Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

MUONLİNE DARKLORD SERVERİ FİYASKO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
148
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> MUONLİNE DARKLORD SERVERİ FİYASKO
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2095 Mesaj
    ya abi ben muonine oynayan bi adamim duydumki turkler serwer acmis allah bi sewindim hemen dl ettim girdmi oyuna herkes turk abi adamlarin havalarindan gecilmiyo soru soruyosun cewap wermiyolar sonra bari gidip biraz lvl atlayam dedim yaratik olduyon esya dusecek diye iki saat basinda bekliyon yani acayip lag war we ustune geceleri keyfii olarak serweri kapatiyolarmis butun hyallerim suya dustu

|
    |

TODAY TOMORROW TOYOTA
  • Yarbay
    2916 Mesaj
    evet bende darklordsa fazla dayanamadım
    |
    |
    duyduğuma göre baya berbat bir server mış
    |
    |
    AMD Phenom x6 1055t 2,80 ghz (@3,80ghz) --Xigmatek Balder soğutucu--High Power absolute 650watt power supply-- Gigabyte 880GM-UD2H--- Gskill 2*2 Gb ddr3 1600 mhz-- Sapphire Amd Radeon HD6950 1gb 256bit--Packard Bell maestro 22''-- Logitech X230 2+1 ses sistemi--Collermaster haf x 942 kasa...
  • Emekli Yönetici
    2774 Mesaj
    Server ilk açıldığında gayet güzel ve elit bir serverdı. Yanlız bu kötüye gidiş yeni değil. Ben yaklaşık 3 ay önce bıraktım o serverı...
    |
    |
    Knight: Yes. I can kill with a single word. I can hurl a ball of fire into the midst of my enemies. I rule a squadron of skeletal warriors, which can destroy by touch alone. I can raise a wall of ice to protect those i serve. The invisible is discernible to my eyes. Ordinary magic spells crumble in my presence.
    Wizard: ...
    Knight: But i bow in the presence of a master
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
google reklamları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.