Şimdi Ara

Müjde! GeForce NOW Türkiye sunucuları açılıyor (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
7
Favori
24.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
168 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan farkettim.Ben turkcell sadece turkiye local bazda ge force now ile ilgili işbirliğine girdiğini saniyordum Fakat daha detayli inceledigimde Ge force now powered game+ ibaresi demek. Turkcell tarafindan Ge force now projesine yatirim ve ortalik olduğu anlamina geliyor.
    Bu turkiye açisindan geleceğe çok buyuk bir yatirim.Eğer bu sistem gelisir buyurse ilk defa dunya capinda teknoloji markamiz olacak.

Ben böyle anladim bu ortakliği. Eger nvidia franchise modeline döndülerse o apayri konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArdaTuranizmo -- 20 Ocak 2021; 16:0:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten haber tam olarak buna çözüm geldiğinden bahsediyor.

• hem üye olup hemde üstüne oyunmu satın alıcak kullanıcı

• BOLDVIPER kullanıcısına yanıt
    evet?

adamlar sana bilgisayar sunuyor,oyunu bir zahmet kendin al.
  • İnterneti olana müjde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GeForce NOW Türkiye'ye gelmesi düşük gecikme ile oynanır. İnternet ağında birden fazla kişi varsa görüntü bozuk gelir. Tek internet tek bağlantı sağlıklı oynamak için.

• Bizim gibi fakir ülkeler için çok iyi haber ancak şöyle de bir gerçek var ki oyuna vereceğin + aboneliğe vereceğin para muhtemelen gene 300 lirayı bulacak. Fakir işi dediğimiz olay bile kur farkı yüzünden pahalıya patlıyor bize.

• Valla iyi haber açıkcası. Kurdan dayak yiyen, normal bir memurun bile güçlü kasa almakta zorlanan ülke için epey geç kalınmış girişim hatta.

• Bluepower kullanıcısına yanıt
    Oynanıyor 80 ping aliyorum. İskembeden sallamayın
  • zaten avrupa serverinde oyunuyorum aga ben.kasma olmuyor.30mbit yada ustu fiber yetiyor..neden birdaha turkcell e para vereyimki..ben 6 aydir oynuyorum hemde.

• güzel ama bizim evde 16mb download 0.75 upload var. önce o işi bi çözseler. türk telekom.

• Orada Turkcell var...Allah aşkına fiyat açıklamayın😁

• quote:

Orijinalden alıntı: neytullah1

geforce now demek orjinal oyun şartı demek.

en ucuz oyunun 200 250 tl bandında olduğu ülkemizde ne nowu allasen korsanla ayakta kalmaya çalısıyoruz

oyunlara o kadar para verebilsem zaten nowlamı uğraşırım, dizerdim sağlam bi pc

katılıyorum yine zengin kazandı

• Millet olmaz falan demişte ben cyberpunk ı 100 mb İnternetim ile neredeyse bitirdim. Ayarlar yüksek, donma takılma yoktu. Daha tr serverı da ortada yok, bunu da eklemek isterim.
  • gel hadi be tamamen artik.
  • GeForce NOW ve benzeri şeyler yaygınlaşınca insanlar donanım parçasını daha az almaya başlayacaklar. O pahalı ekran kartı firmaları bir şekilde yeni bir pazar oluşturmaları gerekecek. Sanal para işte tam burada dertlerine derman oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: batuhan06x

katılıyorum yine zengin kazandı

Alıntıları Göster

Bilgisayarida oyunuda versinler herkes oynasin diye bisey olamaz ozaman fark kalmaz.

Zaten turkcell'den sonra turk telekomda çikip , ge force now benden alirsaniz 30GB kota yaninda 2 oyun derse şaşirmam.

• Nvidia ile degilde türkcell ile gelmesi cok kötü birsey oldugunu 1 2 yila anlayacak herkes ama bize geforce now işi bitti.Yabanci sirketlerden daha acimasiz bizimkiler.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.