Şimdi Ara

Münih ve Nürnberg için Otel Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Biriken puanlarımla bir haftasonu kaçamağı olarak Münih'e gideceğim oradan Nürnberg'e geçerek ülkeye geri döneceğim. Fakat merkeze yakın oteller ateş pahası. Tarih de yakın olunca inanılmaz bir hal alıyor. Tavsiyeniz var mı? Yoksa Ibis, Holiday Inn ve ya Best Western gibi kurumsallardan kaçarak riske atma der misiniz? Teşekkür ederim.

• Merhabalar,

Tavsiyem Münih'e gelmemeniz yönünde olacaktır. Yaşamak için mükemmel bir şehir olmakla beraber turistik gezi için üst sıralardaki tercihlerimden olmazdı. Başka bir Alman şehri olabilir. Örneğin Heidelberg taraflarını önerebilirim.

Not: Münih'te yaşıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalk7

Merhabalar,

Tavsiyem Münih'e gelmemeniz yönünde olacaktır. Yaşamak için mükemmel bir şehir olmakla beraber turistik gezi için üst sıralardaki tercihlerimden olmazdı. Başka bir Alman şehri olabilir. Örneğin Heidelberg taraflarını önerebilirim.

Not: Münih'te yaşıyorum.
    Uçak biletlerinin uygunluğu, çevresine kolay ulaşım sebebiyle tercih nedenimdir hocam ama tabi siz daha iyi bilirsiniz. Geçtiğimiz sene Nisan ayından beridir Almanya gündemimde fakat değişken kurlar sebebiyle tam bir tur planlayamadım. Bu sene ne olursa olsun gideceğim dedim. Yavaş yavaş böyle ufak gezilerle dolaşmak istiyorum açıkçası.

• İbis için accorhotels sitesinden loyalty programına üye olup rezervasyon yaparsanız %10 indirim sağlıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.