Şimdi Ara

Müjde!! dream league soccer geliyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bugün Dream League Soccer için first touch games'e e-mail yolladım.E-mailde Windows phone mağazasına dream league istediğimi belirttim.Gün içinde bana e-mail yoluyla geri döndüler.Yeni gelen e-mailde ' Yakın zamanda DLS yi windows phone mağazasına getireceğiz' yazıyordu.Bu demektir ki dream league yapım aşamasında :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oncelikle bi resim at,inanmayanlar olacaktir.Bizim adimiza mail attigin icin de tesekkur ederim.Bana gore cok gerekli bi oyun degil,o kadar eksik oyun varken

• Dokunmatik cihazdan çoğu oyun rahat oynanmıyor.Yokmudur telefonlara entegre edilebilen gamepadler?
  • Ahanda kanıt
     Müjde!! dream league soccer geliyor! Müjde!! dream league soccer geliyor!

• Klişe bir cevap olmuş umutlanmanı tavsiye etmem

• "gelecekte görmeyi umuyoruz" dediğine göre henüz bir çalışma yok ortada bence. Öyle gozukuyor. İnşallah çıkar ama.

• Güzel haber, bekleyip göreceğiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boş bir zamanımızda yaparız gibisinden cevap gelmiş
  • Boşa umutlanmayın. Öyle bir çalışmamız yok demiş kısaca

• ..çıkmaz ayın son çarşambası demiş..
  • ben badland a mesaj göndermiştim . yakında aranızda olmayı umuyoruz falan demişlerdi. 6 ay sonra gelebildi oyun . boşuna bekleme yani
  • Aralık gibi gelirse sevineceğim o durumdayım

• Arkadaşlar merhaba. Pek oyun oynamayan biriyim ama denk geldi başladık ama birkaç sıkıntım var yardıum ederseniz memnun olurum

1. En son dün akşam oynamama rağmen -aradan 15 saat geçmiş- kondisyoonlar bıraktığım gibi hala. Yani bir maça daha çıkma durumum yok. Neden kondisyon düzelmez, çözüm nedir?
    2. Stad yükselt falan diyor ama para yok nasıl yapacağım?
    3. Para kazanmanın kolay yolu var mı? Reklam izliyorum ama bu bile fayda sağlamıyor?
    4. Oyuncularda yaş diye bir olgu yok mu? Parayla alıyoruz ama 33 yaşındakine mi veriyoruz 20 yaşındakine mi?
    5. Direk transfer yapmak mi daha ekonomik yoksa oyuncu geliştirmek mi?
    6. Frikik atmanın pratik noktası var mı? Gol atamıyorum.
    7. Bazen karşı karşıya şut çekeyim diyorum B pas yapıyor, A orta açıyor falan. Pratiği nedir? Karşı karşıya nasıl gol atarım?

ÖZELLİKLE ALTIN VE KONDİSYON KONUSUNDA YARDIM RİCA EDİYORUM.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.