Şimdi Ara

Murat 131 BMW Kazası (SS'li) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Aynen katılıyorum. Yapılabilir ama devlet altın yumurtlayan tavuğu kesmez.
  • İkiye bölünmemiş :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 5EVEN

quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

O zaman müsaadenizle:
    Murat 131 BMW Kazası (SS'li)

Tofaş ezilerek darbeyi muhteşem şekilde sönümlerken Volvo bütün darbeyi olduğu gibi yolcularına hissettirmiş -mi acaba?

Babanda volvo mu var lan sibop. Alakasız bütün konularda bu fotoğrafı paylaşıyorsun.

Bu resimleri attığım diğer konuların linkini size zahmet olmazsa bana ulaştırabilir misiniz? Buraya da yapıştırabilirsiniz. Başka hangi konulara göndermişim merak ettim de..
    Bu arada, babamda Volvo olmasına gerek yok, kendim neredeyse 2,5 senedir Volvo'ya biniyorum.
    Bu arada sibop derken? Kendinizce alay etmeye mi çalıştınız? Mesaj sayınızı görmesem troll der geçerim ama diyemiyorum.
  • Ulan kaçıncı dünya ülkesiyiz de bu tarz tenekelere mahkumuz
  • volvo fotografı gerçek degil. o arabanın sadece volvoya vurup o hale gelmesı teorik olarak mümkün degil.
  • Audi383848 kullanıcısına yanıt
    o şehit aileleri 18bin tlsi olmadığı için askere gidiyor. kurban olurum ben onlara. onlara yaptıkları indirimi ben araç alırken üstüne eklesinler gıkım çıkmaz onlar zaten bu vatan için yeterli ödemeyi yaptı biraz onurlu gururlu olun
  • Bu ülkede ne zaman Türk vatandaşı diğerlerinden öncelikli olacak merak ediyorum. Şuan AB vatandaşı olsam şahin parasına 3.20 alabilirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Hocam ss dediginiz screen shot olmuyormu. Bunu bi yerden ekran goruntusumu alarak koydunuz. Bildigimiz foto gibi.

Malum sitede gezinirken denk geldi SS aldım :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atrix1212

volvo fotografı gerçek degil. o arabanın sadece volvoya vurup o hale gelmesı teorik olarak mümkün degil.

Volvo'nun arka tamponun sağ tarafındaki tırnaklar kırık. Ayrıca Tofaş'ın üzerindeki çamurun aynısı Volvo'ya da geçmiş. Onu bir kenara bırakırsak bir kaç ay önce XC70'e arkadan vuran Fiat Seicento'da da durum aynıydı. Yine eskilerde eski kasa S80'e arkadan vuran yanılmıyorsam Xsara'da perişan olmuştu. Volvo'da ufak tefek ezikler vardı. Ha aynı Volvo'nun eski kasa S40'ı Lada Samara'ya vurunca Samara'da en ufak hasar olmazken Volvo'da far, kaput gidiyor. Yukarıdaki durumlarda Volvo'ların iç saclarında (Bagaj havuzu v.b) hasar oluşmuş olabilir. Açılmadan bilinmez.

Yani kat'i şekilde yalanlanamaz bir durum.

• BMW parasına Murat 131 almıyorsunuz, BMW kalitesini de Murat 131'den beklemeyin bir zahmet. Bu tarz eski araç sürücülerinin trafikte nasıl hareket ettiğini bilmeyen kalmadı herhalde, konuda biraz demagoji yapılmış.

Ölen yoktur umarım, yaralılara da acil şifalar.
  • Stand Alone kullanıcısına yanıt
    Evet belki yazdıklarınızda haklısınız ve hatta murat şöförleri hep apaçi. Ama bu ÖTV'nin çok yüksek olduğu ve halkın kötü arabaya binmeye zorlandığı gerçeğini değiştirmez. Bizim burada Broadway aldığımız parayla adamlar 3.20 alıp binebiliyor.
  • BMW en zayıf yerlerinden birinden darbe alırken, 131 en güçlü taraftan, köşeden
    vurmuş. yıllarca bu gaz tenekelerini fahiş fiyatlardan halka satanlara sattıranlara haram zıkkım olsun..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.