Şimdi Ara

Müjde! Türk Telekom upload hızını artırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
4
Favori
25.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Geçtiğimiz hafta Turkcell Superonline upload hızını arttırmış ve 20 Mbps’e çıkarmıştı. Evden çalışmaya ve eğitim almaya başladığımız bu karantina günlerinde upload hızlarının çok önemli olduğunu vurgulayarak Türk Telekom’un da benzer adım atması gerektiğini söylemiştik. Forum DonanımHaber üyeleri, upload hızının artması için talebini dile getirmişti. Talebimiz sonuç verdi upload hızı arttı.

Ayrıca Bkz.Superonline upload hızını artırdı şimdi sıra Türk Telekom’da!

Türk Telekom bugün itibariyle fiber ve VDSL abonelerinin upload hızını 2 katına çıkardı. Örneğin 100 Mbps download hızına sahip paketlerin upload hızı 8 Mbps’e yükseldi. Türk Telekom altyapısını kullanan Millenicom, Turknet kullanıcılarının da upload hızı arttı.

Upload hızı artışı Superonline’da olduğu gibi kademeli olarak gerçekleşecektir. Eğer hızınız artmadıysa gün içerisinde ara sıra modeminizi resetleyerek deneme yapabilirsiniz. ADSL kullanıcılarının hızlarında artış olmayacak. ADSL’de teorik olarak 3.3 Mbps üstüne çıkmak mümkün değil.

Türk Telekom, en fazla aboneye sahip internet servis sağlayıcı olduğu için upload hızını arttırması kritik önem taşıyord. Türk Telekom ve Superonline upload hızlarını arttırdı ancak devletin çatısı altında faaliyet gösteren Türksat Kablonet’te bir artış söz konusu değil. Şimdi sıra Türksat Kablonet ve kendi altyapısını sunan diğer internet servis sağlayıcılarında. Dijital iş ve eğitimin aksaksız şekilde sürdürülmesi için upload hızının artması gerekiyor.

• 2020 turkiye 100mb alirsan eger 8mb upload alirsin
    2017 ukrayna 100mb 50mb upload

Bu ulkenin vatandasina yapilan en buyuk serefsizliklerden biridir bu upload vermemek
    Hem gençlerin esport oyunlarından para kazanmasina engel oluyorlar hemde fahis fiyatlardan internet satip gelisime kapali hizmet veriyorlar umarim bu duzen bir gun yok olur ukrayna kadar degil ulke yazıklar olsun

ortalama bi ünlü esport oyuncusu dota2 de 1-2milyon para kazanıyor neden bizim ülkemizin gençleri kazanmasın
  • türk telekom alt yapısında farklı isslerden internet alanlar ne olacak acaba

• Fiber aboneleri için de 8 ise çok cimrilik yapmış...
  • Turknet hala aynı sanırım.

• Mertcan-39 kullanıcısına yanıt
    Millenicom ve Türknette arttı yazıyor.

• 35 mb olan

• Netspeed de bir gelişme var mı ?

• modern_talking2 kullanıcısına yanıt
    türknet 50/4 kullanıyorum artma olmadığı için yazdım zaten
  • 100 mbps için 20 mbps olmalıydı bence ve 50 mbps için de 8.
    Şikayetler devam eder ise bu hızları görmemiz de mümkün bence
    100 mbps için arttı
  • En az paketin 1:5 oranında upload beklerken TT yine yine şaşırtmadı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yaşasın! Bakır tellerimizle sınırsız internetimizin upload hızı artmış! Firmayı satın alıp kaderine terkeden araplar kahroluyordur..
    Abicim şu fiber alt yapılara ülke olarak ne zaman kavuşacağız acaba?
    Adam hala damlatan suyu azıcık açtı diye seviniyoruz..

• Telekom port kiralarken 50, 75 ve 100 mbps’de ayrım yapmıyor ama nedense upload hızını arttırırken ayrım yapmış.

Alternatif servis sağlayıcıları kullanıpta 50, 75 gibi hızlar alanlar özel olarak böyle paket almadıysanız isyan edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr20mouse -- 16 Nisan 2020; 13:50:45 >
  • Arap işi bitti hocam. Telekomun satılan %55 hissesi bankaların elinde artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    bu İSS ler hem superonline ve hem Turk telekom kullanıyor. Sizinki Superonline alt yapısı olabilir.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Evet hocam ben de öyle dedim. Satın alıp sonra kaderine terk ettiler.
    Bankalarda borç karşılığı hisse aldı.

• Gece 4de güncelleme oldu ve up 8e çıktı ama testlerde hala 4?
    Bilgisi olan varmı?

• 24 ve 35 Mbps VDSL'lerde hız artışı olmayacak mı? Halen 3 Mbps görüyorum.

• Müjde! Türk Telekom upload hızını artırdı Anlık Vodafone PS4'te oyun oynuyorum 1 senedir nat tipi 3 hatası alıyorum Konsolda oyun oynayan arkadaşlar sakın vodafone ile işiniz olmasın. Oyunlarda kopma sorunu, adam size 3.mermiyi atıyor siz diyorsunuz ki tek mermide öldüm bunlar hep NAT TİPİ 3 hatasından kaynaklanıyor
  • Vurun Adsl kullanıcılarına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NOSTOY -- 16 Nisan 2020; 13:59:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.