Şimdi Ara

Müjde GAZİOSMANPAŞA (KÜÇÜKKÖY) Fiber internet geliyor ( Turknet gigafiber geldi) (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
772
Cevap
14
Favori
44.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • barbarosta kablonette kazıya başladı sonrasında hürriyette de devam edecek

• Türknet barbaros hayrettin paşanın hepsine fiber getirecekmiş, hayırlı olsun. Türknet destek üyeliği onayladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Barbaros'a hayırlı olsun, sanırım Karadeniz Mah. şu an için yapılmıyor. Müjde GAZİOSMANPAŞA (KÜÇÜKKÖY) Fiber internet geliyor ( Turknet gigafiber geldi)  Sadece Türk Telekom ayın 30'unda iyileştirme yapılacak denildi. Sanırım bize vdsl kakalayacaklar.

• merhaba arkadaşlar 2 güb önce altyapı sorguladığımda 84mbps yazıyordu şimdi ise 17mbps yazıyor. Başımda 2 defa geldi bu olay bazen 17mbps bazen 84mbps bu sorunu yaşayan varmı? ilk yaşadığımda düzelmişti hemen şimdi ise 2-3 gündür bekliyorum

• Rimesia R kullanıcısına yanıt

turknet gigafiber mi getiriyor hocam?

• Mehmet177 M kullanıcısına yanıt

aynen bizde de tam anlattığın gibi

• Merkez mahallesi için henüz bir hareketlilik yok Türknet in hizmet vermesini çok arkadaşım bekliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _A_N_I_L_ -- 25 Mayıs 2021; 13:46:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet177

turknet gigafiber mi getiriyor hocam?

Evet

• Hürriyet Mahallesine de gelse keşke.

• Karadeniz Mahallesi'nde yaşayan biri olarak binama Türk Telekom fiber çekti fakat port yok... diyeceklerim bu kadar

edit: port ben kendi operatörümle sözleşmeyi yeniledikten 1 ay sonra geldi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErhanYavuzaslan -- 18 Kasım 2021; 15:51:46 >
  • Turksat ve Kağıthane belediyesi anlaşması yapmış turm mahallelere altyapı yapiolar. Belediyelerde kolaylık sağlamalı altyapının rahatça her yere ulaşması için.

• quote:

Orijinalden alıntı: ErhanYavuzaslan

Karadeniz Mahallesi'nde yaşayan biri olarak binama Türk Telekom fiber çekti fakat port yok... diyeceklerim bu kadar

edit: port ben kendi operatörümle sözleşmeyi yeniledikten 1 ay sonra geldi...

İstekte mi bulundunuz hocam, yoksa kendileri mi getirdi. Birde Karadenizin ne tarafındasınız acaba?

• ShaNexxx kullanıcısına yanıt

Hocam sanırsam alt komşum istek de bulunmuş. Mehmet Akif Park'ının yakınlarındayım

• Bölgemdeki altyapı Kablonet fiber destekliyor ama fiyat ve akıllı sınırsız yüzünden abone olamıyorum. Hatta saha dolabı apartmanın dibinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Afachan -- 21 Haziran 2021; 7:0:28 >
  • GOP Fiber olayı ne oldu? Meydana afişler asmışlardı fiber geldi geliyor diye, ses yok sonra. Bağlarbaşında Aras Sk da merkezi bir yerdeyim. İnternet hızları hala Adsl Vdsl seviyelerinde. Son durum nedir bilgisi olan var mı?

• Jiraiya kullanıcısına yanıt
    Siz Türk telekom un fiber dediğine bakmayın fiber fiber diyorlar 24mbps bağlatıyorlar. Küçükköy de oturuyorum sokağıma vdsl geldi. Turk telekom kullanıyordum hemen türknet e geçtim ve şuan ortalama 95mbps alıyorum upload im ise 8 şuan gayet memnun ve mutluyum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 50. Yıl Mahallesine Türknet fiber çekecek mi var mıdır bir bilginiz?

• Birisi turknet birisi türk telekom fiber, barbaros hayrettin. Evlere dağıtımı daha yapılmamış.
    Müjde GAZİOSMANPAŞA (KÜÇÜKKÖY) Fiber internet geliyor ( Turknet gigafiber geldi)

• Nasıl iş ya abi köşk caddesi bir yeri fiber karşı tarafı normal olur öyle şey lan

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, Hürriyet mahalelsinde kendi apartmanım ve çevremdeki apartmanlara Turknet çalışanları kablo çekiyor. Bu fiber internet mi bu konuda bilgisi olan var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.