Şimdi Ara

Müşahitler para alıyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
18.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bir partiye başvurmuştum şimdi mail geldi bir okulda müşahit olarak görevlendirildiniz diye. Öğrenciyim ek gelir olur vs. Diyerek başvurmuştum. Para alıyor muyuz? Eğer almıyorsak bildireyim de başka birini görevlendirsinler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 80 lira civarı bir ücret veriyolar herhalde.

• 70-90 arası bişey galiba

• ø kullanıcısına yanıt
    Hocam baktım da sandık kurulu görevlisi yazıyor orada. müşahitlere de veriliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fil Yutmus Boa Yılanı

Hocam baktım da sandık kurulu görevlisi yazıyor orada. müşahitlere de veriliyor mu?

Veriliyor, ilçe parti bürosuna ulaşırsan söylerler.

• Müşahitler almıyor diye biliyorum

• boynuna kart takmayacaksan zor para alırsın ancak gidip o partiye yalvaracaksın ancak öyle onun dışında sandık başında duranlar ysk tarafından resmi görevli olanlar onlar alıyor ödemesini ama parti görevlilerine partiler veriyor parayı o da alabilirsen yani
  • Müşahitlerin eline veriyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Batarang- -- 12 Nisan 2017; 21:14:9 >
  • Müşahitler para alıyor. Müşahitlik yapmamış insanlar şurada konuşmasa olmaz zaten. Ülkenin en büyük sorunu, bilmeyen insanların biliyormuş gibi yok alamazsın, zor alırsın hede hödö yapması. Bilmediği konularda yorum yapan insanlara sinir oluyorum cidden, bilmiyosan yorum yapmayın geçin arkadaşlar, zor değil.

Konuya gelirsek, ben 7 haziran seçimlerinde müşahitlik yapmıştım. Çok hızlı yatırmıyolar, süreyi de hatırlamıyorum ama yani unutmuştum ben parayı falan. Ondan sonra yattı, pttden 64tlmi çok rahat bir şekilde almıştım. Boynuma kart falan da takmadım. Hiçbir partiye de yalvarmadım(bir parti görevlisi olarak yaptım tabi ama hiçbir parti müşahit isteğinizi kolay kolay reddetmez).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suddenly30 -- 12 Nisan 2017; 21:16:2 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • suddenly30 kullanıcısına yanıt
    Hocam bugün gittim konuştum da para vermiyoruz dediler. Sandık kurulu alıyormuş orada da her partiden 1 kişi oluyormuş öyle. Müşahitler yani gözlemciler almıyormuş. Karın tokluğuna sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: suddenly30

Müşahitler para alıyor. Müşahitlik yapmamış insanlar şurada konuşmasa olmaz zaten. Ülkenin en büyük sorunu, bilmeyen insanların biliyormuş gibi yok alamazsın, zor alırsın hede hödö yapması. Bilmediği konularda yorum yapan insanlara sinir oluyorum cidden, bilmiyosan yorum yapmayın geçin arkadaşlar, zor değil.

Konuya gelirsek, ben 7 haziran seçimlerinde müşahitlik yapmıştım. Çok hızlı yatırmıyolar, süreyi de hatırlamıyorum ama yani unutmuştum ben parayı falan. Ondan sonra yattı, pttden 64tlmi çok rahat bir şekilde almıştım. Boynuma kart falan da takmadım. Hiçbir partiye de yalvarmadım(bir parti görevlisi olarak yaptım tabi ama hiçbir parti müşahit isteğinizi kolay kolay reddetmez).

Müşahitlik yapmasam inan şu müşahit para alıyor yalanına inanacam müşahitlere kuruş vermiyorlar boşa sallayıpta insanları ümitlendirme

Müşahitlik resmi bir görev değildir tamamen gönüllülük esasına dayalıdır hiç bir yetkiside yoktur sadece partinin gönüllü bir görevlisidir PARA ALMAZLAR eğerki parti bi şekilde biz size para verecez diyorsa el altından bir şekilde bir yerlerden verirse verir o partinin bileceği bir şey

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.