fantazi, Gerilim
    Bölüm Sayısı: 26
    Yayım Tarihi: 23/10/2005 ile 19/6/2006 arası
    Firma/Stüdyo: Asahi Production, Asatsu (ADK), Artland
    Türkiye'de: Yayımlanmadı

Mushishi
     Mushishi

Mushishi
     Mushishi

Mushishi
     Mushishi

Tanıtım:

Mushiler varlıkları ya da görünümleri pek çok insan tarafından bilinmeyen güzemli varlıklardır. Değişik formlarda nadir insanlar tarafından görülebilirler. Bunlardan biri olan Ginko, çeşitli yerlerde mushileri inceleyen; yeri geldiğinde insanlara ve mushilerle problemlerinde yardımcı olan gezgin bir "mushishi"dir (mushi uzmanı).

Mushishi
     Mushishi

Mushishi

Türkçe altyazıları buradan bulabilirsiniz;

http://www.divxplanet.com/sub/m/12250/Mushishi.html

Alıntı: DivxPlanet

Bende yeni indirmeye başladım bakalım nasılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F@ruk -- 3 Temmuz 2007; 21:54:40 >

• arkadaşım benim listemde de var ama bütün bölümlerim türkçe altyazısı yok olsa bende indiricem
  • quote:

Orjinalden alıntı: pagan_chris

arkadaşım benim listemde de var ama bütün bölümlerim türkçe altyazısı yok olsa bende indiricem

DivxPlanet'de @GunsLinGeR adlı arkadaş 26 bölümüm çevirisinide yapacakmış.

Bende indirmeye çalışıyorum ama saniyede 1-2kb ile geliyor seed eden fazla yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F@ruk -- 3 Temmuz 2007; 22:28:43 >
  • Bu ne yahu kimse takmamış seriyi. Sevdiğim bir seridir ilk başlarda işleyişi çok yavaş gelebilir. Her bölüm ayrı bir olayı işliyor. çoğu bölümde tam bir konu bütünlüğü yok. Dediğim gibi işleyiş yavaş olmasına rağmen sonraları kendini izlettiriyor. Bence izlenmesi gereken bir anime.
    Neyse ben buraya bunun için gelmemiştim.Imdb'de dolaşırken filmini buldum mushisi'nin izlemiş olan varsa yorum tavsiye eder mi diyecektim de anlaşılan kimse izlememiş seriyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi %100 -- 7 Ağustos 2012; 21:00:56 >
  •  Mushishi

Mushiler varlıkları ya da görünümleri pek çok insan tarafından bilinmeyen güzemli varlıklardır. Değişik formlarda nadir insanlar tarafından görülebilirler. Bunlardan biri olan Ginko, çeşitli yerlerde mushileri inceleyen; yeri geldiğinde insanlara ve mushilerle problemlerinde yardımcı olan gezgin bir "mushishi"dir (mushi uzmanı).

Mushishi

• Bitiremiyorum ben bu animeyi 8 ay falan oldu 10'da kaldım. Ama bitiricem bi gün, silmedim hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Raist]

Bitiremiyorum ben bu animeyi 8 ay falan oldu 10'da kaldım. Ama bitiricem bi gün, silmedim hala

animenin havası biraz kasvetli Açasım gelmiyordum benim de. Birgün oturdum başına bitirdim kompleBir de ben böceklerden tiksinirim düşün ona rağmen sevdim animeyi

• quote:

Orijinalden alıntı: TuranCan.

quote:

Orijinalden alıntı: [Raist]

Bitiremiyorum ben bu animeyi 8 ay falan oldu 10'da kaldım. Ama bitiricem bi gün, silmedim hala

animenin havası biraz kasvetli Açasım gelmiyordum benim de. Birgün oturdum başına bitirdim kompleBir de ben böceklerden tiksinirim düşün ona rağmen sevdim animeyi

Ben de çok acayip sıkıldığım bi gün izlerim artık tek seferde başka türlü bitiremicem

• Ayakashi / youkai konulu animeleri çok seviyorum. Gerek aksiyonu bol shounen seriler olsun gerekse mushishi gibi sakin bir havada geçen, insanın içine ısıtan animeler olsun. Forumdaki anime izleyici kitlesinin ağırlıklı kısmının shounen fanları olduğunu varsayarsak bu seri herkesi memnun etmeyebilir. Çünkü yavaş, ağır bir ilerleyişi var. Ama bu tarz serileri sevenlere de kesinlikle öneririm. Gerçekten kendini izleten, sıkmayan bir anime.
    Mushishi izleyip sevenlere :

Natsume Yuujinchou
    xxxHOLiC
    Hanada Shounen
    Hotarubi no Mori e

öneririm. Yine bunlar da mushishi gibi sakin bir atmosferde geçen animelerdir ve hepsi çok iyidir. Özellikle ilk 3'ü. Sonuncusu film zaten.
    Youkai konulu olup da mushishi aksine daha hareketli ortamda geçenler de şunlar :

Inuyasha - Favori shounen serilerimdendir. Komedi, aksiyon, dram her şeyi yaşayabilirsiniz.
    Nurarihyon no Mago
    Ghost Hunt - Tam emin değilim ayakashi / youkai temalı mıydı yoksa değil miydi ama adından da anlaşılabileceği gibi benzer bir tür.
    Wagaya no Oinari-sama

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Crowley

Ayakashi / youkai konulu animeleri çok seviyorum. Gerek aksiyonu bol shounen seriler olsun gerekse mushishi gibi sakin bir havada geçen, insanın içine ısıtan animeler olsun. Forumdaki anime izleyici kitlesinin ağırlıklı kısmının shounen fanları olduğunu varsayarsak bu seri herkesi memnun etmeyebilir. Çünkü yavaş, ağır bir ilerleyişi var. Ama bu tarz serileri sevenlere de kesinlikle öneririm. Gerçekten kendini izleten, sıkmayan bir anime.
    Mushishi izleyip sevenlere :

Natsume Yuujinchou
    xxxHOLiC
    Hanada Shounen
    Hotarubi no Mori e

öneririm. Yine bunlar da mushishi gibi sakin bir atmosferde geçen animelerdir ve hepsi çok iyidir. Özellikle ilk 3'ü. Sonuncusu film zaten.
    Youkai konulu olup da mushishi aksine daha hareketli ortamda geçenler de şunlar :

Inuyasha - Favori shounen serilerimdendir. Komedi, aksiyon, dram her şeyi yaşayabilirsiniz.
    Nurarihyon no Mago
    Ghost Hunt - Tam emin değilim ayakashi / youkai temalı mıydı yoksa değil miydi ama adından da anlaşılabileceği gibi benzer bir tür.
    Wagaya no Oinari-sama

ayakashi/youkai konulu olarak nurarihyon no magoyu izledim. Cidden çok sardı. Sanırım ben de o tür serileri seviyorum. Yazdıklarını listeye atıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Crowley

hocam o listeye hell girl ve higurashi no kai de girmeli bence
  • Depresyonda olanlar kesın ızlesın
    olmek ıcın bahanenız olur o derece yavas kasvetlı ama cızımler olsun muzıkler olsun muazzam.
  • O kadar güzel ki Dual audio indirmiştim, her bölüm acaba ingilizce mi izlesem diye düşünüp, 1-2 kez sesi değiştirip yine japonca ses - ingilizce altyazı kombinasyonuna geçiyorum. O kadar güzel bir mistisizm var ki animede... Beyninize masaj yapıyor sanki.
  • tamamiyle zaman kaybı
  • İlk defa duydum sanırım ama izleme istegi oluştu icimde.
    Kasvetli havalar daha cok hoşuma gidiyor nedense.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle konuyu HORT ediyim.

Benimde çok sevdiğim Mushishi animesinin yayınlanan special bölümünde 2. sezon duyuruldu. Nisanda geliyor

http://www.animenewsnetwork.com/news/2014-01-04/mushishi-anime-gets-2nd-season-in-april

Uzun bir aradan sonra nihayet 2. sezon geldi. Darısı Claymore animesinede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 6 Ocak 2014; 2:08:17 >

• Geçen 1080p'sini indirdim lakin benim emektar laptop için fazla ağır geldi izleyemedim bi kaç bölüm izleyebildim.
    Bölümlerin birbirinden bağımsız olması sevmediğim bir şeydir ilerde toparlanıyordur belki ama belli olmaz onun dışında durağan yapısı diyalog ağırlıklı olması ve ilginç bir beynin ürünü olması oldukça ilgi çekici izleyip bitireceğim mutlaka.
  • ekliyorum listeye
  • Çok merak ettiğim bir anime. Nasıl izliyeceğimi de bilmiyorum seedi iyi olan torrent yok ortamda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zuko_35

Çok merak ettiğim bir anime. Nasıl izliyeceğimi de bilmiyorum seedi iyi olan torrent yok ortamda.

nyaa da 1080p versiyonu var seedli.

Ben de indirme listeme dün aldım bekliyor.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.