Şimdi Ara

Mürettebat Skill ve Perkleri >Türkçe Rehber< (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
3
Favori
39.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • peki bu BIA, cikolatadir, koladi vs., bunlar olmadan ne kadar etkilidir acaba?
  • Gereken güncellemeleri yaptım ve Örnekleri içeren rehberi de ekledim.
  • mczaga kullanıcısına yanıt
    bölümün en faydalı konularından biri. son derece bilgilendirici. üst konu olması lazım bence.
  • buda yararlı bilgi teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben teşekkür ederim.
  • Kontrollü Çarpışmayı güncelledim tamamen yanlışmış bilgiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mucizevi

Şu sorduğum soruyu başka yerde de sordum ancak net bir cevap alamadım. Mürettebat nasıl gelişiyor diye sormuyorum ben. Mürettebatın rütbesi nasıl artıyor diyorum. Almanlarda feldwebel,oberfeldwebel,stabsfeldwebel gibi rütbeler var. Mürettebatın bu rütbesi bir üst rütbeye hangi aşamadan sonra artmakta? Şu tarz cevaplar aramaktayım. Mesela mürettebat toplamda 1000 savaşa girerse bir rütbe artışı yaşanıyor veya mürettebat 100 bin xp kazanırsa bir üst rütbeye yükselir veya 1.skill tamamlanırsa bir üst rütbe artışı gerçekleşir gibi cevaplar aramaktayım. Mesela bende en yüksek rütbe Almanlarda stabsfeldwebel. Bu eleman bir üst rütbeye ne zaman yükselecek? Çok önemli değil ben de biliyorum ancak kafaya takıldı işte. :)

İlk mesaja Rütbe hesaplamasını doğru bir şekilde yazdım biraz geç oldu fakat hiç olmamasından iyidir. :p

aradan 1 yıl geçmiş. mürettebat emekli oldu.
    teşekkürler güncelleme için.
  • SİLAHCI'DA NİŞANCIDAKİ BELİRLENMİŞ HEDEF KISMINDA KMT DE İŞE YARAMAZ YAZILMIŞ "Hangi Tankda neler seçilmeli ? " KISMINDA KMT YE BELİRLENMİŞ HEDEF DENMİŞ...

BU NEYİN KAFASI ??
  • Oyun içi ve resmi site üzerindeki Türkçeleştirmelere çok fazla yabancı kalmaması açısından tekrar güncelledim gerekenleri , hataları bildirirseniz sevinirim.

quote:

Orijinalden alıntı: SaYKoTurk

SİLAHCI'DA NİŞANCIDAKİ BELİRLENMİŞ HEDEF KISMINDA KMT DE İŞE YARAMAZ YAZILMIŞ "Hangi Tankda neler seçilmeli ? " KISMINDA KMT YE BELİRLENMİŞ HEDEF DENMİŞ...

BU NEYİN KAFASI ??

Farkındaydım o durumun farklı kaynaklardan edinildiği için üstün körü türkçeleştirmiştim sadece orjinali gibi kalmasını istedim ondan oldu.

Fakat eleştiri ile hakaret arasında ince bir çizgi olur genelde o çizgi aşılırsa cevap verilince agresif olan taraf ben olmam bunu da belirteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 16 Eylül 2013; 9:21:26 >
  • Arkadaşlar güncellenmesi gereken yerler varsa bildirirseniz düzeltirim bilginize.
  • Beyler t110e3 kasiyorum.yetenekler soyle.sirqsiyla komutan topcu surucu yukleyici

1.durumsal farkindalik
    2.tam isabet
    3.silah arkadasligi
    4.kamujlas

Bunlar hali hazirda var olanlsr. 2.yetenekler acildi neye veriyim?

• günaydın arkadaşlar t62a ile iyi spot yapabilmek için mürettebata hangi becerileri verebilirim şuan 4. beceriler açık
  • Her tanka gore var mi skill gorseli falan?kv1 kasiorum telden bakiorum goremedim kv1 icin ne olmaki skill dagilimi?

• Muretebati sifirlamak mi gerekiyor.cok iyi oynuyorum kv1 i.eger gerekmiyorsa 2. Olarak ne vermeliyim skill?
     Mürettebat Skill ve Perkleri >Türkçe Rehber<

• ben olsam full repair skill'ini verirdim tüm 2.slotlara
  • emrebdt kullanıcısına yanıt
    silah arkadaşlığını va kamuflaji butun uyelere ver
    Murettebattan 1 inde silah arkadasligi var digerlerine veriyim,sadece o silah arkadasligi olana tamir veriyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrebdt

Murettebattan 1 inde silah arkadasligi var digerlerine veriyim,sadece o silah arkadasligi olana tamir veriyim.

Silah kardeşliği orada olmamış
    1-o mürettebatı Gold'un var ise Gold ile sıfırla
    2-sonra da Silah kardeşliği yerine başka bir Skill ya da Perk seç

3-2.Slotlara ise dediğim gibi hepsine Repair Skill'ini ver

Tam okumadıydım geçende fark etmemişim Silah kardeşliğini.
    Tsk ederim yorum icin.anladimki skill sifirlamak sart oldu ama sizin gibi önceki arkadaşlarda okumadi o yuzfen biraz geç kaldiniz.8 bit savaslarinda murettebat kasiyorum silah arkadaslogi verdim 1. Slota. 2. Slotada tamir vericem uygun mudur?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.