Şimdi Ara

Müjdat Gezen'den Abdulhamid'in Torununa Çirkin Sözler! (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
689
Cevap
3
Favori
38.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Osvajac

bu malum kesimin aklı bir tek tarafa çalıştığından eleştiriyi bile insanca seviyelerde yapamamakta, kadın hakları savunucuları ise komünist isen devreye giriyor ülkemizde haberiniz yok mu?

şimdi müjdatın yılmazın -uğur dündarın ve onlar gibi düşünenlerin karısına güzeller söyle yapsak böyle yapsak diye söylesek hoşlarına gidermi şimdi müjdatı destekleyenlere söylüyorum karınıza off şöyle böyle güzel harika şöyle yaparım böyle yaparım dersem hoşunuza gidecekmi nasıl hissedersiniz ben söylim --GODOŞ gibi hissedersiniz..mesela uğur dündar kendi karısı hakkında 1 laf dendi diye ortalığı birbirine katmıştı. bunlar herkez hakkında söyleyince özgürlük kendi karıları hakkında söylenince benim özelimi girdin hakkımızı isteriz diye anıran tipler..delikanlıysanız cevap verirsiniz değilse anırırsınızhttps://www.youtube.com/watch?v=QV6OXhGzMjg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saiyajin61 -- 10 Şubat 2017; 19:57:46 >

• Yahu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülkede çok daha kötü olaylar durumlar yaşanırken,incir çekirdeğini doldurmayan bir söz için bu kadar yaygara çıkarılması sizin ne kadar aciz olduğunuzun göstergesidir.Kadınlar öldürülürken,dövülürken,bıçaklanırken bu yiğitliğiniz nerde?
  • Civil 3ngineer kullanıcısına yanıt
    QŞLAGHPOQWGHPOQ?ĞWGHPOQĞWGH

AĞLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
  • Çocuk istismarlarına dahi gıkı çıkmayan tipler nasılda duyarlı olmuş nasılda..Yorumları okuyarak başladım videoyu meraktan açtım nasıl bir sapıklık yapmış adam diye.. Vİdeoyu seyrettim bu abartılı yorum yapıp hakaretler yağdıranlara özet geçiyorum topunuzun Allah belasını versin--..Şaka lan şaka vermiş zaten..
  • kadircitak kullanıcısına yanıt
    So?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Osvajac

bu malum kesimin aklı bir tek tarafa çalıştığından eleştiriyi bile insanca seviyelerde yapamamakta, kadın hakları savunucuları ise komünist isen devreye giriyor ülkemizde haberiniz yok mu?

Ovog puta si osvajac ti osvojio i pogodio:) neyse anlatmana gerek zaten anlamadiklari icin malum kesim boyle ofke kusuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baltali Ilah

quote:

Orijinalden alıntı: thawne

Zulüm, 1923'te bitti diyorum

yaniliyorsun zulum 1923'te basladi 2001'de bitti

Yeniden kula kul oldunuz ne mutlu size

• Ensarcilar suleymancilar tarikatcilar kucuk cocuklara yellendiginde de ses cikardiniz mi onlar insan degilmiydi?yoksa vatanini ingilize peskes cekmis abdulhamitin torunu olunca mi duygulariniz kkabariyor

• Sen zulüm görmemişsin.

Hayır bu cumhuriyet, bu özgürlük, bu demokrasi nerenize batıyor anlamıyorum.
  • nurieren kullanıcısına yanıt
    Atatürk'ü sevmeme sebebin nedir gerçekten merak ediyorum. Anlatır mısın? Tarihten haberin var mıdır? Sözde müslümansın ama senin dinini kurtaran ve vefat eden kişiden bu kadar nefret etmek nedendir? Şeriatı kaldırdı diye mi? Serbestçe müslümanlığı yaşamana engel mi oldu? Ve eklemek isterim ki; Kamal değil Kemal.
  • alex59 kullanıcısına yanıt
    senin gibi tapınak şövalyesi olmaktansa sarayda soytarı olmak daha şerefli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oozed

Yazdıklarını okumadım.Blok güzel atatürkçü kardeş

Kafayı kuma biraz daha gömersen ülkeyi Atatürk yerine Vahdettin kurtarıyormuş

Şaka şaka öyle olmuyo da rahat ol yav topu topu ilericilik işte korkacak bir şey yok

• sen sevmememden neden rahatsızsın onu anlamadım ben de?

aziz nesin;

"müslüman atatürkü neden sevsin ki? yaptığı hiçbir şey islamın lehine değildir. eğer bir kişi hem atatürkü sevip hem de müslüman ise ya ahmaktır ya da sahtekardır." diyor.

sen de kalkıp dinimi kurtardığından bhsediyorsun. bunu sana kim söylediyse yalan söylemiş, her duyduğuna inanma :) din benimse muhakemesini bırak ben yapayım güzel kardeşim.

şimdi bunu açmama gerek yok. tarihi oku öğren, hani iyi biliyorsun ya, belki atlamışsındır bir yerleri yanlışlıkla. hoşçakal
  • 10 ŞUBAT 1918

34.Osmanlı padişahı Sultan Abdülhamid han vefat etti.Ruhun şad olsun..

Abdülhamid'i anlamak herşeyi anlamaktır!
  • Irklari turk degildir, kurtlerde cerkesler de lazlar da savasmistir. Ama hepsi turkiyeyi temsil ediyordu. Anladin mi ? (Cevabini bildigim sorulari sormaya bayiliyorum ama tekrar aciklama yapamicam yoruldum 😂)

Ben vatan bolucu degilim, turkiye de yasiyorum ve turkiyenin refahi icin calisiyorum. Bugun savas cksa gonullu sekilde giderim. Sizin gibi laf konusup icraate gelince ona buna bok atip kacmam.

Daha fazla karsimda ezilme, insan icine cikamazsin sonra. Uzaaaaaaaaaaaaaaa.

• quote:

Orijinalden alıntı: digital_version

10 ŞUBAT 1918

Neden? Ne yararı olmuş bize? Neden diğer osmanlı padişahları üvey evlat mı? Fatihin tırnağı olamaz

• quote:

Orijinalden alıntı: LittleThings

quote:

Orijinalden alıntı: digital_version

10 ŞUBAT 1918

Neden? Ne yararı olmuş bize? Neden diğer osmanlı padişahları üvey evlat mı? Fatihin tırnağı olamaz

Böyle bir yaklaşım tarzı olurmu birader? mesajımdan nasıl bu şekilde bi sonuç çıkardınız hayret!
  • Padişah soyundan gelen bir kadına, sultanımıza böyle laflar etmek hoş bir şey mi? Ayıp ayıp. Koca koca adamlarsınız utanın be.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nurieren

sen sevmememden neden rahatsızsın onu anlamadım ben de?

aziz nesin;

"müslüman atatürkü neden sevsin ki? yaptığı hiçbir şey islamın lehine değildir. eğer bir kişi hem atatürkü sevip hem de müslüman ise ya ahmaktır ya da sahtekardır." diyor.

sen de kalkıp dinimi kurtardığından bhsediyorsun. bunu sana kim söylediyse yalan söylemiş, her duyduğuna inanma :) din benimse muhakemesini bırak ben yapayım güzel kardeşim.

şimdi bunu açmama gerek yok. tarihi oku öğren, hani iyi biliyorsun ya, belki atlamışsındır bir yerleri yanlışlıkla. hoşçakal

Noldu dinsiz mi kaldı ülke? Bu kadar müslüman nereden cıktı ozaman? Cahiller sizi

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.