Şimdi Ara

Multijet Albea Memnun Eder mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
30.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERCESTE33 -- 17 Ocak 2007; 16:07:55 >

• ...
  • ....
  • almayi düsündügün 2 arac birbirinden bayagi farkli , sana bizlerin yardimci olmasi zor.

senin ihtiyacin hangisi ise onu almalisin , aracini fazla kullanacaksan ucuz yakit ucuz servis senin ihtiyacin ise albea , yakit parasi dokunmayacaksa opel almalisin. iki arac birbirinin dengi degil karsilastirma yapmak dogru olmaz.
  • gerçekten zor bir soru,şöyle diyeyim,olaya salt motor ve yakıt olarak bakıyorsan albea olabilir,ama araç olarak bakıyorsan diğer seçenek ağır basar,zaten arkadaşların da dediği gibi bu biraz şu haliyle elma armut işine benzemiş.
  • bak arakadaşım çelişkide kalmaya gerek yok kesinlikle albea 1.3 al.yakıt derdin olmaz ayrıca albea konforlu bir araba hem taksicilerde kullanıyor.albea sağlam araba.kesinlikle albea al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doblo vip premio -- 15 Aralık 2006; 19:08:32 >
  • Yakıt öncelikliyse kesinlikle albea. Konfor dersen tabiki opel.
  • Yakıt, servis, parça açısından albea ancak albeanın görüşü sorunlu pek ergonomik değil bence kendimi kullanırken tedirgin hissediyorum. Boyum biraz uzun sanırm kafam tavana deyiyor, ne yaparsam yapiim göstergeleri bi türlü komple göremedim. Albeanın içi ferah oldukça geniş, bagaj kocaman. Motor 2000 devirden sonra şahlanıyor. Rampada feci çekiş var. 1,6 benzinlileri rahat gecer. Rampada durursan biraz da dikse alışana kadar stop ettirebilirsin. Gaza baya yüklenip kalkmak gerek hafif patinajlı çünkü turbo girene kadar son derece güçsüz...

Kolay gelsin..
  • multijet motor hakkında pek bi bilgim yok ama 1.3motor o kasayı çekermi diye tereddütlerim war açıkcası hele bide araba full doluysa zorlanmaz mı sonra gaza asılmak gerekecek o da yakıt tüketimini arttırıcak ne dersiniz
  • arkadaşım accent era ya falan neden bakmıyorsun getz e felan
  • hocam yakıt olarak ve servis-parça-vergi olarak da memnun eder
    opelde de kullanılıyor bu motor zaten
    ama astra ile albea karşılaştırılamaz zaten
    astra'nın albea'dan daha konforlu olduğu kesindir
    yakıt olarak albea,konfor olarak astra...
  • hocam mutlaka opel al.veya iki araca da bin,astra ile albea arasında dağlar kadar fark olduğunu göreceksin
  • albea daki 1.3 motorun çekişi harika hemde dobloyu rahatlıkla kaldıran motor albea yı rahatlıkla kaldırır kesinlikle albea al tavsiye ederim.
  • 180 nm tork var. daha noolsun. 2000 devirden düşmedikçe kral. Rampada 1,6 benzinlileri rahat geçiyor...
  • kesinilikle albea 1.3 multijet albea derim arkadaşlar gerekeni söylemişler yokuşta olağanüstü bir çekiş var bu 1.3 olmasına rağmen kesinlikle albea ayıca içi çok geniş
  • ben aldım arkadaşım 1 ay oldu 1400 km yaptım.inanılmaz derecede seviyorum ve memnunum.avantajları:en düşük vergi sınıfı(1300 cc.motor),en ucuz parça en çok parça ve servis ve de usta.Renault sümbül 10.000 km bakımı 180 ytl.fiat albea 10.000 km bakımı :90 ytl.bu en basit örnek.astrada yedek parça fiyatı tavan yapar canını yakar bilesin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fiesta1903

multijet motor hakkında pek bi bilgim yok ama 1.3motor o kasayı çekermi diye tereddütlerim war açıkcası hele bide araba full doluysa zorlanmaz mı sonra gaza asılmak gerekecek o da yakıt tüketimini arttırıcak ne dersiniz

1.3 mj motor o kasayı uçuruyo hocam.
    gayette ekonomik.
  • BENCE DE ekonomi açısından ise albea mltjet güzel ama tabiki bir astra performansı,komforu,yol tutuşuna albeada kavuşamazsın.bence astra.
  • Komfor gösteriş gibi şeyler istiyosan ve alman mühendisliğine hayransan opel Ekonomik dayanıklılığını kanıtlamış bişeye sahip olmak istiyosan Albea
  • sağ olun arkadaşlar...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.