Şimdi Ara

Mujdemi İsterim Archlord Artik BELESSS (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
625
Cevap
0
Favori
19.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Blaze Wall: 2/5
    Hell Typhoon: 1/5
    Mass Snare: 1/5
    Power Staff: 1/5
    Endurance: 5/5
    Intellect: 5/5
    Mana Effect: 1/5 <=== bu hangı skıll : mage skill

LVL 22-30
    Blaze Wall: 2/5
    Hell Typhoon: 3/5
    Mass Snare: 3/5
    Power Staff: 2/5
    Wind Quake: 2/5
    Stunner: 2/5 <=== bu hangı skıll :mage skill i
    Reflection: 1/5 <= bu hangı skıll : mage skill
    Endurance: 5/5
    Intellect: 5/5
    Mana Effect: 2/5 <= bu hangıs kıll : mage skill
    Physical Gain: 2/5 <=== bu hangı skıll : mage skill

bunu hangi salak yaptıysa sölim bu heryola gelir sorc buildi..
    Wand veya staff ı hangisini kullanıyorsan sen verirsin o yüzden ellemedim.. bence wand ama
    düzetme yaptım o skiller mage skilleriydi kafam gitti pardon ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agni_tr -- 8 Ekim 2007; 3:11:42 >
  • http://mmodata.org/archlord/db/?s=build&link=OSauafYfaOfYakpa4Yf

ben skıll reset hakkını kullandıgım ıcın degıstıremeyecegım skıllerım var o acıdan ben senın earth buıldını su sekılde degıstırdım.

tmm onuda eklerım buıldıme o zaman buna gore devam edeyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 8 Ekim 2007; 3:17:37 >
  • hawk eye kullanmamışsın sana gerekli bu range mesafeni 3m artırıo senin aoe skillerin 8m +3 11m çok şey değiştirir..

http://mmodata.org/archlord/db/?s=build&link=OSaua4YffOf4akpa4Yf

bunu kullanabilirsin nedeni birebir olarak hiçbir skill yok sende bu şekilde dungeonlardada rahat rahat kasarsın hatta geo shards ı iyi kullanabilirsen pvp ye bile girersin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agni_tr -- 8 Ekim 2007; 3:17:09 >
  • Butun onerılerını dınledıkten sonra en son bunda karar kıldım ha dedıgın gıbı tek bır kısıye vuran bır attackskıllım olmadıgı ıcın belkı buna mana squance ekleyebılırım ama su anda bunun ustune gıtmeye karar verdım.

http://mmodata.org/archlord/db/?s=build&link=OSauafYfaYfYakpY4Yf
  • Dungeonu ßuldum 38 LvL Oldum MooNArcher

Nick=Siron

6 Slotlu ßir Silahım War Onu 7 Slot Yapabilirmiyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Powe®

Dungeonu ßuldum 38 LvL Oldum MooNArcher

Nick=Siron

6 Slotlu ßir Silahım War Onu 7 Slot Yapabilirmiyim

yapamassin ve bastigin taslara dikkat et onlarida geri alamassin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Powe®

quote:

Orjinalden alıntı: Razor Buzz

ben öss dolayısıyla 1 yıl ara verdim
    size iyi oyunlar

Kaç LvLda ßıraktın??

ßen Sabah 11 Den ßeri Kasıyorum LvL 18 Oldum İlk Oynayı$ım İyi Kasmı$mıyım_?

biraz erken cevap veriyorum kusura bakma
    28 lvl gibi birşeydi
    ve bir günde 18 lvl olmak gerçekten çok hızlısın

• o dungeonda level 40 a kadar cok seri level kasilir. ben 2 moonsta level 34 oldugumda dungeona girdim saat gece 12:30 dan sabah 06:30 a kadar 9 level atladım level 43 oldum :p
  • quote:

Orjinalden alıntı: Xenigma

quote:

Orjinalden alıntı: Overmedia

MoonElf rangerler NAsıl

Elemantlistin yanına yarımcı çıkarma özelliği var. Yaratık kesmede çok işe yarıyor. Hem sen vuruyorsun hem çıkardığın yaratık.
    Ranger ise archer ve hunter gibi ok kullanma özelliği var.

Yeni serverda hem ranger hem de elemantalistim var. Bir türlü karar veremedim hangisiyle sürekli kasacağıma.
    Bazı sınıflarda farklı silah kullanma özelliği var. Mesela ranger da ok ve kataria, elemantalist te chakram ve staff. Seçim yapmak zorlaşıyor. Bunun yaında da bunlara özel skilller mecvut. Tam bir ikilem yani.

Ayrıca guild konusunda bir iki bişe söylemek istiyorum. Türkler olarak bir ya da iki guildde toplanırsak iyi şeyler yapabiliriz. Elin gavuru dediğimiz insanlar birleşip kaleler işgal ediyor biz kendi içimizde savaşıyoruz. En azından bu serverda birlik olsun.

Ranger = Evolution
    Elemantalist = Aeonflux

Yardım isteyenlere elimizden geldiği kadar yardımcı oluruz. Başarılar hepinize.

merhaba tekrar..
    türklerin çok yogun olmus birsekilde bulundugu bir guildimiz zaten mevcut..ayrılmışlık filan yok yani..
    Bizler evengarda serverındayız..guild adımız RiseOfTurks bizimde amacımız türkleri bir arada tutmak..bizim dısımızda 2 türk guildi daha var ancak sayıları çok çok az..MAFYA var onun elemanları bize geldi.yakında tamamen birleşicez.onun dısında bide göktürks guildi var onlar dinlemiyor zaten kendileri bilir
    evangarda riseofturks guildimiz mevcut.ortam iyi.sacma sapan konusanlar yok.tipik ko ağzıyla konusanlar yok.yaşlar büyük. 20+ arada 2-3 kişi var onlarda gayet iyi..huzuru bozan kendini dısarda bulur..Kolay gelsin..guild penceresinden join guild derseniz baskan sizi kabul eder..
    banada pm den ulasabilirsiniz. nickim : Karaok

• quote:

Orjinalden alıntı: SeXy_DeViL

arkadaslar bu skiller 1 kere mi resetleniyo. yoksa bi scroll falan varda ondan mı almak gerekiyo.

acil cvp lazım. yoksa charı bırakacam... .s

evet 1 kere resetleniyor.Bu yüzden skilleri dikkatli verin diyorlar.Ama 2. defa resetlemek istersen paralı sanırım.
  • Ya Beyler oyunu bu sabah ındırdım.. Bi elf charakter actım ama bı sorunum var klavye uzerınden heal ve mana potu ıcemedım bı turlu.. bırı bana yardımcı olsun
  • destino 1 tusu heal pot 2 tusu mana pot (:

Yeni serverda Elf im nickim: Kurtadam 17 oldum ama 2-3 gun kasamıcam oyunda muhabbet vs. isteyen pm atsın bana
  • Oyunu bugün indirdim biraz oynadım oldukça eğlenceli görev diyalogları iyi
  • yaw ben oyuna giremiom gene server connection ended yazio yaa anlamadim a.q.
  • millette 99-99-99-99-99 5 slot reinforcements pot var bu nasıl oluyo anlamıyorum kesin bi hilesi var
    millet goturuyo parayı
  • ARKADAŞLAR BİRŞEY SORMAK İSTİYORUM VE ACİL CEVABLAMANIZI BEKLİYORUM CHAR INFODA VE PK BÖLÜMÜNDE WİLL PK 25 NASIL 0 LARIZ LÜTFEN YARDIMCI OLUNUZ 0 LAMAK İSTİYORUM 25 MASUMUN CANINA KIYDIM LUTFEN YARDIM 0 LAMAK İSTİYORUM
  • ARKADAŞLAR BİRŞEY SORMAK İSTİYORUM VE ACİL CEVABLAMANIZI BEKLİYORUM CHAR INFODA VE PK BÖLÜMÜNDE WİLL PK 25 NASIL 0 LARIZ LÜTFEN YARDIMCI OLUNUZ 0 LAMAK İSTİYORUM 25 MASUMUN CANINA KIYDIM LUTFEN YARDIM 0 LAMAK İSTİYORUM
  • ARKADAŞLAR BİRŞEY SORMAK İSTİYORUM VE ACİL CEVABLAMANIZI BEKLİYORUM CHAR INFODA VE PK BÖLÜMÜNDE Reque point 25 NASIL 0 LARIZ LÜTFEN YARDIMCI OLUNUZ 0 LAMAK İSTİYORUM 25 MASUMUN CANINA KIYDIM LUTFEN YARDIM 0 LAMAK İSTİYORUM
  • arkadaşlar ben oyunu yükledim kurdm..
    oyunu açıyom
    update geliyor ama update etmiyor :S:S:S
    neden olabilir =?
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.