Şimdi Ara

Müjde Telekom artık özel mi özel (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
0
Favori
7.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: bugrallica

Bu özelleştirme iyi oldu. En azından diğer firmalar da bu işe yatırım yapar hem kalite artar hem rekabetten dolayı fiyatlar düşer. 47 lira internete ödemek çok pis koyuyo bana

Pardon hangi rekabetten bahsediyoruz? Bir yerlerde rekabet varsa açıklayında biz de bilelim... Telekom hala tekel. İnternet hala Pahalı (kablonette pahalı quicknet çok az yerde var) Telefonsuz adsl hala yasak, lisansları bir türlü verilmeyen wimax yıllardır sürekli geciktirilen 3G (sonunda geliyor) Sanki birileri bizi fena halde kazıklıyor...
  • quote:

Bu özelleştirme iyi oldu. En azından diğer firmalar da bu işe yatırım yapar hem kalite artar hem rekabetten dolayı fiyatlar düşer. 47 lira internete ödemek çok pis koyuyo bana

kardeş ne içtin bende ondan istiyorum konu 2005 in konusu araplara satıldıgının konusu
  • quote:

Orjinalden alıntı: süpergtacı

quote:

Orjinalden alıntı: DaVinci

Araplar şimdi bize amma teknoloji getirir, ürettikleri üstün teknolojilerle telekomünikasyon konusunda muhteşemler zaten, çok muhteşem olacak, yakında internet çıkışları sansürlenmeye başlarsa şaşırmayalım

zaman makinenmi var medyummusun nerden bildin læ

Helal olsun adam daha ilk mesajda 4 yıllık geleceği bir cümle ile özetlemiş.
  • Devlet tekelinden ozel tekele gecerek olabilecek en kotu model gerceklesmis oldu.
  • Aslında biraz derin düşünürseniz neden bu kadar çok kazıklandığımızı anlayabilirsiniz. Linkteki haber sanki birşeyler anlatıyor gibi.
    http://www.milliyet.com.tr/Siyaset/HaberDetay.aspx?aType=HaberDetay&ArticleID=1013333&Date=08.11.2008&Kategori=siyaset&b=Bir%20fotograf,%20bir%20belge
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cüneyt Aykaç

quote:

Orjinalden alıntı: süpergtacı

quote:

Orjinalden alıntı: DaVinci

Araplar şimdi bize amma teknoloji getirir, ürettikleri üstün teknolojilerle telekomünikasyon konusunda muhteşemler zaten, çok muhteşem olacak, yakında internet çıkışları sansürlenmeye başlarsa şaşırmayalım

zaman makinenmi var medyummusun nerden bildin læ

Helal olsun adam daha ilk mesajda 4 yıllık geleceği bir cümle ile özetlemiş.

4 yıllık olur mu 20 yıllık geleceği özetlemiş 20 den 4 çıktı 16 kaldı sıkın dişinizi arkadaşlar.( Sıka sıka diş kaldıysa tabii)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bluepower

quote:

kardeş ne içtin bende ondan istiyorum konu 2005 in konusu araplara satıldıgının konusu

• quote:

Orjinalden alıntı: aessoydan

Aslında biraz derin düşünürseniz neden bu kadar çok kazıklandığımızı anlayabilirsiniz. Linkteki haber sanki birşeyler anlatıyor gibi.
    http://www.milliyet.com.tr/Siyaset/HaberDetay.aspx?aType=HaberDetay&ArticleID=1013333&Date=08.11.2008&Kategori=siyaset&b=Bir%20fotograf,%20bir%20belge

• quote:

Orjinalden alıntı: ilberan

Telekom an itibariyle Oger e 6 milyar $ a satılmıştır. Hepimize hayırlı uğurlu olsun. Umarım herşey daha iyi olur. Servisteki salak kadınlardan kurtulucaksınız:))

Gördük ebemizim müjdesini !!!!

Ebemizi kanırtıp müjdesini gösterenlerin grup olarak hatıra fotoğraflarını görmek için TIKLA...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engunaydin -- 14 Temmuz 2009; 17:55:26 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: katip2000

quote:

Orjinalden alıntı: yakoviko

ya arkadaslar ya bu adamlar 6.55 mliyon $ verdiler ama bu parayı cıkarmak için bize de geçirmesinler turk halkını nasıl sömürücekler bi fikriniz varmı. biliorum teknolojimiz felaket seviyelerde özellesmesi iyi oldu ve devletteki yolsuzluklarında önüne gecerler ama bu adamlar kontrolu ele aldı. ne fiyata derse e.. gibi vericez yada adından bile bahsedemeyecegimiz fiyatlar olucak....

Avrupada telecom ozellestirmesini yasamis biri olarak tecrubemi anlatayim.

Ilk 3 sene fiyatlar zamlanacaktir. TT net calisan bakimindan normal bir sirket oluncaya kadar. Ondan sonra da rakiplerin gelmeye baslamasi ile fiyatlar dusecektir.

Yukarda yazdigim kesinlikle telecom ve rekabet kurulunun islevine bagli eger TT yi zorlamazsa TT hic bir zaman diger sirketlere gel benim yerime adsl sat demez.

satılır satılmaz görmüş arkadaş durumu ya helal olsun

• En az 200 Milyon TL aylık geliri sadece ADSL abonelerinden elde eden bir şirketin böyle bir fiyata satılması akıl karı değil.Böyle olmasını sağlayanların Allah belasını versin.
  • söle düsünsek ,sizin aylık 1.2 milyar gelir getiren bir daireni var ,her ay düzenli geliyor siz ona 12 milyar mı deger bicersiniz
    sadece 10 katı
    bana sacma geldi fiyat
    yatırım yapsınlar bari o kadar kazıklıyorlar hala yurtdısında kac ping aldıgımız malum
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.