Şimdi Ara

Murat can kocakulak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 737 saniyede ... Videosu çeken adamın faydalı olma ihtimalini hesaplayacak bir kuantum bilgisayar yok.

Genel olarak derece tayfanin kaynak öneri videolarına bakabilirsiniz.(gerçi bilinmeyen bir şey soylemiyorlar ama eğer derececilerin ne çözdüğünü görmek istiyorsanız bakın) Gerisi çöp. Sürekli aynı videoları çekiyorlar.

Yapmanız gereken

1. Çalışmak
    2. Bol soru
    2. Deneme
    3. Deneme analizi
    4. Bol bol tekrar

Yok şu ayda ne yapmalı, bu ay da kaç soru çözmeli falan boş işler.
  • 737 saniyede ... Videosu çeken adamın faydalı olma ihtimalini hesaplayacak bir kuantum bilgisayar yok.

Genel olarak derece tayfanin kaynak öneri videolarına bakabilirsiniz.(gerçi bilinmeyen bir şey soylemiyorlar ama eğer derececilerin ne çözdüğünü görmek istiyorsanız bakın) Gerisi çöp. Sürekli aynı videoları çekiyorlar.

Yapmanız gereken

1. Çalışmak
    2. Bol soru
    2. Deneme
    3. Deneme analizi
    4. Bol bol tekrar

Yok şu ayda ne yapmalı, bu ay da kaç soru çözmeli falan boş işler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zamandayolculuketmişadam -- 15 Ocak 2021; 15:40:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • umit taciri, gunde 8 saat calisan rahatlikla 50k'ya girebilir diye bir tespitini gormustum. forumdaki 4 sene calisan inekler tabii 50k'lik adamlari kucumsuyor ama 50k son sene oyle kolaylikla yapilacak bir siralama degil, iki senedir calisan orta,ust duzey anadolu liseli kiz ilk senesinde 80k, ikincisinde karambolden 35k yapti. 3 senede 35k, obpsi 90+ bu kadar.

• murat knk, bu yıl derece yaparsam video ceker miyiz  

• YKS motivasyon takımının Jet Fadıl’ı.
  • 900 saniye sonra yks ile hesabın kapanacak

• karamba007 kullanıcısına yanıt

Dayı bi sal forumu ya

Tm.
  • Ykssavar Y kullanıcısına yanıt

Şükür bi 30 gün yok. Abi ne itici biri, valla her yorumu toxic.

• Abartmayın *** diğer fosforculara falan hiç benzemiyor. 11 ken sürekli izliyordum çok farklı ve faydalı videoları var.

Bu arada 9 dan beri köpek gibi çalışan arkadaşlarınızın 80k ya girecek kadar aptal olması kimsenin sorunu değil.

• matrix066 M kullanıcısına yanıt
    ya da bu dediklerimi unutur hayatına kaldığın yerden devam edersin seçim senin
  • Sg
    Knk çok abartmışsın
    4 sene boyunca çalışan ögrenci sayısi 1 elin parmagini gecmez
    Cogu kisi son sene calisiyo
    Ve günde 8 saat az değil
    Sen neyin kafasindasin bilmiyrm
    sonunda sittirip gitmis
  • Agalar murat can değilim nereden çıkardınız sadece derece yapıp kanal açanlar arasında en iyisi bana göre

stratejik bir şekilde çalışılırsa yapılıyor mesela ben pandemiden sonra 3 ayda 20-30 arası olan ayt netimi 63 e 70-80 tyt netimi 90a çekip 50 kya girdim tabiki bu bana yeterli olmadı ve mezuna kaldım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ws7

stratejik bir şekilde çalışılırsa yapılıyor mesela ben pandemiden sonra 3 ayda 20-30 arası olan ayt netimi 63 e 70-80 tyt netimi 90a çekip 50 kya girdim tabiki bu bana yeterli olmadı ve mezuna kaldım :)

hocam normalde bu netler 2019 dişe bile götürüyordu adamı geçen seneki sınav tam bir fiyasko zor bir ayt denemesinde 70 ve 70 üstleri görmek çok zordu zaten 70 ayt yapan çoğu arkadaşım 7 8 10 kyla kapattılar o sene eğer lti diğer 12 konuları eksiksiz çıkarsa bu senede öyle olucak en azından umarım
  • generation z kullanıcısına yanıt

umarım lti çıkar da adil bir sınav olur..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.