Şimdi Ara

Müjde GAZİOSMANPAŞA (KÜÇÜKKÖY) Fiber internet geliyor ( Turknet gigafiber geldi) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
772
Cevap
14
Favori
44.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Baltas kilimciler sitesi önünede de fiber kabinler koyuldu hatta yan sokaklarına da ama icraat hala yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 8 Haziran 2020; 13:50:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haandsomee

rami yeni mahalledeyim. gop'a sınır zaten. Burayada 2 ay olcak tip7 geldi. Elektrikte var. Kablonet alt yapı çalışmasıda oldu. Kabloneti arıyorum orada alt yapı yok diyor. İnternet firmalarını arıyorum alt yapıda çalışma var diyor. Ne zaman aktif olur acaba
    Bugün tesadüfi gördüm kapımın önünden ana omurga geçiyormuş. Fiberleri geçiriyorlar. Buraya gelmesi 1 sene sürer demişlerdi bakalım
  • Gaziosmanpasa Karayollari Mahallesi Vdsl 2 Degerlerim
    Müjde GAZİOSMANPAŞA (KÜÇÜKKÖY) Fiber internet geliyor ( Turknet gigafiber geldi)

• trtunski T kullanıcısına yanıt
    cebeci mahallesine de getiricekler mi bilgin var mı kardeeşim
  • WİGAZKA W kullanıcısına yanıt
    Öncelikle uğur mumcuya yapacaklar diye biliyorum sonrasında oraya da yaparlar muhtemelen

• Hürriyet mahallesinde fiber dolaplarını görüyorum ama hemen yandaki barbaros hayrettin paşa mahallesinde hiçbir çalışma yok. Ne güzel sevinmiştim bize de gelir diye ama hürriyet mahallesi ile sınırlı kaldılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeveloperAli

Hürriyet mahallesinde fiber dolaplarını görüyorum ama hemen yandaki barbaros hayrettin paşa mahallesinde hiçbir çalışma yok. Ne güzel sevinmiştim bize de gelir diye ama hürriyet mahallesi ile sınırlı kaldılar.
    Fiber dolaplarını kablonet mi koyuyor, yoksa ttnet mi? Barbaros hayrettin için sordum ben ttnete çalışma mart ayında ancak başlar dediler o bölge için.

• Rimesia R kullanıcısına yanıt
    Mart ayı geçeli epey oluyor çalışma göremedim ben. Hürriyet mahallesine konulan dolaplar yanılmıyorsam Türk Telekom'un. Dışarı çıktığımda bakar tekrardan bilgilendiririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeveloperAli

Mart ayı geçeli epey oluyor çalışma göremedim ben. Hürriyet mahallesine konulan dolaplar yanılmıyorsam Türk Telekom'un. Dışarı çıktığımda bakar tekrardan bilgilendiririm.
    2021 mart.

• quote:

Orijinalden alıntı: pisburun44

arkadaşlar kablonet sultangaziye yeni bir santral binası kuruyor,bu hat onu besleyen hattın güzergahı.kazı tamamlanamadı belediye izinlerinden dolayı, nisan ayında tekrar çalışma başlayacak. ama sene içerisinde önce sultangazi ugurmumcu mahallesine sinyal verilecek, daha sonra gop tarafından bir bölge secilebilir ve gpon proje sistemi uygulanacak.
    Son durum nedir?
    50.YILdayım..

• Gaziosmanpaşa Merkez mah için bilgisi olan var mı 5 ay önce kablonet rögarını sokağın başına koydular ana omurga içindi sanırım o çalışma buraya hizmet verecek mi kablonet? Türk telekom zaten hiçbir yatırım yapmıyor buraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

Son durum nedir?
    50.YILdayım..

Alıntıları Göster
    Sultançiftliği için ayrı bir konu var baya aktif oraya bakabilirsin.

• MUTAF kullanıcısına yanıt
    kablonetin bu seneki planı ugur mumcu mahallesine, orada da çalışmalar başladı kazı devam ediyor.
  • Ben karadeniz mah oturuyom vdsl geldi dün itibarıyle değerler bu şekil 100 mgbt e gecicem
    Müjde GAZİOSMANPAŞA (KÜÇÜKKÖY) Fiber internet geliyor ( Turknet gigafiber geldi)

• Merkez mahallesine gelirler mi acaba
  • Bluepower kullanıcısına yanıt
    Dostum bir haber var mı ben de merkez mahallesinde oturuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurcanceylan

Dostum bir haber var mı ben de merkez mahallesinde oturuyorum
    Forumdan bir bilgi alamadım arayıp sormak lazım.
    Dostum benim 3 arka sokağımda tip-7 kutu varmış ve hemen çaprazımdaki sokakta fiber internet var bana ulaştılar ama türknet kullandığım için bir şey yapmayacaklarını söylediler konuşmama dahi izin vermediler sonra tekrar twitterdan ulaşmaya çalıştım ancak bu sefer tweetlerime cevap vermediler en son facebook dan yazdım tekrar numaramı aldılar bekliyorum. Bu arada sen hangi sokaktasın ben büyükyıldız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurcanceylan

Dostum benim 3 arka sokağımda tip-7 kutu varmış ve hemen çaprazımdaki sokakta fiber internet var bana ulaştılar ama türknet kullandığım için bir şey yapmayacaklarını söylediler konuşmama dahi izin vermediler sonra tekrar twitterdan ulaşmaya çalıştım ancak bu sefer tweetlerime cevap vermediler en son facebook dan yazdım tekrar numaramı aldılar bekliyorum. Bu arada sen hangi sokaktasın ben büyükyıldız.
    Ben çayırlı evler sokaktayım Türk telekom CEO'suna mayıs ayında yazmıştım arayıp 3 ay içinde çalışma yapılacak dediler ama bir gelişme yok, kablonet'in fiber geçirip rögar koyduğu rota şu takip ettiğim kadarıyla:

Aga senin üst sokakta fiber kutusu gördüm ben TT yi aradım yüzüme kapattılar tekrar çağrı bekliyorum işte

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.