Şimdi Ara

Multiplayer Oynamak için MW3 mü BF3 mü? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
3.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk aldigimda bende cok kufur basmistim bf ye bu nebicim oyun adamlar olmuyo cabuk oluyorum diye ama alisinca cok zevlkli rush gercekten cok zevlkli . Savasmak istiyorsan bf oyun oynamak her onune gelene dalmak zirt pirt kosmak istiyorsan cod al. İkiside var bende ps3 te
  • quote:

Orijinalden alıntı: zoom_grange

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Cartman

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Cartman

quote:

gittigidiyor üzerinden satanlar steam cd key satıyorlarmış alsak sakata gelirmiyiz?

smd den alabilirsin güvenilir bir satıcı

@Mr. Cartman
    dediğin kullanıcı BF3 satmıyor sanırım. ARama sonuçlarında göremedim.

Oyun dili rusça olan keylerden alırsak ilerde banlanma riski varmı? öyle bişey okudum şimdi biyrde?

http://resim.donanimhaber.com/m_52567647/mpage_1/key_/tm.htm Satıyor dostum.Ben de rusça olarak aldım daha sonra yamayı yükleyip ingilizceye çevirdim oyunu

burdan mı aldın dostm oyunu direk gg üzerinden mi? banlanma gibi bir sorun çıkmıyo yani dimi?

Birde limited edition ile normali arasındaki fark ne ?

Buradan aldım direk banlanmadım bu güne kadar.Aradaki farkı bilmiyorum silah felan açık oluyormuş heralde

• Yaklaşık 1-2 sene önce hem MW2 yi hemde BC2 yi almıştım. MW2'nin SP bölümü çok zevkliydi, ama MP'ye gelince aynı şeyi söyleyemem. Haritalar küçük, gerçekçilik az, heleki ilk prestiji bitirdikten sonra(70 level'dı sanırım) çok sıkıcı bir hal almaya başlıyor oyun. 70 level olmak yaklaşık 1-2 ayını filan alır normal bir oyuncunun.
    Gelelim BC2 ye. BC2'yi aldığımda birkaç arkadaşımda almıştı oyunu. Serverlara girip squad oluşturuyorduk. Birimiz recon olup düşmanların yerini tespit ediyor, diğerlerimiz genelde 2 Assalut + 1 Medic olarak hayvanlar gibi dalıyorduk, gerekli olduğunda ise 1 Assault Engineer oluyordu. En güzel yanlarından biri ise hep takım oyunu üzerine kurulu stratejiler. Mesela Rush bölümlerinde birisi Objective'e C4 kuruyor, diğer takım defuse etmeye çalışırken binayı göçertiyordu C4 lü arkadaş. En zevk aldığım şeylerden biri ise helikoptere full binmek. (5-6 kişilik bir heli var) Karşı takımda sağlam Engineer filan yoksa ve pilotunuz sağlam ise tek başınıza dağıtırsınız orayı. Yani demeye çalıştığım şey şu; hep takım oyunu oynamanız gerekiyor ve bu çok eğlenceli. Öldüğümde bir Medic'in gelip beni kaldırdığında yaşadığım sevinci MW2 de hiç yaşamadım açıkçası .

Geçen haftalarda ise hem MW3 hemde BF3'ü indirdim. SP de bile fark ettiriyor kendini BF kalitesi. MW oyunlarında mesela yıkılma efektleri tamamen scripte dayalı. BF de oyuncu kendisi karar veriyor yıkıp yıkmayacağına.

Arkadaşlar tabi benim bu yazım bundan önce çıkan 2 oyun içindi. Genellemeyi onlara göre yaptım, saldırmayın sonra bana.

• 2 Oyunda farklı oyunlar ama tam bır yorum yapmak ıcın tarafsız dusunup mw3 ve bf3 u oynamak lazım ama kısaca multıplayer ıcın bf3 sıngleplayer ıcın mw3 ama ben her zaman multı oynarım sıngleplayer benım ıcın bır ektır.Fakat kısıye gore degısır mw3 multıde berbat demıyoruz mw3 de ıyı bf3 de mw3 bıraz arcade bf3 sumilation.
  • Pc iyiyse BF3
    değilse MW3
  • BF3 aldım baya oldu. pişman değilim:)
  • Multi için kesinlikle BF3 gerçek savaş tadı almak istiyorsan tabi , MW3 diyenler oyundan anlamıyorlar sen takma onları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bewildrecht2 -- 1 Ocak 2012; 17:23:25 >
  • Sabah akşam oyun oynayan biriysen BF3 al arada girip çıkacaksan MW3
  • Bf3 .
  • Oncelikle iki oyuna da sahip oldugumu soyleyeyim, ikisini de oynuyorum gayet zevk alarak.
    Hangi oyunun senin isteklerine uydugu onemli burada acikcasi. Kimse sana cod iyi onu oyna dememeli veya bf3 icin ayni seyi soylememeli.
    Ancak aradigin oyun nispeten duragan, takim oyununa daha bagimli, taktiksel agirlik acisindan daha yogun bir oyunsa BF3u alman gerekir.
    Eger aradigin oyun arcade tarzinda, hizli yasa genc geber tarzinda bir felsefeye sahip (), silahina ve kendi yetenegine bagimli, taktikten ziyade refleksin onemli oldugu bir oyunsa COD alman gerekir.

Fanboylarin dediklerine pek kulak asma, iki oyunda gayet zevkli oyunlar, ne aradigin onemli sadece.
    Bu arada gercekcilik bakimindan tavan yapmis bir oyun ariyorsan Red Orchestra 2'yi incele derim ha bir de ARMA serisini.

• MW3
  • day of defeat source yeni bağımlılığım salla mw ve bf'yi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 1 Ocak 2012; 22:23:53 >
  • Aksiyona doymak istiyorsan MW3 oyna ben ikisinide oynuyodum ama artık sadece MW3'ü oynuorum.Tabi kişiye göre değişir bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forque

quote:

Arkadaşlar başlıkta yazıyor sorum. Orjinal oyun almayı düşünüyorum multiplayer oynamak için fakat MW3 mü almalıyım BF3 mü almalıyım karar veremedim. MW3'te helikopter jeep vs araç kullanabiliyomuyuz? BF3te var sanırım bu özellikler?

Hep aksiyon istiyorsan , Her an her yerden düsman cıkmasını istiyorsan , Ve en önemlisi zevk almak istiyorsan MW3 tabiki . Düsman aramaktan sıkılmak istiyorsan , yolda yürürken düsmanın seni uzaktan tankla öldürmesini istiyorsan bf3 . Tabiki MW3 tartısamazsın bunu !

Sen bu adama bakma tam bir fanboy, öbür mesajlarını da biliyoruz.
    Uzun süredir CoD oynadım, ama BF3 her türlü önde.

• Lafı uzatmadan, Battlefield 3
  • İlk önce mw3 aldım 50 levele kadar geldikten sonra bf3 cd KEY aldım şimdi 1 aya yakın bir süredir mw3 oynamıyorum bf3 çok farklı
  • eğer eğlenmek istiyorsan mw3, Ama gerçek savaş ortamı ve savaş atmosferi istiyorsan battlefield 3 ;]
  • Bence de bf3. Ama arkadaş çevrenle oynamanı tavsiye ederim tek oynarsan biraz sıkabilir ama takım olarak girip oynarsan çık eğlenirsin..Bi de oynamak cod kadar kolay değil.Tam oyun gibi değil yani simülasyon oyun arası bişey ama oyuna daha yakın bence.
  • Konu açılalı bir ay geçti.Acaba ne aldı?
  • Her şekilde Bf3'ü öneriyorum mw3ün grafikleri bence rezalet ve oyun tipi diğer cod versiyonları gibi aynı :(
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.