Şimdi Ara

Mürettebat Skill ve Perkleri >Türkçe Rehber< (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
3
Favori
39.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben medlerde bunu kullandım, Type59da hala var, 3 skill oldugu için, maç sonlarında çok işe yarıyor, özelliklede karşı taraftaki adam çok güçlü bir heavy olsun yada eşdeğer birşey modül ve mürettebatlar hasarlı oldugu zaman, çok dehşet alıyorsun adamı, çaresiz kalıyor, tabi biraz lux bir perk, 2 skill olan mürettabatları ise sıfırladım, çok lüks kaçıyor diye, credi ile sıfırladım düşüyor kötü şekilde bu sefer baştan kas kas o seviyeye gelsin, gold ile yapıyorum bende onu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkentt -- 2 Ekim 2012; 13:00:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

yanlız benim açıklamam da diyorum ki düşman tankını 4 saniye sonra diyorum yani hemen olmadığını burdan anlayabilirdin... neyse bir daha ki sefere daha detaylı incelersin .
    Gold ile dememin sebebi şu oyundaki para ile yapamadığın tek şey Mürettebat kasmak Premium tank ile kasmak bunun dışında çünkü orada da Pre tankla oynamak zorundasın.

Yok zaten senin açıklamayı okudumda karar verdim her 4 saniyede göstermiyor +-15 de değil hedefi tam tankın üzerine getirmek gerekiyor sonradan değişmiş olabilir bir bak istersen. Çünkü adamın üstüne gidiyorum çarpıp paletini kırıp ateş ediyorum mermim dolana kadar göstermiyor bir daha ateş ediyorum sonra 3-4 modul bozuk gösteriyor dolum sürem 13 saniye olduğuna göre büyük ihtimal bir şekilde buglandı yada değiştirdiler dinamiklerini...

İlk seçtiğimde hiç göstermiyordu modlardan biri engelledi sanırım guinin içini boşalttım göstermeye başladı ondada verim vermedi dediğim gibi.

Anlık dememin sebebi 4 saniyeyide anlık kabul ediyorum 4 saniyede ne kadar hasar alabilir bir tank hele teke tek çarpıştığım tankta sadece benim yaptığım hasarı gösterir ama adama 2 kere sıktıktan sonra gösterirse hiçbir yararı yok benim için çünkü hangi merminin o kritik hasarı verdiğini anlamamın yolu yok...

Not: Konuyu bilip bilmeden seçmişin demeye getirmeye çalışıyorsan hiç yazışmayalım boş yere.

*bozkentt
    Bencede mediumda daha değerli olur diye düşünüyorum çünkü medium kendi tierındaki heavylerle teke tek zor kapışıyor kontrol edip bozuk modül varsa saldırmak dediğin gibi çok yararlı olur rezil edersin adamları. Ama heavyle tank seçme gibi bir lüksüm yok eğer savunma tarafındaysam ölene kadar savunacağım saldırı tarafındaysam ölene kadar saldıracağım Daha çok attığım mermilerin kritik hasarını görmek için seçmiştim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eminmetehan -- 2 Ekim 2012; 13:14:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eminmetehan

Bende test ettim çok çıkmadı ilk zamalarda, youtube da gördüm, nasıl birşey oldugunu gördüm, sonra mod klasörünü komple sildim bu sefer çıktı, tek tek ekledim ve denedim güncel modlarda sorun yok, mod kullanıyorum derken, nişangah ve tankların isimlerini gösteren mod, bendeki çıkmama nedeni ise alttaki compasstı, yani senin yaşadıgın kuşku ve talihsizliğin benzerinide ben yaşadım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkentt

quote:

Orijinalden alıntı: eminmetehan

Bende test ettim çok çıkmadı ilk zamalarda, youtube da gördüm, nasıl birşey oldugunu gördüm, sonra mod klasörünü komple sildim bu sefer çıktı, tek tek ekledim ve denedim güncel modlarda sorun yok, mod kullanıyorum derken, nişangah ve tankların isimlerini gösteren mod, bendeki çıkmama nedeni ise alttaki compasstı, yani senin yaşadıgın kuşku ve talihsizliğin benzerinide ben yaşadım..

Evet bende silince göstermeye başladı ama dediğim gibi istediğim verimde göstermiyordu hala guinin dışından birşey etkiliyorda olabilir. 1 perk içinde kullandığım modları kaldıracak halim yok çünkü her tankta kullanıyorum o modları. Talihsizlik oldu biraz başkaları yaşamasın aynı şeyi diye paylaşıyorum keşke sende paylaşsaydın sorunlar yaşayınca

Çoktan değiştirdim perki burda gelip kullanmayı düşünen arkadaşlara modların sorun çıkartabileceğini perkte sorunlar olduğunu aktarmaya çalışıyorum bilip bilmeden seçen adam olduk neyse uzatmanın manası yok...

Mürettebat Skill ve Perkleri >Türkçe Rehber<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eminmetehan -- 2 Ekim 2012; 13:28:50 >
  • IS'taki mürettebatım 3'ünün yetenklerını actım.
    IS-3 tankı aldığımda bu mürettebatı ona yüklesem oluyor mu?
    Yani IS-3 için IS tankı satacağım. Mürettebatı kışlaya göndereceğim.
    Bu elamanları da kısmet olursa IS-3'te kullanmayı düşünüyorum.
    Ben onu Kobraya benzetiyorum. Yılan gibi canavar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bortecinenumu

IS'taki mürettebatım 3'ünün yetenklerını actım.
    IS-3 tankı aldığımda bu mürettebatı ona yüklesem oluyor mu?
    Yani IS-3 için IS tankı satacağım. Mürettebatı kışlaya göndereceğim.
    Bu elamanları da kısmet olursa IS-3'te kullanmayı düşünüyorum.
    Ben onu Kobraya benzetiyorum. Yılan gibi canavar

Evet kullanabilirsin ama yeniden eğitmeyi unutma birde her zaman yüzde 90ile eğit ve is-3ü seçtiğinden emin ol yoksa 2 kere eğitmek zorunda kalırsın mürettebatın seviyesi çok düşer...

IS-3 çok daha güzel bir tank en çok eğlendiğim tanklardan biri tavsiye ederim.
  • 13 saniye normal bir şey değilki kimse almaz ozaman bir sorun var sanırım ya oyunda yada senin dosyalarda bilip bilmeme derken bunu kastedmiştim yani buradaki yazdıklarım değil sadece yani buraya tek kaynak demek istemedim bu skill ve Perk bana göre oyundaki en değerli şey o yüzden hertaraftan iyi araştırmak ve güncel tutmak lazım bu bilgileri bu

manada diyorum.Bilip bilmemek değilki önemli olan araştırmamak öğrenmemek ve kendini güncel tutmamak sen öylesin demiyorum ama olabilirsinde bu bir hakaret değildir.
  • Eline sağlık
  • İlk mesajdaki bilgiler güncel değildir değişmiş değerler olabilir haberiniz olsun.
  • arkadaşlar genel olarak bia şart mıdır ?
  • Arkadaşlar şimdi bende KV-1S var be şu an mürettebat %100 hemen kartalgözü istiorm,Tüm mürettabıtdan sadece komutan yeteneğini açtım daha hızlı olurmu *
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sindoma970

Arkadaşlar şimdi bende KV-1S var be şu an mürettebat %100 hemen kartalgözü istiorm,Tüm mürettabıtdan sadece komutan yeteneğini açtım daha hızlı olurmu *

hayır tüm mürettebata ver skilleri ilk önce kartal gözü yerim tüm elemanlara brother arms versen daha iyi olurdu
  • Örnek bir kaç mürettebat koydum komutan major olmuş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deatly -- 30 Ekim 2012; 14:09:25 >
  • quote:

Ben medlerde bunu kullandım, Type59da hala var, 3 skill oldugu için, maç sonlarında çok işe yarıyor, özelliklede karşı taraftaki adam çok güçlü bir heavy olsun yada eşdeğer birşey modül ve mürettebatlar hasarlı oldugu zaman, çok dehşet alıyorsun adamı, çaresiz kalıyor, tabi biraz lux bir perk, 2 skill olan mürettabatları ise sıfırladım, çok lüks kaçıyor diye, credi ile sıfırladım düşüyor kötü şekilde bu sefer baştan kas kas o seviyeye gelsin, gold ile yapıyorum bende onu..

"BEN MEDLERDE BUNU KULLANDIM" DİYOSUN ABİ...NEYİ NERDE KULLANDIN PEK ANLAMADIM AMA...ANLAŞILIR BİR DİLLE ANLATIRSAN SEVİNİRİM...TEŞEKKÜRLER...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DEJAWU77

quote:

Ben medlerde bunu kullandım, Type59da hala var, 3 skill oldugu için, maç sonlarında çok işe yarıyor, özelliklede karşı taraftaki adam çok güçlü bir heavy olsun yada eşdeğer birşey modül ve mürettebatlar hasarlı oldugu zaman, çok dehşet alıyorsun adamı, çaresiz kalıyor, tabi biraz lux bir perk, 2 skill olan mürettabatları ise sıfırladım, çok lüks kaçıyor diye, credi ile sıfırladım düşüyor kötü şekilde bu sefer baştan kas kas o seviyeye gelsin, gold ile yapıyorum bende onu..

"BEN MEDLERDE BUNU KULLANDIM" DİYOSUN ABİ...NEYİ NERDE KULLANDIN PEK ANLAMADIM AMA...ANLAŞILIR BİR DİLLE ANLATIRSAN SEVİNİRİM...TEŞEKKÜRLER...

:) orda emin birşey sormuştu, namluyu birisine dogru tuttugunda 4 saniye sonra sana ekrana yazıyor ölü mürettebatları yada paletimi kırık, namlusumu bozuk diye o yüzden yazmıştım, perk oldugu için %100'de yararlı olan birşey ancak yeteneği az olan medlere verince çok lüks kaçıyor son bende değiştirdim type59da bende şu an 4üncü skille sadece %1 kaldı, komple değiştirmiştim, senin hangi tank için istediğin varsa gerek gece oyun içerisinden yada burdan yardımcı olabilirim, yukarda deatlykiss te farklı bir konfigürasyon vermiş kendine uyanı bir şekilde yaratman lazım..
  • quote:

quote:

quote:

:) orda emin birşey sormuştu, namluyu birisine dogru tuttugunda 4 saniye sonra sana ekrana yazıyor ölü mürettebatları yada paletimi kırık, namlusumu bozuk diye o yüzden yazmıştım, perk oldugu için %100'de yararlı olan birşey ancak yeteneği az olan medlere verince çok lüks kaçıyor son bende değiştirdim type59da bende şu an 4üncü skille sadece %1 kaldı, komple değiştirmiştim, senin hangi tank için istediğin varsa gerek gece oyun içerisinden yada burdan yardımcı olabilirim, yukarda deatlykiss te farklı bir konfigürasyon vermiş kendine uyanı bir şekilde yaratman lazım..

Abi teşekkürler bilgi için tamamda yukarda deatlykiss sadece fotoğraf vermiş başka bişi yok...o dediğin skilin adı nedir söylersen sevinirim...birde abi sen bu işleri iyi biliyorsun okuduğum kadarıyla...ben MİRTANKOV'dan pekçok mod+skin+yama vs. indirdim ancak bunları kuramıyorum...özellikle benim pc normal oynarken bişey yok...otlara ormana girince sapıtıyor abi...30-40-50 fps oynuyorum...otluk ve ormanda 20-15-10 lara kadar iniyor namlu donma noktasına geliyor...BANA BU KONUDA YARDIMCI OLURSAN YADA OLACAK BİRİ VARSA MİNNETTAR KALIRIM...SANA VE HERKESE İYİ ZEVKLİ NEŞELİ OYUNLAR...
  • quote:

Abi teşekkürler bilgi için tamamda yukarda deatlykiss sadece fotoğraf vermiş başka bişi yok...o dediğin skilin adı nedir söylersen sevinirim...birde abi sen bu işleri iyi biliyorsun okuduğum kadarıyla...ben MİRTANKOV'dan pekçok mod+skin+yama vs. indirdim ancak bunları kuramıyorum...özellikle benim pc normal oynarken bişey yok...otlara ormana girince sapıtıyor abi...30-40-50 fps oynuyorum...otluk ve ormanda 20-15-10 lara kadar iniyor namlu donma noktasına geliyor...BANA BU KONUDA YARDIMCI OLURSAN YADA OLACAK BİRİ VARSA MİNNETTAR KALIRIM...SANA VE HERKESE İYİ ZEVKLİ NEŞELİ OYUNLAR...

Estagfurullah ne demek :) o skillin ismi eagle eye resmide bu
    ben wot tweaker kullanıyoru çogu şey kapalı ve rahat oynanıyor, linkide buhttp://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/125384-wot-tweaker-upd-for-082/ kurması karmaşık gibi ama çok etkili..

mirtankovdan indiğin şeyler res_mods altındaki 8.2 ikiye atıcaksın, genelde onlar hazır, ancak ekstra yöneldiğin her mod senin oyunun yavaşlmasına neden oluyor, benim kullandıklarımı sana email olarak atabilirim linklerini..
  • quote:

quote:

Estagfurullah ne demek :) o skillin ismi eagle eye resmide bu
    ben wot tweaker kullanıyoru çogu şey kapalı ve rahat oynanıyor, linkide buhttp://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/125384-wot-tweaker-upd-for-082/ kurması karmaşık gibi ama çok etkili..

mirtankovdan indiğin şeyler res_mods altındaki 8.2 ikiye atıcaksın, genelde onlar hazır, ancak ekstra yöneldiğin her mod senin oyunun yavaşlmasına neden oluyor, benim kullandıklarımı sana email olarak atabilirim linklerini..

ABİ WOTTWEAKER'I BEN BİR TÜRLÜ KURAMADIM...GEREK RUSÇA GEREKSE İNGİLİZCE'DE...Bİ FOTOLU KURULUM ANLATIMI VARSA...8.1 DE KURDUM DENK GELE...BU LANET OLASI PATCH'DEN SONRA GİTTİ ABİ...E-MAİL,LİNK,FOTOLU ANLATIM NE VARSA ATARSAN MİNNETTAR KALIRIM ABİ :)

PC'Yİ YAVAŞLATMAYACAK OYUNU ZEVKLİ HALE GETİRECEK HERŞEYE VARIM...DÜN BİŞEY YÜKLEDİM ASNIRIM FORUMDAN ALDIM...DÜŞMANA VURDUĞUN DAMAGEYİ GÖSTERİYOR...8.2/GUİ/FLASH İÇİNE ATILIYO...MÜKEMMEL...

BİRDE WOTTWEAKER'I KURABİLİRSEM(8.2) BENDEN İYİSİ YOK...

MAİL ADRESİM firavun77@gmail.com

TEŞEKKÜRLER...
  • quote:

ABİ WOTTWEAKER'I BEN BİR TÜRLÜ KURAMADIM...GEREK RUSÇA GEREKSE İNGİLİZCE'DE...Bİ FOTOLU KURULUM ANLATIMI VARSA...8.1 DE KURDUM DENK GELE...BU LANET OLASI PATCH'DEN SONRA GİTTİ ABİ...E-MAİL,LİNK,FOTOLU ANLATIM NE VARSA ATARSAN MİNNETTAR KALIRIM ABİ :)

PC'Yİ YAVAŞLATMAYACAK OYUNU ZEVKLİ HALE GETİRECEK HERŞEYE VARIM...DÜN BİŞEY YÜKLEDİM ASNIRIM FORUMDAN ALDIM...DÜŞMANA VURDUĞUN DAMAGEYİ GÖSTERİYOR...8.2/GUİ/FLASH İÇİNE ATILIYO...MÜKEMMEL...

TEŞEKKÜRLER...

8,2 wot tweaker'ın içinde anlatım dosyası var her dilde anlatıyor sıra ile dosyaları ana oyun dosyasına kopyalayıp sadece tıklayacaksn o sana her adımda söylüyor :)
  • quote:

quote:

TEŞEKKÜRLER...

8,2 wot tweaker'ın içinde anlatım dosyası var her dilde anlatıyor sıra ile dosyaları ana oyun dosyasına kopyalayıp sadece tıklayacaksn o sana her adımda söylüyor :)

YOK ABİ VALLA BECEREMEDİM BEN BİRAZ TEKNOLOJİ ÖZÜRLÜYÜM
    MAİL ADRESİMİ YAZDIM ABİ...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.