Şimdi Ara

Murdered Souls Suspect Türkçe yama (Çıktı) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
6
Favori
19.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tesekkurler ne demek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elinize sağlık,oyunu dün aldım g2ada 9 TL.
  • Oyun nasıl biraz bilgi verebilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddsmurat

Oyun nasıl biraz bilgi verebilir misiniz?

dedektiflik yani araştırma oyunu daha fazla bilgi verirsem tadı kaçar çok çok iyi değil ama hikayesi sürükleyici tavsiye ederim.
    Zaten boş oyun olsa çeviriye deymez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türk Teknik

quote:

Orijinalden alıntı: ddsmurat

Oyun nasıl biraz bilgi verebilir misiniz?

dedektiflik yani araştırma oyunu daha fazla bilgi verirsem tadı kaçar çok çok iyi değil ama hikayesi sürükleyici tavsiye ederim.
    Zaten boş oyun olsa çeviriye deymez

Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk Teknik kullanıcısına yanıt
    Kardeşim yanlış anlama da oyun çevirmenliği yapan bir kişisin. 'Deymez' değil, 'değmez' olacak. İnşallah çevirilerinde de böyle hatalar yapmıyorsundur.
  • -Kurulum paketi bende çalışmadı dil dosyalarını verebilecek olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukahn

Kardeşim yanlış anlama da oyun çevirmenliği yapan bir kişisin. 'Deymez' değil, 'değmez' olacak. İnşallah çevirilerinde de böyle hatalar yapmıyorsundur.

Vallahi sırf yorum yapmak için yapmışın, ben maaşlı çalışmıyorum ki uyarıyorsunuz, ha beğenmiyorsan sindirmezsin olur biter tamam mı,
    çevrilen oyunuda Türk dil kurumunda sınava sokmayacağız merak etme. Bir de şunu anlayamamışsın burada öylesine yazdığın yazıyla oyundaki yazacağın yazı bir olmaz, elbet hızlı hızlı yazarken de hatalar çıkar. Test bunun için var zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 19 Haziran 2017; 5:10:46 >
    Yama için teşekkür ederim. Umarım çeviri işinde profesyonelleşirsin ve resmi projelerde boy gösterirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsterixOburix

Yama için teşekkür ederim. Umarım çeviri işinde profesyonelleşirsin ve resmi projelerde boy gösterirsin.

teşekkürler, benim amacım çeviriden ziyade oyun yapmak ama ekip bulup kurmak zor iş
    Bu zamana kadar kimseye bu tarz da yorum yazmadım. Sırf senin çevirmen olduğunu bildiğim için yazdım. Ne demek istediğimi kavradıysan sıkıntı yok.
  • ben çevirmen değilim ki güzel kardeşim bunu zaten çoğu insan biliyor, ben sadece iyi kötü ingilizcemle sevdiğim oyunları çevirip paylaşıyorum. yok öyle bir iddiam olmadı neyse konumuza dönelim
  • Bu rezil oyuna türkçe yama yapmakla uğraşarak zamanınızı ve emeğinizi boşa harcamış oldunuz. Zaten oyunda düzgün bir hikaye bile yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenankillerhd

Bu rezil oyuna türkçe yama yapmakla uğraşarak zamanınızı ve emeğinizi boşa harcamış oldunuz. Zaten oyunda düzgün bir hikaye bile yok.

Zevkler ve renkler tartışılmaz demişler, sen sevmeyebilirsin saygı duyarız, ama rezil oyun boşa emek gibi şeyleri bir daha söylememenizi rica ederim

Birde insanlar beğenmedikleri şeylerin konularına neden merak edip girip bakarlar anlamış değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 20 Haziran 2017; 0:29:52 >
    https://www.youtube.com/watch?v=8BJ2kBGb5NU lütfen izle
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenankillerhd

https://www.youtube.com/watch?v=8BJ2kBGb5NU lütfen izle

bu yolda yürümeyi bilmeyen şahısların yaptığı yorumu neden izleyeyim adam 2 tuşa basmaktan aciz kalkmış yorum yapmış beni ne alakadar eder? dediğim gibi beyeğenen beğenir beğenmeyen beğenmez bu işler böyledir kalkıp ta saçma sapan şahısların yorumlarına bakacak değiliz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 23 Haziran 2017; 1:28:44 >

• arkadaşlar setup bende açılmıyor türkçe yama dosyalarını upload edebilecek biri var mı? Merak ediyorum oyunu daha oynamadım sırf türkçe bekliyorum diye!!!
  • teşekkürler emeğiniz için oyunun kötü olması çeviriyi etkilemez sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayko05

teşekkürler emeğiniz için oyunun kötü olması çeviriyi etkilemez sanırım

oyunun kötü olması çeviriyi etkilemez merak etme, boşa emek vermedik.
    Ayrıca oyunu yerden yere vuranlara da aldırış etmeyin, oyunu hiç oynamamış sadece 3 5 kendini bilmez youtuber'larin (ki onlara öyle denmez bile) videolarında oyunu kötülemesiyle kulaktan dolma laflarla yorum yapan kimselerdir. Oyunu bizzat oynayıp beğenmeyenlere de saygım sonsuz ama bahsettikleri kadar rezil bir oyun değil. Gayet konusu hikayesi yerli yerinde az aksiyonlu bol araştırmalı orta derece bir macera oyunu

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.