Şimdi Ara

Multiversus | Xbox Ana Konu | 28 Mayıs 2024 F2P

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
35
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
Mesaj
 • Xboxyoutube
  Ready your pies, grab a sandwich, and sharpen your skills, cause it's almost time to jump back into the mayhem. Welcome back to MultiVersus, MVPs! MultiVersus is a free-to-play platform fighter with an ever expanding cast of iconic characters and legendary universes, various online modes, in-game events, on-going content-filled seasons, and more. SUBSCRIBE TO XBOX: https://xbx.lv/2EEjmaR FOLLOW XBOX https://twitter.com/xbox https://www.facebook.com/xbox https://www.instagram.com/xbox/ https://www.tiktok.com/@xbox
  https://www.youtube.com/watch?si=ELFedNhiZeTvGuL_&v=fbLyWY4ilqw&feature=youtu.be

  MultiVersus | Xbox


  KARAKTERLER

  Bugs Bunny, Batman, Arya Stark, Rick Sanchez ve çok daha fazla karakter arasından seçiminizi yapın. MultiVersus’ta her yıldızın savaşta sergileyeceği kendine özel hareketi, dünyası ve tarzı bulunur. Ekip büyüdükçe yeni kişilikler ve oynanış tarzlarıyla rekabet kızışıyor.  


  HARİTALAR

  Batman’in Yarasa Mağarası, Jake ve Finn’in Ağaç Evi, Game of Thrones’un Taht Odası gibi efsanevi dünyaları epik savaş alanlarına dönüştürün. En iyi kısmı daha duymadınız! Düzenli olarak yeni harita ekleyeceğiz, eğlence asla bitmeyecek!


  MODLAR

  1v1 heyecanını, 4 kişilik kargaşanın coşkusunu veya stratejik 2v2 savaşlarında takım kurmayı istiyorsanız o iş bizde. Tek veya eşli modlar için tasarlanmış sınırsız çatışma olasılıklarına sahip yepyeni bir PvE modunu da getiriyoruz.


  ÇAPRAZ PLATFORM

  MultiVersus, tüm platformlarda tam çapraz oynama ve çapraz ilerleme desteğine sahiptir.


  DAHA BİTMEDİ!

  Çekişme dolu Çoklu Evrenimizin her anı hareketli, siz de bize katılın! Düzenli içerik güncellemeleri ve devamlı geliştirmelerle daima büyüyen MultiVerse’de her defasında yeni bir şey sizi bekler. 
 • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.