Şimdi Ara

Müjde! Konsollardaki gümrük vergisi oranı azaltıldı (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
555
Cevap
4
Favori
65.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
219 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alpine green ds4 satan var mı Müjde! Konsollardaki gümrük vergisi oranı azaltıldı 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BéTo -- 3 Ocak 2021; 11:20:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2DF0CD106

eşeğimizi kaybettik ama yarısını bulduk

Bu gibi durumlar için son dönemde duyduğum, okuduğum en güzel söz.

• Zaten %18 kdv diye bir zımbırtı var hadi onu geçtik %20 gümrük var ötv var birde zabazingo %50 getirmişlerdi şimdi onu %20 yaptı diye seviniliyor.Ulen en başta zaten o vergi yok tu ki ? .Ayak üstü %20 geçirip birde allah razı olsun alınıyor yeminle bu ülke adam olmaz.

• Olmayan verginin indirimine sevinir olduk Allahım sana sığınıyorum.
  • Ee fiyatlar hâlâ aynı?

• Alsatçılar

Müjde! Konsollardaki gümrük vergisi oranı azaltıldı

• Ya zaten yeni konsola özgü oyun yok ortada hemen koşup almaya gerek yoktu... Bu vergi dilimi sacmaliklari bi kadar oynak bir ülke çok ilginç ya.

• Avrupa bizi kıskaniehh

• Z kuşağına cici görünme çabaları :) gençler size bir daha iktidar yüzü göstermemek üzere siyaset çöplüğüne gönderecek haberiniz yok.. Olmayan vergiye indi diye sevinen adam da malın önde gidenidir kimse kusura bakmasın..

• ilave vergi gelmeden önce xbox series s için 7500 tl series s için 4600 tl fiyat açıklanmıştı. yine o fiyatlara yakın bir şey olur. tabi dolara da bağlı. konsol fiyatından çok oyun fiyatları önemli. bir oyun 700 tl. konsol fiyatından sızlanan arkadaşların bu bağlamda ps5 i hiç düşünmemeleri lazım. xbox yine gamepass ile b konuda bir nebze kullanıcı dostu diyebiliriz. yinede en hesaplısı ve güçlüsü pc bence. bedava verilen oyunlarla bile bir sürü oyun oynama imkanı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysroguz -- 3 Ocak 2021; 11:2:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

Z kuşağına cici görünme çabaları :) gençler size bir daha iktidar yüzü göstermemek üzere siyaset çöplüğüne gönderecek haberiniz yok.. Olmayan vergiye indi diye sevinen adam da malın önde gidenidir kimse kusura bakmasın..

aklı başında olan insan bu tip keyfi vergi vs bindirmelerinin hesabını seçimde keser. bu cihazlar zevk meselesi. asıl gerçek hayattaki zamları görmek lazım

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    ÖTV de yok mu bu cihazlarda
  • Hesapta olmayan vergiyi yükseltip sonra düşürmek bence çokta müjde değil gibi, diğer yandan konsolun kendisi yok ortalarda :) Maalesef ciddi bir stok sıkıntısı var. Ben kendime yurt dışından aldım, kardeşime de Türkiye’den alalım dedik, mağazalardan sipariş veremiyoruz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr Thoth

Ee fiyatlar hâlâ aynı?

Amerika'da Avrupa'da bile karaborsa PS5 bu fiyatlar en az 3 ay daha böyle gider , arz talebi karşılamıyor.

• Beyni olan bir insan ilk sürüm çıkan konsolları hemen almaz . Konsollarda Hatalar çıkar , sonra fiyatlar düşer vs vs . Bende Xbox one x var . Series x alacağım ama bekliyorum . Benim için max 5 bin TL uygundur ve gelecek o fiyata da
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysroguz

aklı başında olan insan bu tip keyfi vergi vs bindirmelerinin hesabını seçimde keser. bu cihazlar zevk meselesi. asıl gerçek hayattaki zamları görmek lazım

Alıntıları Göster

Bu tip cihazlar malesef ülkemizde lüks oldu ve gün geçtikçe ulaşılmaları zorlaşıyor..birileri bu gidişatın farkına varır da birşeyler yapar belki diye ümit ediyorum..

• Evet lüks durumda ne yazıkki. Ayrıca beyni olan insan almaz ne demek bu nasıl bir hakarettir konsolları alan kişiler için, yazık ya cidden çoluk çocuk tayfası var. Parası bol olan insan alır daha doğru bir kavram. Konsolları hemen alan tonla insan var konsol bölümünde. Beyinsiz demek hepsi vah vah komik yorum atmış 2 önceki mesaja çok güldüm. XD

• Babangida Babayaro kullanıcısına yanıt

senin gibi düşünenller yıllardır ev ve araba fiyatlarının düşmesini bekliyor. sende bekle bakalım konsol fiyatları düşer belki.

• Arkadaşlar bu vergi indirimi olayı ps4 ve xbox one türevlerine de yansır mı ne diyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: crow in cornfield

senin gibi düşünenller yıllardır ev ve araba fiyatlarının düşmesini bekliyor. sende bekle bakalım konsol fiyatları düşer belki.

Beklemem zoruna gitmiş anlaşılan. Karalar bağla. Vah vah... Dünyanın sonu geldi şu konsol herşey değil kardeşim. Bir anlamadınız gitti.
    Ayrıca ben konsolu 8299 tlye aldım vatandan 27 ekimde ön sipariş ile. Cihazı kullandım 40 gün. 9000 tlye sattım 31 Aralık 2020de. Bu durumda beklemem normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 3 Ocak 2021; 12:57:16 >
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.