Şimdi Ara

Müjde! GeForce NOW Türkiye sunucuları açılıyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
7
Favori
24.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
168 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ŞenapCenabettin

Benim youtubeden izlediğim 1080 ile oyun oynadığım 1080 aynı değil ki. youtubeden izlediğim sanki 720p oyun oynuyormuşum gibi. Acaba bu stream edilen oyundada mı öyle oluyor yoksa gerçekten 1080 p gibimi oluyor orasını tam anlamadım.

Hocam Geforce Now'da zaten şu anda hali hazırda ücretsiz üyelik var, kendiniz bizzat test edebilirsiniz. 1 saatte bir oturumdan çıkıp tekrar girmeniz gerek başka bir kısıtlaması yok, bir de RTX desteği yok ücretsiz üyelikte.

• kmesne kullanıcısına yanıt
    Evet bir ultrabookla bile sorunsuz tecrübe yaşayabilirsiniz.İnternet hızınızın minimum 20-25 mbps olması gerekir uğraşıldığına değmesi için.Ping, şehir olarak nerde olduğunuza göre değişir.Sunucuyla aynı şehirdeyseniz 10msnin altında olması gayet mümkün.Onun dışında ortalama 30-40 ms altında alınabilir.Tabiki stabil ve yoğun kullanımda olmayan bir internet için geçerli bunlar.

• TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    20 tl çok komik bir fiyat olur.bu kadar ucuz olmaz.
  • Pahalı olmaz ve aynı anda xbox gamepass gibi servislere de izin verebilirse tadından yenmez. İşin ucu cüzdana kayıyor, ayarı kaçırmamaları lazım.

• th9 T kullanıcısına yanıt
    Fiyatı turkcell belirliyorsa 50 lira en iyi ihtimal
  • mendossa kullanıcısına yanıt
    parasını verirsen niye bekleyesin bence interneti iyi bilgisayarı kötü olan oyuncular için gayet faydalı proje olur. Bir ekran kartının fiyatı 3 5 bin liralardan aşşağı değil. Bilgisayar sistemine vereceğim paranın az bir kısmını yıllık ücret olarak ödenip oynanır bence güzel düşünmüşler, fiyat uygun olursa tercih edilir ve tutulur. Belki bu tutarsa fahiş fiyatlara satılan bilgisayar parçaları biraz olsun ucuzlar..

• Ben mobilde 5G telefonda 720p30fps ve 4 mbps üst limit ile witcher 3, assasins creed oynuyorum. İnternetinizi küçümsemeyin ama vasat bir internet ile de fps multiplayer oynama hayali kurmayın.
  • Turkcell yerine Türk Telekom veya Vodafone yer alsaydı emin ol kimse kullanamazdı :) Fiyat konusunu doğru olabilir ama bekleyip göreceğiz

• Bence garip değil çünkü kendi ekran kartlarına uygun driver yazabiliyorlar o yüzden tam entegre çalışıyor.

• "Ama oyunlar için ayrıca para ödemek gerecek" lafını soyleyen çarpılır ne yapacak adam sana cikmış oyunu mu verecek sana altyapıyı sunmuş işte tutarsa bundan iyisi şamda kayısı daha ne istiyon bu işin sonu Streaming başka yolu yok sony bile anladi xbox collection koydu sinyali çaktı
    Herşeyde de olumsuz olmayın yahu
  • PC kurmak çok pahalı. PC eskiyince epic store dan oyunları alıp burada oynamak daha mantıklı.
  • Darısı CS:GO nun başına. Birde Origin TL'ye geçse iyi olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eylül kabus -- 19 Ocak 2021; 18:59:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmesne

Call of Duty warzone gelir mi sizce arkadaşlar ? Bir de aşırı ince minimal bir pc alıp (dell xps gibi) bunu kullanarak gaming laptop gibi kullanabilir miyiz sizce ? Online oyunlarda ortalama ping ne olur ?
    Abi, rocket league de 25 ping aldım gfn dan özel ayarlarla saatte 1 GB a ayarladım. 2.4Ghz e bana mısın demedi bile.
  • Bu sistemde oyunu satın alarak oynuyorsun pek bir anlamı kalmıyor oyunu satın almadan aylık abonelik sunsun bizde geçelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bunu yaşıyorum ama 5 kişi değil 6 kişi ve 13 den fazla cihaz bağlı

• Bunların oyunlarıyla uğraşmaktansa normal gfn alırım bulgaristan sunucusunu kullanırım.
  • isterse serverları yan binada olsun 16 mbit internet işkence hele birde 13 cihaz bağlıysa

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.