Şimdi Ara

Müjde GAZİOSMANPAŞA (KÜÇÜKKÖY) Fiber internet geliyor ( Turknet gigafiber geldi) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
772
Cevap
14
Favori
44.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sultançiftliği Santraline yakın otursamda, komşularım ADSL İnternet alıyor.
  • 547. sokakta oturuyorum saha dolabı değişti, üst mahallelerin de tümünün saha dolabı değişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: seferi56

547. sokakta oturuyorum saha dolabı değişti, üst mahallelerin de tümünün saha dolabı değişti
    Kablonet ile tt saha dolabının bir alakası var mı ki?
  • Rimesia R kullanıcısına yanıt
    Hayır
  • Arkadaşlar üzerinden bir kaç ay geçmesine rağmen hala kapsama alanı içerisine alınmadık.

Çalışmayı tamamlayıp bıraktılar. Çağrı merkezine soruyorum haberleri yok.

Nasıl olacak bu iş
  • quote:

Orijinalden alıntı: 22mert

Arkadaşlar üzerinden bir kaç ay geçmesine rağmen hala kapsama alanı içerisine alınmadık.

Çalışmayı tamamlayıp bıraktılar. Çağrı merkezine soruyorum haberleri yok.

Nasıl olacak bu iş
    Santral anladığım kadarıyla sultangaziye kurulmuş, yakınlarda olan birisi bakabilirse en azından içerisi boş mu değil mi, ne durumda çalışmalar bir fikrimiz olur.

Buraya mail attım, kablotvbilgi@turksat.com.tr konuyu gören arkadaşlarda atarsa belki bir cevap gelir.

Edit: Biraz daha abartıp Ceo Cenk Şen bey'e linkedin üzerinden mesaj attım.
    Edit2: geçiştiren bir cevap verdi, belli ki bir bilgi paylaşmak istemiyorlar. Kimden bilgi alabiliriz demiştim ona bile cevap vermedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rimesia -- 14 Mart 2020; 21:7:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rimesia

Santral anladığım kadarıyla sultangaziye kurulmuş, yakınlarda olan birisi bakabilirse en azından içerisi boş mu değil mi, ne durumda çalışmalar bir fikrimiz olur.

Buraya mail attım, kablotvbilgi@turksat.com.tr konuyu gören arkadaşlarda atarsa belki bir cevap gelir.

Edit: Biraz daha abartıp Ceo Cenk Şen bey'e linkedin üzerinden mesaj attım.
    Edit2: geçiştiren bir cevap verdi, belli ki bir bilgi paylaşmak istemiyorlar. Kimden bilgi alabiliriz demiştim ona bile cevap vermedi.

Alıntıları Göster
    1-2 gün önce yazmıştım. Tekrarlayayım. Sultangazi headend kuruldu içi boş. Gpon olacak şekilde yakın zamanda tamamlanacak. Bina var ama işlevsel değil.

Ana hat kazısı kış dolayısı ile bekliyor. Sebep: ibb kararı. Mart sonuna kadar kazdırmıyor.

Nisanda kazı biter mayıs-haziran normal şebeke ile sultangazi kavuşur.

Muhtemel yıl sonuna sultngazi de yayın verilmeye başlanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: HeroTech

1-2 gün önce yazmıştım. Tekrarlayayım. Sultangazi headend kuruldu içi boş. Gpon olacak şekilde yakın zamanda tamamlanacak. Bina var ama işlevsel değil.

Ana hat kazısı kış dolayısı ile bekliyor. Sebep: ibb kararı. Mart sonuna kadar kazdırmıyor.

Nisanda kazı biter mayıs-haziran normal şebeke ile sultangazi kavuşur.

Muhtemel yıl sonuna sultngazi de yayın verilmeye başlanır.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler bilgi için. 1-2 gün önce nereye yazdınız burada ki mesajınızı bulamadım.

Kapsama alanı hakkında bir bilginiz var mı? Konuda gaziosmanpaşa merkeze kadar çekildiği söyleniyor ama her mahalleye, sokağa girecek mi...

Gop hk bilgim yok maalesef.mevcut gecen kazı sultangazi için ama
  • HeroTech kullanıcısına yanıt
    Sultangazide hangi mahallelere yapılacak altyapı cebeci var mı? En uygun yer orası gibi duruyor. Uğur mumcu da var daha iyi bir mahallesi. Bu mahallelerin planları çok düzgün sokaklar binalar çok katlı. Çalışma için iyi bir yer olduğunu düşünüyorum.
    Ben de bir kaç ay önce mail atmıştım bana okuyamayacağım bir mail gönderdiler tekrar yazdığım da cevap alamamıştım.

Size cevap gelirse bilgi verirseniz sevinirim.
    Konu da bahsettiğim yer GOP .

dediğiniz gibi sultangazi ile birlikte pararlel ilerlerse yazın kavuşmuş oluruz umarım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: 22mert

Ben de bir kaç ay önce mail atmıştım bana okuyamayacağım bir mail gönderdiler tekrar yazdığım da cevap alamamıştım.

Size cevap gelirse bilgi verirseniz sevinirim.
    Bana saçma sapan bir mail geldi daire numaramı istiyorlar :) Bende cevap vermedim.
    Hocam saçma demişsiniz ama muhtemelen talebiniz ilgili birime yönlendirilecekti ve form eksik kaldığı için daire no istendi :) sallasınlar bir daire no dersen o işte başka sorunlar doğurabilir belki olası abonelik durumunda
  • 22mert kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz bu yaz ise bence imkansız. Olmaz gibi bu yık. Seneye yaz ise belki bir ihtimal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeroTech -- 17 Mart 2020; 23:29:21 >
  • trtunski T kullanıcısına yanıt
    Sultangazi merkezde içerisinde telekomun bulunduğu, ramazanda şenliklerin yapıldığı meydanı biliyorsunuzdur.

Türksat headendte o alanda kurulu ve muhtemel şebeke o arazi çevresinden başlar ve genişler. Oraya ne kadar yakınsanız o kadar kısa vade de olur gibi
    Muhtemelen öncelik uğur mumcu olur. Yolun karşısında geçerse de cebeciye yapılır. Oraya altyapının gelmesi çok enteresan ya. Hiç aklıma gelmezdi. Bölge çok potansiyeli eğer yayılırsa altyapı çok fazla abone kazanır turksat.
  • srkn1721 kullanıcısına yanıt
    Küçükköy Santralde biri var numarasını almıştım Karadeniz Mahallesi 3 ay içinde fibere dönüşecek dedi. (ben de karadenizdeyim)
  • trtunski T kullanıcısına yanıt
    Ben Gop Karadeniz Mahallesindeyim bizim 2 alt sokakta geçen yürürken kablonet rögar kapaklarını gördüm bir kaç tane ayrı ayrı yerde. Bu direk internet altyapısının geldiğini mi gösteriyor yoksa ekstra bir çalışma yapıyorlar mı?
    Keşke söyleseydiniz ne diyeceklerdi .

Talep toplama gibi bir şey mi yaptılar acaba.

Nerede oturuyorsunuz bu arada ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.