Şimdi Ara

Müjdat Gezen'den Abdulhamid'in Torununa Çirkin Sözler! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
689
Cevap
3
Favori
38.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kraven

quote:

Orijinalden alıntı: Ike

Müjdat tapındığı putun dedisinin kim olduğunu ispat etsin sonra Osmanlı Hanedanına dil üzatsın!

Hayasızca dil uzatmaya çalıştığın kişinin anası da babası da dedesi de Türktür, hem de has Türkmen kökenlidir, 16 yüzyıla kadar da dedeleri kimdir gayet iyi bilinir. Sen önce edepsizlik yapmamayı öğren de sonra başkasının dedesine laf uzatırsın.

BİMER gerçekten iyi bir uygulamaymış ya. Eskiden EGM'ye şikayet ediyordum. Adamlar sadece mesajları sildirtiyorlardı hiçbir işlem yapmıyorlardı. BİMER'den yaptığın şikayetler kesin yargıya intikal ediyor. Bu forumdan bir arkadaşı şikayet etmiştim şuan savcılıkta dosyası. Herkese tavsiye ederim.

• büyün birinin soyundan gelmesi o kişiyi değerli kılmaz aksine sıradan bir insan gibi davranılmalı.çünkü ne alakanız var ki büyük dedenlerinle bitek malını yiyorsunuz o kadar.
  • Normalde karşı çıkardım ama bu osmanlı soyundan gelen bayan Atatürkiye topraklarını istediği için diyorum ki Müjdat Gezen az bile yapmış.
  • Kraven kullanıcısına yanıt
    Sevgili cahil, bir adet kitap ve kaynak yok padişahların anaları ile ilgili. Yıllardır bilinen birşey zaten padişahların çoğunun anasının yabancı olduğu. Ama son dönemde, sizin gibiler bi taraflarından alternatif tarih uydurdukları için tabi normaldir. Alternatif tarihte, padişahlarda oğlancılık yoktur, hepsi türktür, kurtuluş savaşı önemsizdir falan filan, püsküllüoğlu saçmalıkları işte...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DnzIrmk

Sevgili cahil, bir adet kitap ve kaynak yok padişahların anaları ile ilgili. Yıllardır bilinen birşey zaten padişahların çoğunun anasının yabancı olduğu. Ama son dönemde, sizin gibiler bi taraflarından alternatif tarih uydurdukları için tabi normaldir. Alternatif tarihte, padişahlarda oğlancılık yoktur, hepsi türktür, kurtuluş savaşı önemsizdir falan filan, püsküllüoğlu saçmalıkları işte...

Ziya Gökalp e eziyet eden birisi Türkçü zaten?!!

Neyi kimle münazara ediyorsunuz boşveriniz.

Saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müjdat Gezen'den Abdulhamid'in Torununa Çirkin Sözler!

• Yanlışa yanlış demek lazım.Bu da yanlış ve yakışık almayan bir davranış işte,eveleyip gevelemeye gerek yok.
  • Silenforce kullanıcısına yanıt
    Yazının neresinden bu sonuca vardin çok merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: tycoon.emperor

Sen cikip sacma sacma konusursan boyle tepkilerde gormeyi goze alacaksin .

Ecdada bak ecdada soyu belli ama en bulanik sulardan daha karisik.

Müjdat Gezen'den Abdulhamid'in Torununa Çirkin Sözler!

Mara Despina Fatih'in annesinin asıl adı Mara Brankovic'tir. Tarih dersinde bizim (Sırbistan)okullarda okutuluyor bunlar dikkatinizi çekerim, en büyük, en akıllı padişah Sırp asıllı. Siz hiç sözde saçma meb tarih kitaplarında bunların değinildiğine tanık oldunuz mu? Aynı Bojan Sokolovic gibi namı diğer mehmed pasa sokollu

Ve işin ironik tarafı, Orhan ve Ertuğrul Gazi dışında listedeki tüm padişahların adı ARAP kökenli, anneleri yabancı, adları Arap...

OSMANLI'yı savunanlara sorarım, bunun neresinde TÜRKLÜK. Türklüğü sindirme politikaları asırlardır var.

• digital_version kullanıcısına yanıt
    İngilterede kraliyet var ama biz cumhuriyet ile yönetiliyoruz.Osmanlı sadece tarih olmuş bir aile.Geçerliliği yok.VE OLMAYACAK!
  • quote:

Orijinalden alıntı: thawne

İngilterede kraliyet var ama biz cumhuriyet ile yönetiliyoruz.Osmanlı sadece tarih olmuş bir aile.Geçerliliği yok.VE OLMAYACAK!

Zulüm1453'de başladı diyosun

• digital_version kullanıcısına yanıt
    Zulüm, 1923'te bitti diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: DnzIrmk

İnsan şu yazılanları bir okur da öyle konuşur, saçmalamamaya gayret eder değil mi ? Sen bana Mara Hatun'un Fatih'in annesi olduğuna dair tek bir tane kaynak getirsene madem ben o fesli delilerin yolundan gidip palavraları savunuyorsam. Hadi bak, tek bir tane kaynak getir.

Okumak, araştırmak falan hak getire olduğu için konuşmak dışında hiçbir halt bilmediğin için bu görsellerin kaynağını da bilmemen gayet normal. Padişah Anaları denen baştan aşağı palavra olan kitaptan alınmıştır bu bilgiler. Çoğu padişahın gerçek annesi kimdir, o bile bilinmiyor. Neden bilinmiyor, peki onu biliyor musun çok bilmiş zeki kardeşim ? Çünkü şehzadelerin doğum tarihleri neredeyse saniyesine kadar kayıt altına alınmış iken, kadınlara dair doğru dürüst kayıt yoktur. Yani belge yoktur. Şimdiye kadar hiçbir tarihçinin bulamadığı bu belgeler, Ali Kemal Meram denen adama herhalde gökten nazil oldu ki hepsinin ismini tek tek, üstelik kökeniyle birlikte vermiş. Hem de o kadar vermiş ki; çocuğu olmayan, kocası ölünce memleketine dönen kadını tutmuş bir padişahın anası ilan etmiş. Hadi bak sana kolaylık olsun, neden bunu yaptığını da anlatayım. Efendim neymiş, Fatih, bu kadına anam diye hitap ediyormuş. Bunu yazan cahil bilmiyor ki padişahlar öyle bir ayrım yapmıyor; babasının yani padişahın eşlerinin hepsine ana diye hitap ediyor...

Bu arada iftira atacağın adamı iyi seç. İki dedem de milli mücadeleye katılmış, biri gazi olmuş, iki taraftan da oldukça bilinen ve sevilen ailelerin torunuyum... O söylediğin aptallıklarla da bu forumda en çok mücadele etmiş adam benim, o yüzden karşındakiyle konuşurken lafını bil de konuş.

• Bu tarz laflar yakışmıyor kimseye. Yanlış yapmışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: by-ko

quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

quote:

Orijinalden alıntı: Ike

Müjdat tapındığı putun dedisinin kim olduğunu ispat etsin sonra Osmanlı Hanedanına dil üzatsın!

Hayasızca dil uzatmaya çalıştığın kişinin anası da babası da dedesi de Türktür, hem de has Türkmen kökenlidir, 16 yüzyıla kadar da dedeleri kimdir gayet iyi bilinir. Sen önce edepsizlik yapmamayı öğren de sonra başkasının dedesine laf uzatırsın.

BİMER gerçekten iyi bir uygulamaymış ya. Eskiden EGM'ye şikayet ediyordum. Adamlar sadece mesajları sildirtiyorlardı hiçbir işlem yapmıyorlardı. BİMER'den yaptığın şikayetler kesin yargıya intikal ediyor. Bu forumdan bir arkadaşı şikayet etmiştim şuan savcılıkta dosyası. Herkese tavsiye ederim.

Bimer iyi uygulama falan da az daha benim başım belaya giriyordu. Sistemdeki telefon numaram yanlış olduğu için bana ulaşamayınca az daha beni alıyorlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kraven -- 8 Şubat 2017; 21:23:47 >

• Havuz yada muhalif kim olursa olsun bu zihniyet desteklenmez

• abdulhamiti severim o da benim kafadan hatta bomonti fabrikasını o açtırmış ama torunu hakkında müjdat gezene katılıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jk6 -- 8 Şubat 2017; 21:38:30 >
  • Kanala bakiyorum 24 konusanlar mujdat yilmaz sonra video oldugunu anliyorum sunucu sacmaliyor

Iyi demis defolsun gitsin ulkeden ona adayi veririz baska turlu yada susucak oturacak gecende video ya aliyordu kendini evet diyicem diye kimsin sen oy kullaniyorsun.
    Ulkenin malini istiyorsun isine gelince isine gelince tr vatandasi oy kullanacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 8 Şubat 2017; 21:47:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi bu kadının kocası ayıcı Baryamı paçavraya çevirse hakkıdır yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

Havuz yada muhalif kim olursa olsun bu zihniyet desteklenmez

Seni yanlış tanımışım kardeşim delikanlı adammışsın.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.