Şimdi Ara

Multivisioncu'lar hadi iyisiniz... ;)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugünden itibaren Jackass The Movie ile Matrix Reloaded çıkıyor.

Hadi Matrix'i biliyoz da Jackass The Movie'yi çok merak ediyordum. Gündüz izledim ve yorumum şu;
    Bunu yapan insan olamaz! [evlol]

• Multilere iki kanal daha eklenmiş bilginiz olsun 8 ve 9 ama sadece tanıtımı var yakında yayına başlarlar herhalde.
  • Bunları biliyoruz.artık bir-iki hafta bunları oynatırlar.Daha yenileri verseler iyi olurdu.
  • Yapanların insan olamıyacağı jackass ın konusu ne?.. Bayağı meraklandırdın.Akşam bu merak üzerine
    nescafe ile tv nin karşısına oturacağım.Bakalım neymiş bu film
  • gercekten manyak bısı bende divx i var jackass inn adamalr adrenalın sınırlarını zorluyo resmen oralarını buralarını kırmaya ugrasıyolar
    fakat otelde bırbırlerı uzerıne b** surmelerı ş*ş yapmaları fılan ışrenç ama manayak komık yaa
    dırek yarılıyosun[ngt][ngt][ngt]
  • bu akşam bakayım bari.
    böyle güzel fimler çıktığı zaman haber verin de bizde izliyek.
  • arkadaşlar multivision dışında
    güncel ya da ne bileyim kaliteli film yayını yapan kanal var mı ?

Hotbird de...?
  • benim bildiğim yok. (ingilizce)
  • Cine Kanalları var.
    Cine FX kanalı mesela hep eski 70-80'li yılların korku gerilim tarzı filmlerini veriyor.

Baya güzelleri de çıkıyor. Bu eski tarz gerilim filmlerinde de cinayetler çok soğukkanlı işleniyor be şimdikler oyuncak kalıyor yanında.
    İzlediğim filmin birinde adamın kafasını matkapla delerken görüntüyü hiç kamera değiştirmeden gösterdi. Dondum kaldım.
  • ab sat da action var ama işte nalet dil problemi [}:)]
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.