Şimdi Ara

Muhteşem yüzyılda neden savaş vermiyorlar?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar sizlerde biliyorsunuz ki muhteşem yüzyıl bir tarih dizisi ve tarih denilince akla ilk gelen öğe hiç şüphesiz savaştır.peki muhteşem yüzyılda neden hiç savaş vermiyorlar? bağdat savaşını ve tebliz savaşını göstermeden atladılar.bende sinir oldum izlemeyi bıraktım zaten savaş için izliyordum.80 küsür bölümde sadece ülkeler arası yapılan savaşlarda 3 tane savaş mı verilirnedeni ne olabilir?

• Bütçe isteyen şeyler bunlar.Ondan olabilir.
  • Çok yüksek bütçe ister bizim dizilere göre. şimdiye kadar gösterilenler pek fena değildi. Bazılarını olmuş bitmişini gösterdiler. Yani bukadarlık oluyo demek.
  • haklısınızda madem savaş sahneleri çok yüksek bütçe istiyor neden diziyi yaptılar neden diziyi yapmaya kalkıştılar savaş veremiyorsan diziyi hiç yapmayacaksın madem savaş vermeye paran yetmiyor o zaman diziyi yapmayacaktın karı kız göstermesini biliyorlar afedersiniz ama her bölüm hapur şupur herkes öpüşüyor saraymıdır yol geçen kerhanesimidir belli değil önüne gelen her kız hamile kalıyor sarayda bekareti bozulmamış tek kız varsa forumda ben eşeğim diye konu açarım bu nedir böyle allah aşkına tam bir rezillik milli olmak isteyen abazan erkek varsa muhteşem yüzyılın kadrosuna girsin millinin kralı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara Dölün Laneti -- 21 Ocak 2013; 0:16:22 >
  • kanal değiştirince pasif kaldı biraz çünkü alternatif diziler çıkınca reyting düştü bir de güncel olaylar var tabi. eskiden yüzde 40izlenirken şimdi yüzde 25 oldu bu da bütçeyi düşürdü ister istemez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya Saray'daki entrikalar,imkansiz ask hikayeleri dururken ne savasi hocam
  • Saray saray değil genelev.Eğer böyle bir projeyle yola çıkıyorsanız savaş sahnelerinide hesaba katmalısınız.Osmanlı öpüşüp koklaşanların devleti değildir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhteşem bir kadrosu var dizinin izlemediğim halde biliyorum.Bunlara para harcayacaklarına 3-5 bölümde bir savaş sahnelerini ekleseler aşk,meşk yerine dizi daha çok izleyici kazanır.Hoş bu haliyle bile istedikleri reytingi alıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Muhteşem bir kadrosu var dizinin izlemediğim halde biliyorum.Bunlara para harcayacaklarına 3-5 bölümde bir savaş sahnelerini ekleseler aşk,meşk yerine dizi daha çok izleyici kazanır.Hoş bu haliyle bile istedikleri reytingi alıyorlar.

bu halleriyle istedikleri reytingi alamıyorlar ki muhteşem yüzyıl ilk çıktığı aylar rusya arap ülkeleri avrupa ve amerikada izlenirken şimdi sadece rusya ve arap ülkelerinde izleniliyor adam akıllı spartaküs dizisi gibi her bölüm savaş verseler belkide bütün dünya izleyecekti ve rekor kırıcaktık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmutzahitcelik

quote:

Orijinalden alıntı: The İncredible Hulk

quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Muhteşem bir kadrosu var dizinin izlemediğim halde biliyorum.Bunlara para harcayacaklarına 3-5 bölümde bir savaş sahnelerini ekleseler aşk,meşk yerine dizi daha çok izleyici kazanır.Hoş bu haliyle bile istedikleri reytingi alıyorlar.

bu halleriyle istedikleri reytingi alamıyorlar ki muhteşem yüzyıl ilk çıktığı aylar rusya arap ülkeleri avrupa ve amerikada izlenirken şimdi sadece rusya ve arap ülkelerinde izleniliyor adam akıllı spartaküs dizisi gibi her bölüm savaş verseler belkide bütün dünya izleyecekti ve rekor kırıcaktık.

Arada bir pm lerde gezinus

mahmut allah aşkına bir daha konularda pm ye bak deme.sen pm attığın zaman bana zaten yeni mesaj var diye uyarı geliyor senin söylemene gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mahz3N

Ya Saray'daki entrikalar,imkansiz ask hikayeleri dururken ne savasi hocam

+1
  • o kadar reklam, sponsorluk falan alıyor adamlar, bir savaşı karşılayacak karşılayacak sermayeyi topladıklarına inanıyorum şahsen. ancak amaç kolay yoldan para kazanmak olduğu için savaş yok ne yazık ki.
  • Bayağı komik olmuş topic
    Parayı toplasalar da savaş sahnesini 1 haftada, geçtim 1 ayda nasıl yetiştirecekler çekemezler ki
    Figüran, yer seçmesi izin alınması, donanımlar vs vs,,,
    10 dk lık sahneleri bile millet 1 ayda zor bitiriyor bizim dizilerde savaş sahnesi çok çok zor
  • padişah kimi öpeyim kimi sıraya sokayım derdi dururken ne savaşı canııım savaş yok amerika startv patronunun şeyini keser aman ha sakın bidaha savaş lafını duymayalım savaşma seviş sapkınlıklarıyla izlenesi dizi ama ben seyretmekten çok ana avrat küfür ediyorum.Ne gerizekalı rütüğümüz var kaldıramadılar şu diziyi Abd karşıtı dizi olsaydı hemen kalkardı ÖRNEK: Kurtlar vadisi terör 2 bölümden sonra kalktı siz ne sayıklıyorsunuz savaş savaş diye bırakın bu martavallıkları kumda oynayın....
  • quote:

Orijinalden alıntı: peer16401

padişah kimi öpeyim kimi sıraya sokayım derdi dururken ne savaşı canııım savaş yok amerika startv patronunun şeyini keser aman ha sakın bidaha savaş lafını duymayalım savaşma seviş sapkınlıklarıyla izlenesi dizi ama ben seyretmekten çok ana avrat küfür ediyorum.Ne gerizekalı rütüğümüz var kaldıramadılar şu diziyi Abd karşıtı dizi olsaydı hemen kalkardı ÖRNEK: Kurtlar vadisi terör 2 bölümden sonra kalktı siz ne sayıklıyorsunuz savaş savaş diye bırakın bu martavallıkları kumda oynayın....

doğru söylüyorsun o kadar sinir oluyorum ki yolda giderken dizide oynayan bir kıza rastlasam saldırır hiç acımadan bekaretini bozarım.utanmıyorlar mı böyle sahnelerde oynamaktan
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Bayağı komik olmuş topic
    Parayı toplasalar da savaş sahnesini 1 haftada, geçtim 1 ayda nasıl yetiştirecekler çekemezler ki
    Figüran, yer seçmesi izin alınması, donanımlar vs vs,,,
    10 dk lık sahneleri bile millet 1 ayda zor bitiriyor bizim dizilerde savaş sahnesi çok çok zor

o dediğin ancak kılıç kalkanlı holywood filmlerinde olur.bir dizi için 10 dakikalık savaş sahnesi sadece 1 günde çekilebilir.dizi için zaten binlerce figüran var o figüranları yeniçeri ya da haçlı askeri yapsalar ordu hazır demektir.yer seçmelerine gerek yok dizi için zaten onlarca bölgelik yer vardır.donanımlarda zaten baştan beri hazırdır.
  • O nick ne arkadaşım.
  • Daha Game of Thrones'te bile adam gibi büyük çaplı savaş izleyemedik ki GoT'un bütçesi ortada. Muhteşem Yüzyıl'dan savaş sahnesi beklemek gereksiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kassatura

Daha Game of Thrones'te bile adam gibi büyük çaplı savaş izleyemedik ki GoT'un bütçesi ortada. Muhteşem Yüzyıl'dan savaş sahnesi beklemek gereksiz.

Büyük çaplı savaş izleyemedin mi?
    "Blackwater" bölümünü izlemedin galiba??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypermestra

quote:

Orijinalden alıntı: kassatura

Daha Game of Thrones'te bile adam gibi büyük çaplı savaş izleyemedik ki GoT'un bütçesi ortada. Muhteşem Yüzyıl'dan savaş sahnesi beklemek gereksiz.

Büyük çaplı savaş izleyemedin mi?
    "Blackwater" bölümünü izlemedin galiba??

Sadece gemi kısmı güzeldi. Onun haricinde 5 para etmez savaş sahnesi çekmişler. Ki kitabındaki o ihtişam kesinlikle yok. Dizi olduğu için bunları mazur görebilirim. GoT sadece siyasi entrikaları için bile izlenir. Ayrıca 2 sezonda 2-3 tane olması gereken savaş sahneleri yok. Tam savaş başlayacak ekran kararıyor. Ardından bitmiş savaşı görüyoruz direkt.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.