Şimdi Ara

MÜJDAT GEZEN; OKULUN KORUYUCUSU ATATÜRK

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
2.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İsmet İnönü 1939'dan 1950'ye kadar Gazi paşayı anımsatacak her şeyi ortadan kaldırarak; (- paradan resimlerini kaldırdı, devlet dairelerinde hiç bir zaman resmi olmadı, heykeli yapılmadı vesaire)

kendisinin bu memleketi kurtardığını, o olmasaydı çok kötü şeyler olacağını söyleyerek 1950 seçimlerine kadar bu tutumunu devam ettirdi.

Gazi Mustafa Kemal paşayı 1950 seçimleri öncesi Demokrat Partinin sahiplenmesi ile aklı başına gelen CHP, kimin malını kimse satıyorsun edasıyla aniden Atatürkçü kesildi.

Bunu neden yazdım?

Çünkü bu memlekette sömürülen her şey gibi ecdadımız, önderlerimiz de her anlamda siyasi malzeme edilmekten kurtulamıyor. Bu memlekette elinde bir Atatürk sopası ile sözde ilkeleri ile hareket ettiğini söyleyen aşağıdaki zatın bu memlekete "Atatürk ilke ve inkılapları" çerçevesinde ne katkısı olmuş acaba?

Beyfendinin kurduğu cümleye bakar mısınız?

Yangının yayılmasını engelleyen bronz heykel imiş!

Koruyucusu Atatürk imiş!

Senin okulunun bekçisiydi zaten Gazi paşa..

Dini kullandığını iddaa ettiğiniz insanlara gösterdiğiniz tepkiyi bu sözde Atatürkçülere de göstermediğiniz müddetçe kazanan olmayacak.

Atatürkçülük, küfürler savurmak, alkol kullanmak, ayyaş taklidi yapmak, sadece "sözde" sanat ile uğraşmak değildir..

• Ayın bölünmesine ve denizin yarılmasına inanan adam, gelmiş bu konuda Müjdat Gezeni eleştiriyor.

Sen peygamber mucizesine inanıyorsan ben de buna inanıyorum.Hadi bakalım.
  • Patlar burasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet Atatürkçülük dediğin şeyler değil zaten, Atatürkçülük öğrencileri ücretsiz okutmaktır. İstismar etmek değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnotherPlanet -- 22 Şubat 2017; 17:23:13 >
  • Önlerden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • thawne kullanıcısına yanıt
    Ataturk dinsizdi diyene

Ataturk İslam dusmani diyene

Ataturkculugu savunmanin din dusmanligi oldugunu soyleyene

Ataturk ilkelerinin Muslumanlar tarafindan kabul edilmemesine

Chp nin ayni mantik ile din dusmani bir parti olmasina

Ataturkculerin baska bir din mensubu oldugunu

Soyleyeceklere oda senin fikrin dersen anlasiriz.

He 100 sene once Ölmus bir adamin dusuncesini din yapmaniz ne onu etkilemez.

Bu ulkede Din dusmanligi yapip Geberen mahluklar var .

Benim dinim ise musluman olmayana rahmet okuyamazsin derken

Muslumansa Rahmet eylesin dedigim icin saldiran veletleri nereye koyacagiz.?

Karar verin artik

Ataturkculuk bir dinmi .?

Din ise benim dinim olan İslamdan o pencenizi CEKİN .!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YveJhin -- 22 Şubat 2017; 17:19:11 >
  • YveJhin Y kullanıcısına yanıt
    Din ile alakası yok olayın.Mucize denilen şey 'varsa' sadece peygamberlere özgü değildir.Onu söylüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thawne

Ayın bölünmesine ve denizin yarılmasına inanan adam, gelmiş bu konuda Müjdat Gezeni eleştiriyor.

Sen peygamber mucizesine inanıyorsan ben de buna inanıyorum.Hadi bakalım.

insanın oluşum evresi , kar ve yağmur yağışı insan gözünün yaklaşık 576 megapiksel olması. Daha niceleri . Bunlara da mı inanmıyorsun ?
    Müjdat denen şahıs karşıma çıksa sen ne içtin kardeşim derdim . Sonra da bazı kişilerin Atatürk'ü putlaştırdığını söyleyince kızıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flowerhorn -- 22 Şubat 2017; 17:39:42 >
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Bütün dinlerde efsanevi olaylar vardır.Bunların çoğu uydurma olsa da inanan çoktur.Bunlara inananlar böyle tepkiye maruz kalmıyor da, Müjdat Gezen bir efsane uydurunca mı rahatsız ediyor?
  • Depremde camiler yikilmiyor tabi ?

• quote:

Bütün dinlerde efsanevi olaylar vardır.Bunların çoğu uydurma olsa da inanan çoktur.Bunlara inananlar böyle tepkiye maruz kalmıyor da, Müjdat Gezen bir efsane uydurunca mı rahatsız ediyor?

big bang teorisine inanıyorsun ama değil mi ? veya insanın evrimleşmesine
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Benim neye inanıp inanmadığım sorun değil.Ben kimsenin de inancına karışmam.

Peki sen, kabenin üzerindeki ışık oyununu melek sanan cahiller hakkında ne diyorsun? Facebookta binlerce beğeni alıyor böyle videolar, sence bu olaydan farklı mı?
  • White1nk kullanıcısına yanıt
    Sanırım küfür etmem için zorluyorsun.Karşında yaşıtın yok.Büyü de gel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

big bang teorisine inanıyorsun ama değil mi ? veya insanın evrimleşmesine

Bunlar inanç degil yani inanip inanmama olayi degil.

• thawne kullanıcısına yanıt
    Konuyu niye daldan dala atlatıyorsun. Adam sana çıkıpta "kabenin üstündeki ışık oyunu melekti, ben çok inanıyorum ona" tarzı bir yorum yapmadı. Diğer insanların düşünceside adamı bağlamıyor. O zaman alakasız şeyleri adama sorarak neyi amaçlıyorsun. Küfür edecekmiş pehh. Sen küfür etsen ne olur etmesen ne olur velet. Seni kim takar ?
  • thequiz T kullanıcısına yanıt
    Beni takmıyorsan, buraya fake hesabınla gelip cevap vermeyeceksin.
  • Keşke beyin nakli mümkün olsa...
  • YveJhin Y kullanıcısına yanıt

• bu tayfa kadar ikiyüzlü istismarcı sahtekar insanlar yok

her türlü ahlaksızlığı edepsizliği kendilerine hak görürler

başkaları yapınca çağdaş aydın medeni kesilirler,

sizleri kandırıyorlar bunlar dini kullanıyor, derler

atatürk ün ardına saklanıp en büyük istismarcılığı yapar, anıtkabire gidip iki poz vererek halkın önüne atarlar kendilerini
  • Saçmalamış, yaşlılık ve siyasetle ilgili olarak gelen stresin etkisi başına vurmuş herhalde.

Dipnot: Videoyu izlemedim, yorumlara göre yorum yaptım.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.