Şimdi Ara

Murdered Souls Suspect Türkçe yama (Çıktı) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
6
Favori
19.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bir iki kişinin lafıyla hareket edilir mi? hele ki böyle büyük bir proje sözkonusuysa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 17 Ocak 2017; 20:3:44 >
  • Yazık ki sizin gibi egosu tavan yapmış kişilerden fayda bekleyenler çok var.
    Kişisel fikrim, sizin gibi çeviriden çok sürekli kavga eden üstünlük kurmaya çalışan kişiler gitmeden bu çeviri işleri hep bekleme ve hüsranla biter.

Not: Bu laflarım işini layığıyla yapan arkadaşlara değil, onlar zaten kalitelerini ve kendilerini belli ediyor.
  • Belki de yüzlerce kişiyi beklentiye sokup sonra da birkaç kişi birşeyler dedi diye yamanın yayınlanacağı günlerde iptal kararı veriyorsun. Çocuk musun kardeşim sen? Hiç inandırıcı değilsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belki de yamayı hiç yapmadın . 2-3 İnsanın lafına bakıpta yamayı iptal ediyorsan zaten senden kimse bir şey beklemez. Senin yüzünden belki bu oyunu satın alanlar oldu. Onların parasını harcattığın için mutlusundur . Daha neler derdim de foruma yıllar sonra yeni geldim banlanmak istemiyorum .
  • ShirnkTR kullanıcısına yanıt
    yamayı da parayla satacağını iddia etmişti zaten.
  • Türk Teknik kullanıcısına yanıt
    Dostum seni destekliyordum ama bu tutumu senden beklemezdim hiç. Yaptığın gerçekten hiç yakışık alacak bir tavır değil. Yayınlasan da yayınlamasan da, şahsen bundan sonra olur da bu işe devam edersen takipçin olmayacağım. Çünkü aklımda hep yine birilerinin lafına bakıp yarım bırakır yada çıkarmaz diyeceğim kendi kendime.

Birde şöyle bir konuşma geçmişti aramızda sende şuan aynı durumdasın tebrik ederim.

"Aslında bu türkçe yama yapanlara bir nevi isyanımı dile getiriyorum :) yarım yalamak bitirmeden bırakmalar hele murdered yalan hikayesine dönmüştü. batman arkam orgins bittigi halde paylaşılmıyor. Kardeşim iyi kötü ingilizcemiz var ama anadilde oynamak varken neden ingilizce oynuyorum? bende nerede efsane ve çevrilmemiş çevrilmeyecek oyun varsa zaman buldukça çevireceğim. "
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    "Düşünce tarzına hayran kaldım. Her zaman takipçin olacağım.

Öbür dediklerinde haklısın, arkadaşlar gurur meselesi yapmış ve bizleri mağdur ediyor, buyursun etsinler. Kimse bu yaptıklarından dolayı bir şey kaybetmez onlarda kazanmaz sadece kendilerini tatmin etmiş olurlar ve önünde sonunda piyasaya düşer o projede. Bunu da buraya yazıyorum."
  • quote:

Orijinalden alıntı: baddogan35

Dostum seni destekliyordum ama bu tutumu senden beklemezdim hiç. Yaptığın gerçekten hiç yakışık alacak bir tavır değil. Yayınlasan da yayınlamasan da, şahsen bundan sonra olur da bu işe devam edersen takipçin olmayacağım. Çünkü aklımda hep yine birilerinin lafına bakıp yarım bırakır yada çıkarmaz diyeceğim kendi kendime.

Birde şöyle bir konuşma geçmişti aramızda sende şuan aynı durumdasın tebrik ederim.

"Aslında bu türkçe yama yapanlara bir nevi isyanımı dile getiriyorum :) yarım yalamak bitirmeden bırakmalar hele murdered yalan hikayesine dönmüştü. batman arkam orgins bittigi halde paylaşılmıyor. Kardeşim iyi kötü ingilizcemiz var ama anadilde oynamak varken neden ingilizce oynuyorum? bende nerede efsane ve çevrilmemiş çevrilmeyecek oyun varsa zaman buldukça çevireceğim. "
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    "Düşünce tarzına hayran kaldım. Her zaman takipçin olacağım.

Öbür dediklerinde haklısın, arkadaşlar gurur meselesi yapmış ve bizleri mağdur ediyor, buyursun etsinler. Kimse bu yaptıklarından dolayı bir şey kaybetmez onlarda kazanmaz sadece kendilerini tatmin etmiş olurlar ve önünde sonunda piyasaya düşer o projede. Bunu da buraya yazıyorum."

O bu değil bu herifin lafına güvenip oyunu Türkçe yama olması umuduyla satın alan adamların parası yandı ona acıyorum .
  • ShirnkTR kullanıcısına yanıt
    foruma girdim ve çok şaşırdım gerçekten, çünkü arkadaş diğer çevirmenlerin bu tutumuna hep serzenişte bulunuyordu ama gel gör ki şuan kendisi de aynı durumda İLGİNÇ.
  • bak ben bi anlık sinirle düşünemedim oyunu alanlar oldu tamam milletin hakkı yemiş gibi olurum tmm yamayı c.tesi çıkarıyorum arkadaşlar neden c.tesi şuan 2. defa oynuyorum ilk oynadığımda gözüme bazı yerler çatmıştı onları düzelttim 2. sağlama üzerineden geçeyim.
    hiç yapmadın diyenler ben bu forumda 2008'den beri aktif 2.el veya oyun platformlarında takılıyorum basit şeylere yaptım bitti diyecek adam değilim tanıyanlar var çok şükür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Bu forumda öyle bir grup var ki çeviri konularinda her şeye salça olup insanların çevirilerini kötülemeye aşağılamaya,insanları bezdirmeye çalışıyorlar.Bu kişiler devam ettiği sürece daha çok çeviri iptal olur. Kendiniz bir halt yapmıyorsunuz yapana neden engel oluyorsunuz ?

Bu seviyenizi soran da onlardan biridir kesin. Bunlar virüs gibiler. Sen yapmıyorsun yapana engel olma. Beğenmiyorsan uygun bir dille uyar şurası şöyle olsa daha iyi olur de ama yok bunlarin niyeti farklı.

Oyunçeviri ye laf atıyorlar. Ulan adamların ölüsü bile yama çıkartıyor. Neyin kafasını yaşıyorsunuz ?

Çeviri sektörüne en büyük zararı o kendini kusursuz gören grup veriyor .Daha çok şey yazmak isterdim ama neyse.

Hocam emek sizin çeviri sizin ne yapmak isterseniz saygı duyarım ama bu kendini bilmez insanlar her zaman vardı olmayada devam edecek. Çok üzgünüm gerçekten şok oldum.

bak hala yazmış ama dediğim gibi mesajı ben silmedim çakala çakal derim bu çakallara inat vazgeçmeyeceğim destekçilerimi gördükçe içime bir huzur geldi
  • quote:

foruma girdim ve çok şaşırdım gerçekten, çünkü arkadaş diğer çevirmenlerin bu tutumuna hep serzenişte bulunuyordu ama gel gör ki şuan kendisi de aynı durumda İLGİNÇ.

Ama bir çoğuna hak veridim bir ara gördünüz son 1 haftadır neler döndü forumda küfür hareket kıyamet sonra geldi benim konuya sıçradı, ama dediğim gibi bu çakallara inat vazgeçmeyeceğim
  • Bizim insanımız meyve veren ağacı taşlıyor. Fıtratımız böyle ne kadar yazsanız ne kadar ehlileştirmeye çalışsanız da doğası baskın çıkıyor. Skyrim SE için duayen arkadaşlarımız uğraşmış yama çıkarmışlar. Resmi kanalına yüklemişler. Hiç sitelere bulaşmadan oyun arayüzünden indirilip kullanılabiliyor, ancak yok efendim bi yama için beni siteye üye ettiriyon beni niye uğraştırıyon, ne biçim iş yapıyon uleyn ben senin bilmem ney hesabı adama küfrediyorlar. Barzoluk hayvan oğlu hayvanlık diz boyu. Hani içimizde bunları görüyoruz ama elin oğlunun içinde de aynı şeyler. Türklüğümüzle övünüyoruz ama böyle insanlara hizmet ettiğimiz içinde üzülüyoruz. Her neyse...

Yalnız arkadaşım aklıma takılmıyor değil, sizi ilk önce Metal Gear projenizle tanıdım, gayet kendi halinde çalışan çabalayan biriydiniz. Ancak erken erişim adı altında çıkardığınız Resident Evil 4 HD yamanız dışında benim gözlemlediğim diğer tüm projelerde hep bitme arifesi başka projeler ortaya çıkardınız. Süreç işliyor ama yayımlanan bir şey yok. Üstelik yeni ortaya atılan projelerde ışık hızıyla bitiyor. Bu da ister istemez bu projelerin gerçekten var olup olmadığı sorusunu akla getiriyor. Şimdi kimse kimseyi de tanımıyor, ee piyasada bu kadar hırsız arsız birbirini çekemez primci şucu bucu türemiş. Bu da zincirin ayrı bir halkası mı diye sorarlar. Ancak dediğim gibi ne yaptığınızı bilmiyorum, sadece gözlemlerimi paylaşıyorum. Hatırlarsanız takıldığın bir noktada yardım etmeye de çalıştım, yani direkt ön yargılı değilim. Yıkmaktan değil yapmaktan yanayım.

Bir de o kadar emek vermişim insanları bir beklentiye sokmuşum, kötü yorumların yanında iyi geri dönüşler de almışım, emeğim niye hiç olsun! bundan sonra yapmazsın olur biter, harcadığın saatlere yazık olmasın, bana gelsin de ne olursa olsunun derdinde de değiliz. Ki zaten yamasız da oyun oynayabiliyoruz. Çektiğine değsin en azından hak etmeyenler olsa da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türk Teknik

bak ben bi anlık sinirle düşünemedim oyunu alanlar oldu tamam milletin hakkı yemiş gibi olurum tmm yamayı c.tesi çıkarıyorum arkadaşlar neden c.tesi şuan 2. defa oynuyorum ilk oynadığımda gözüme bazı yerler çatmıştı onları düzelttim 2. sağlama üzerineden geçeyim.
    hiç yapmadın diyenler ben bu forumda 2008'den beri aktif 2.el veya oyun platformlarında takılıyorum basit şeylere yaptım bitti diyecek adam değilim tanıyanlar var çok şükür.

Cok Dogru Bir Karar, Herkes Sinirlenebilir , Duygularina Esir düşebilir. Kızabilir HERKES HATA Yapabilir... Yol Yakından Hatandan dönmen İsabetli olmuş.. en dogru karari vermişsin. HAYİRLİSİYLA Sonlandir Gerisi Gelir Vesselam. Ellerine saglik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

Bizim insanımız meyve veren ağacı taşlıyor. Fıtratımız böyle ne kadar yazsanız ne kadar ehlileştirmeye çalışsanız da doğası baskın çıkıyor. Skyrim SE için duayen arkadaşlarımız uğraşmış yama çıkarmışlar. Resmi kanalına yüklemişler. Hiç sitelere bulaşmadan oyun arayüzünden indirilip kullanılabiliyor, ancak yok efendim bi yama için beni siteye üye ettiriyon beni niye uğraştırıyon, ne biçim iş yapıyon uleyn ben senin bilmem ney hesabı adama küfrediyorlar. Barzoluk hayvan oğlu hayvanlık diz boyu. Hani içimizde bunları görüyoruz ama elin oğlunun içinde de aynı şeyler. Türklüğümüzle övünüyoruz ama böyle insanlara hizmet ettiğimiz içinde üzülüyoruz. Her neyse...

Yalnız arkadaşım aklıma takılmıyor değil, sizi ilk önce Metal Gear projenizle tanıdım, gayet kendi halinde çalışan çabalayan biriydiniz. Ancak erken erişim adı altında çıkardığınız Resident Evil 4 HD yamanız dışında benim gözlemlediğim diğer tüm projelerde hep bitme arifesi başka projeler ortaya çıkardınız. Süreç işliyor ama yayımlanan bir şey yok. Üstelik yeni ortaya atılan projelerde ışık hızıyla bitiyor. Bu da ister istemez bu projelerin gerçekten var olup olmadığı sorusunu akla getiriyor. Şimdi kimse kimseyi de tanımıyor, ee piyasada bu kadar hırsız arsız birbirini çekemez primci şucu bucu türemiş. Bu da zincirin ayrı bir halkası mı diye sorarlar. Ancak dediğim gibi ne yaptığınızı bilmiyorum, sadece gözlemlerimi paylaşıyorum. Hatırlarsanız takıldığın bir noktada yardım etmeye de çalıştım, yani direkt ön yargılı değilim. Yıkmaktan değil yapmaktan yanayım.

Bir de o kadar emek vermişim insanları bir beklentiye sokmuşum, kötü yorumların yanında iyi geri dönüşler de almışım, emeğim niye hiç olsun! bundan sonra yapmazsın olur biter, harcadığın saatlere yazık olmasın, bana gelsin de ne olursa olsunun derdinde de değiliz. Ki zaten yamasız da oyun oynayabiliyoruz. Çektiğine değsin en azından hak etmeyenler olsa da.

evet hakılısın mgs1 aşırı uzun olduğu için sıktı ara verip RE4uhd yapıp paylaştım sonra aliene'geçtim ana seneryo çevrisi bitince murdered'e sıçradım ama şuan alien ve murdered'te tamam bunlardan sonra mgs1'e geri döneceğim ama itiraf etmeyeliyim gözüm kesmiyor ama büyük ihtimal yan konuşmaların gereksiz olanlarını çevirmeyeceğim suan ana senaryo zaten çevrilmiş çevrilen yerler onki görev veya konum neyse aradığımız kişilerin bize bilgi vermesi o olayla ilgili, çevirmeyeceğim yerler ise mcdonnel'in hayatta kalma dersleri ve nastasha'nın nükleer savaş hikayeleri
    İnşallah bir daha böyle durumlarla karşılaşmayız.
  • quote:

İnşallah bir daha böyle durumlarla karşılaşmayız.

karşılaşmayacağız çünkü böyle insancıkları iplemeyeceğim kudurmuş köpek gibi saldırsınlar sadece gülüp geçeceğim ki dahada kudursunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 17 Ocak 2017; 22:34:2 >
    işte buna içilir, mesela yani.
  • Aga bu forumun niye her köşesinde kavga , tartışma var ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayburtlu kullanıcısına yanıt
    Hiç güleceğim yoktu. En belirleyici yorum oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayburtlu

Aga bu forumun niye her köşesinde kavga , tartışma var ya

dünyanın her yerinde neden ırkçılık varsa burada da ona benzer bir şey var işte.
    insan evladı ırkçılık yapmayı, bozgunculuk çıkarmayı, tartışmayı ve muhalefeti çok seviyor maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 18 Ocak 2017; 0:10:19 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.