Şimdi Ara

Müjdat Gezen Sanat Merkezi Kundaklandı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
0
Favori
7.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hanedan sevicilerinin işidir. geçen hafta Müjdat Gezen i hedef gösteriyorlardı zaten. malum bayana laf attı diye.
  • Bu mücahidler ateşle oynayıp adam yakmayı veya kafa kesmeyi çok severler yanlız kendi askerleri yakılınca hiç sesleri çıkmaz :). Bunlar aşırı dozda müslümanlık alımından oluyor ;

Müjdat Gezen Sanat Merkezi Kundaklandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thelastairbender -- 20 Şubat 2017; 13:21:32 >
  • Az bile yapmışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müjdat Gezen sanatıyla uğraşan çok iyi niyetli bir insan. Yapilan umarım yanında kalmaz, yapandan misliyle çıkar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ülkeye en büyük zararı sadece gerici yobazlar değil, müjdat ve onun gibi kişiler vermektedir. Al birini vu ötekine.

• quote:

Orijinalden alıntı: -epica-

quote:

Orijinalden alıntı: J.McNulty

quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

Dincilik; Insanligin en buyuk belasi, ulkemizin kanayan yarasi ve vebasidir. Hic eline benzin bidonu alip da herharngi bir binayi atese veren Ataturkcu gordunuz mu ?

Teror, barbarlik, kundaklama, bombayla insan havaya ucurma, kafa kesme ve daha ne kadar ilkellik varsa bunlarda. Hic sasirmiyorum artik.

Peki sen hiç milletin karısına kızına kapalı olanlara vs sürekli hakaret eden Dindar gördün mü.? Yazdıklarının dinle alakası olmadığını çok iyi bildiğini düşünüyorum. Kundaklama yapıldıysa tabiki yanlış. Ancak Müjdat gezen denilen şahsiyetin de ne kadar ahlaksız olduğu malum

Ben gördüm. Her gün görüyorum. Beş vakit namaz kilip bütün gün şunu s..sem bunu s..sem diye geziyor çoğu.

Bunlar bi sana geliyorlarsa sende bi sıkıntı var, sırtını duvara daya

• Müjdat Gezen'e sallayana kadar o köşkün bir tarihi değeri olduğunu ve bunun yanında ufacık çocuktan kocaman adamlara kadar yüzlerce kişiye eğitim veren bir nevi akademi olduğunu, yani bu yapılan saldırının Müjdat Gezenin şahsına hiçbir etkisinin olmadığını ama o bina ve içerisinde bulunan o kadar kişinin etkilendiği gerçeğini idrak edebilecek misiniz gerçekten merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1907Fatih1907

Az bile yapmışlar

suçu ve suçluyu övmekten bimere şikayet ettim.
  • Görünüşe göre ak veletler sevinmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: -epica-

quote:

quote:

Dincilik; Insanligin en buyuk belasi, ulkemizin kanayan yarasi ve vebasidir. Hic eline benzin bidonu alip da herharngi bir binayi atese veren Ataturkcu gordunuz mu ?

Teror, barbarlik, kundaklama, bombayla insan havaya ucurma, kafa kesme ve daha ne kadar ilkellik varsa bunlarda. Hic sasirmiyorum artik.

Peki sen hiç milletin karısına kızına kapalı olanlara vs sürekli hakaret eden Dindar gördün mü.? Yazdıklarının dinle alakası olmadığını çok iyi bildiğini düşünüyorum. Kundaklama yapıldıysa tabiki yanlış. Ancak Müjdat gezen denilen şahsiyetin de ne kadar ahlaksız olduğu malum

Ben gördüm. Her gün görüyorum. Beş vakit namaz kilip bütün gün şunu s..sem bunu s..sem diye geziyor çoğu.

Benim çevremde yok dediğin gibi.. Çevremde dindar olanlar zaten dini inancını göstere göstere yaşamamaya çalışıyor. Zaten aksiyse sıkıntı vardır onun inanc şeklinde. Sözde müslümanlık yapanlar zaten bu ülkeye en büyük zararı verenler buna zaten karşı değilim. Adam namazdan çıkıp elalemin karısına kızına birşey diyorsa bence sende bi uyar bu nasıl iştir diye.

Ama Müjdat gezen ve onun gibilerinin yaptığı en büyük terbiyesizliklerden birisidir. Bak mesela ben siyasi görüşünü sevmem ama bu konuda Edip Akbayramı taktir ederim. Böyle oyunlara girmiyor. Adam benim inancım bu siyasi bakış açım bu diyor herkeste biliyor ama bunu sırf dini kötüleme karalama amacıyla kullanmıyor.
  • quote:

Ben gezi parkında onlarcasını gördüm beybi.

• quote:

Orijinalden alıntı: White1nk

quote:

Ben gezi parkında onlarcasını gördüm beybi.

Bir karar verin artık.Gezidekiler, pkklı mıydı yoksa Atatürkçü müydü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alex59

Uğur Dündar, Rahmetli Levent Kırca, Rahmetli Kenan Evren ve Müjdat Gezen gibi yıllardır bu vatan için çalışıp şimdiye kadar tek bir kötülüğünü görmediğim insanların vatan haini olduğu ama mafya babalarının vatan sever olduğu bir devri yaşıyoruz. Tarih bunları hep yazacak ve bize kara leke olarak kalacak.

Ya birşey soracağım, bu adamların tek kötülüğünü görmedim diyorsun. Bu kişilerin zamanında Müslümanca yaşamaya çalışan kişilere karşı yaptığı karalamayı hiç mi görmediniz ? Hiç mi yok yani. Bu adamlar melek ondan millet düşman kesiliyor bunlara ?
  • quote:

quote:

Dindar kapalı olanlara neden hakaret etsin

Başı açık olanlara sürekli hakaret eden bir yığın dinci gördük ama yalan mı

• White1nk kullanıcısına yanıt
    Sen de cuma yayınlarsın artık görüntüleri :)

• KayhanKaan kullanıcısına yanıt
    Şuan iyi olmuş diyenler kimler ona bakacaksın önce

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

quote:

quote:

Dindar kapalı olanlara neden hakaret etsin

Başı açık olanlara sürekli hakaret eden bir yığın dinci gördük ama yalan mı

Benim gözümde ikisinin farkı yok. Başı açık olana laf atanla kapalı olana laf atan varsa ikiside aynı halt. Hiçbir zamanda o görüşe sahip birisinin desteklemedim görürsemde direk uyarırım.

Ha ama şöylede bir gerçek var sen yıllarca kapalı bayanları süründürdün yıllarca zulm ettin. Okulda askeriyede, gazi olan oğlunun belki törenine giremedi bazı anneler bu toprakta. Birbirlerine karşı nefret başladıysa oradan başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RQFQR

Sen de cuma yayınlarsın artık görüntüleri :)

Hı hı tamam oldu .
  • Sizin ağzınızla söyleyecek olursak "mağdur edebiyatı yapılıyor"

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mühendis

Şuan iyi olmuş diyenler kimler ona bakacaksın önce

Bu işten kim menfaat sağlıyorsa o yapmıştır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.