Şimdi Ara

MÜKEMMELLİYETÇİLİK?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biyolojide atıyorum ki hücre konusu olsun youtubeda konuyu 3 hocadan dinlemeden rahat edemiyorum çok zaman kaybediyorum :(( öneriniz var mı dostlar

• Bundan cidden çok çektim. Eğer neyin doğru olduğunu az çok biliyorsan her şeyi düşünmek oturtmak zorunda değilsin rastgele bir yol seçip uygulaman lazım burada en önemli mesele kendine güvenmen ciddi anlamda yapabileceğine inanman bazen şu durum için 1 hoca bile yeter diyebilmelisin sınavı hayatının merkezine alınca bu sorun çıkıyor ne yazık ki:/

• Mezuna kalirsan avantajli oluyor gecen sene de ben boyleydim simdi mezunum baya rahatladim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam niçin o kadar konu dinliyorsunuz ki? Soru çözmediğiniz sürece pek etkisi olacağını düşünmüyorum. Hatta konular bittiyse tyt biyoloji alan denmesine bile başlayabilirsiniz.

• Bu ben ... özellikle matematikte

• Bu ben ... özellikle matematikte

• Başarısızlıkla doğru orantılı gibi.
  • Bu çok doğru bi söz başarısızlık arttıkça mükemmeliyetçilik artıyor. Başarılı olduğunu yapabildiğini iyi gittiğini 1 kere görünce artık çok takmamaya başlıyorsun

• Bir söz vardır :

Her şeye el atan herşeyden mahrum kalır .

Bir dersten gidip 3-4 hocadan dinlerseniz tüm vaktinizi alır .
    Program yapın . Şu kadar saatte şuna çalışacağım diye .
    Bir derste iyi anlatan bir hoca seçin ve hep ondan gidin.
    Yüzeysel anlatan 4 hocadan dinleyeceğinize , sağlam anlatan 1 hocadan gidin.
    Soruları kaliteli olan bir yayından da soru çözün yeterli.
    Biyolojide hocadan dinlemene gerek yok aslında . Meb kitabından okusan yeter .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.