Şimdi Ara

Müjde! Yarın'dan itibaren Turksat Uydusunda Tüm Digiturk Kanalları Artık HD Yayın! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
94
Cevap
1
Favori
15.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Servis ücretli 63tl. Servisin de çözebileceğini sanmıyorum inşallah yanılırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Menüden fabrika ayarlarına girip denedim ama yine aynı oldu :(

• yalcinn42 Y kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Online işlemlerden veya şikayet var üzerinden yazın ücretsiz servis talep edin yardımcı olurlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    İki ayrı evde denedim yani antenle alakalı değil bakalım artık yarın belli olur teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yalcinn42 -- 12 Şubat 2020; 20:21:52 >
    Hocam servis geldikten sonra yazar mısınız? bakalım ne diyecekler, sizin dediğiniz gibi kesin antene laf edecekler

• modlu olduğu içim kolay kurulum yapamıyorum. gelen yeni hd kanalların frekansları nedir acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: yalcinn42

Menüden fabrika ayarlarına girip denedim ama yine aynı oldu :(
    Cihaz modeliniz nedir humax 9505 var bende önce cihaza çanak tan gelen beyaz kabloyu söktüm geri taktım daha sonra cihazı fişini çekip geri açtım daha sonra cihaz açıldı fabrika ayarlarına sıfırladım ve tüm kanallar hd oldu siz de yaparsınız umarım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deneyelim bakalım. Umarım şu saçma sapan işler rayına girer de fark kalmaz, yoksa balkona çanak kurmam gerecek.

• Biraz garip bir hayırlı olsun olacak ama bende şimdi farkettim kanal listesinde gezerken foruma haber verecektim ama çoktan haber alınmış bile 😂 Kurulum vs. yapmadan otomatik olarak 9505 cihazı bütün kanalları HD’ye çevirmiş çok şükür 👍🏻

• hd kanallar eutelsata göre daha net ve aydınlık nba tv olsa türksat üzerinden kullanırım
  • Çok geç kalınmış hareket. HD nin ekmeğini yediler seneye 4k kanallar gelir onun habercisidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali_ayberk A kullanıcısına yanıt
    Cihaz Humax değil hocam DT9102 model dediklerinizi defalarca yaptım ama olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: yalcinn42

Cihaz Humax değil hocam DT9102 model dediklerinizi defalarca yaptım ama olmadı
    Hocam sistem sizi eutelsatta mi görüyor acaba o yüzden izin vermiyor olabilir mi acaba?

• Servis geldi ve tahmin ettiğim gibi kolay kurulum yaptı sinyal seviyesi düşük merkezi sistem olduğu için antene herhangi bir müdahalede bulunamayacaklarını söyledi ve gitti. Sorun çözülmeden servis ücreti yansıtacaklar faturaya.

Hocam Merhabalar

Servis hakkında şikayet kaydı oluşturun durumu anlatın.

beklediğimiz yanıtı vermiş servis, birşey den anlasalar şaşırıcam

• Sonunda hallettik problemi. Tamirci çağırdım dışardan çanaktan gelen kabloda 3 tane ek varmış onları düzeltti kanalların hepsi çıktı. ayrıca lnb değişti ve kanallar geldi tabi maliyeti 350 tl yi buldu:(
    Problemi olan arkadaşlara da tavsiye servisi hiç çağırmadan direk dışardan tamirci çağırsınlar hiç değilse 60 tlden kurtulurlar :)

Hocam bende bugun yeniden tarattım 161 kanal yerine 500 küsür kanal buldu eksik kanallarım hepsi geldi :)

• turksatta hangi kanallar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drfatihozbay

Hocam bende bugun yeniden tarattım 161 kanal yerine 500 küsür kanal buldu eksik kanallarım hepsi geldi :)
    türksat mı 500 kanal buldu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.