Şimdi Ara

Müjdee THK Üni. Pilotaj Bölümü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
12.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: hacivat01

1- Hayır, bursluysan ödemezsin. (Ama bir şekilde bursun kesilirse senelik 40 bin lira oldugunu unutma)
    2- Üniversitenin kendine ait yurdu yok. ( Arayıp sordugunda ankarada bir sürü yurt var diyorlar ama başka bir üni seni yurduna alır mı belli değil. KYK yurdu dersen hepsini bilmem ama eskişehirde kyk yurdunda 2 hafta kaldım insan hayattan soğur)
    3- Varacakları nokta aynı ama farklı şeyler.
    4-Zararın olmaz tam tersine çok akıllıca bişey de olabilir.Herhangi bir saglık sorununa karşı elinde 2. sağlam bir meslegin olur. (makina,uçak,havacılık ve uzay müh gibi)
    5-Tabii ki atpl ve iş bulma derdi.Atpl alınca araba kullanma belgesi alıyosun. Ama firmaya gittiginde sana diyorki araba kullanabiliyosun ama mercedes kullanma ehliyetin var mı? ( tip eğitimi,20-30 bin euro diyorlar,maaştan kesme durumu da olabiliyormuş)
    6-Bildigim kadarıyla (yanlış olabilir) sınavlar begle vs. için gerekiyor ama en fazla 1-2 bin lira.

4üncü soru güzel bi soru tavsiyem cevabını başka mecralarda da ara burayla yetinme.Doktor olup sonradan pilot olanlar da var,bu insanların her zaman dönebilecekleri ikinci bir meslekleri var.

çok güzel aydınlatmışsın abi teşşekkür ediyorum benim de kafama takılan bi nokta var.
    şimdi thk üniversitesinin sitesinde yazan fiyatlara göre kayıt yaptırdığımızda yıllık olarak bu fiyatlara zam gelir mi?? gelirse ne kadar gelir ?
    ailemin geliri çok yüksek değil ama ben çok istiyorum pilot olmayı ailemde destekliyor beni ama bütçeyi zor denkleştirebilirmiyiz bilmiyorum. yani zar zor denkleştirebileceğimiz bi paranın üstüne zam koyup bize süpriz yapabilirler mi??
    cevaplarsan sevinirim abi teşekkürler :)

• söz yok kullanıcısına yanıt
    hayır girdiğiniz fiyat üniversite bitene kadar değişmez, bizden 1 sene önce girenler 30 biz 42 ödüyoruz.
  • Konu hort :) son durum ne ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yavemmo1 kullanıcısına yanıt
    aynen bende merak ediyorum. @yavemmo1
  • bende merak ediyorumm
  • up
  • Hocam bu üniversitede burslu okuyan biri var mı bi kaç sorum olacak
    Konu hort bu arada 😂

• Tam burslu 465 puan civarı şu an.

• Her sene fiyatı yukarı çekiyorlar. Şuan 50 bin yıllık İnşallah daha arttırmazlarsa. Hadi fiyatı arttırdın bari kaliteyide arttır. Yok kalitede çöp

• Arkadaşlar bu thk pilotaja burslu olarak girsem okulu para ödemeden bitirsem bile. lisans için para ödemem gerekir mi? gerektiğini duymuştum ama kendimi tatmin edecek bir cevap bulamadım hiç bir yerde.Yani özet olarak burslu olarak girsem hiç para ödemeden pilot olabilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: qunel25

Arkadaşlar bu thk pilotaja burslu olarak girsem okulu para ödemeden bitirsem bile. lisans için para ödemem gerekir mi? gerektiğini duymuştum ama kendimi tatmin edecek bir cevap bulamadım hiç bir yerde.Yani özet olarak burslu olarak girsem hiç para ödemeden pilot olabilirmiyim

Aynı soru için geldim ben de.up

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.