Şimdi Ara

muhtelif 2. el parçalar uygun fiyat(resimli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Gaziantep
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İhtiyaçtan ve kullanılmadığından ötürü elimde ki birtakım parçaları satıyorum(hiçbiri ne servise ne tamire vs gitmemiştir. ilk alındıkları orjinal hallerindedir. üzerlerinde çizik yıpranma vs. bulunmamaktadır, çok iyi bakılmıştır ancak orjinal kutuları bulunmamaktadır.).

1- x700 se ekran kartı

256 mb ddr ram li kullanırken son derece memnundum. ama alalı 2 seneyi geçti ve hali ile yeni oyunları çalıştırmıyor. yeni kart aldığım için boşa düştü. resimde görüldüğü gibi kartı alana üzerinde ki 10 YTL değerinde bakır ram sink ler hediyemdir (toplamı 6 adet). Garantisi bitti ama elime geçen kutu içeriği ile full olarak göndereceğim. Sürücü cd si, kitapçığı vs. fiyatı 20 YTL

2- Asus quie track 52x32x52 cd writer. Bu ürünü de uzun süre kullandım hiç beni yarı yolda bırakmadı herhangi bir sorunu yok ve temiz.(sadece kendisini göndereceğim kablosu yok) yanın da kendisi ile gelen asus win dvd ve asus media show programlarını göndereceğim fiyatı 10 YTL

3- LG h55n 20x DVD RW-Black geçen sene almıştım bu ürünü, garantili, resimde görüldüğü gibi üstte ki samsung dvd rw yi kullandım yazma ve okuma işlemlerimde, ancak dvd den dvd ye kopyalama için bunu kullandım son derece temiz ve son 4-5 aydır hiç kullanmadım güç kablosunu bile çıkardım. hiç bir sorunu yok ve dediğim gibi garantili garantisinin bitmesine daha 9 ay var. Alana nero oem orjinal cd sini birlikte göndereceğim.( belge de 08.01.2008 tarihli görünüyor) Fiyatı 25 YTL

4- Asus 300 Watt güç kaynağı (çoğu 300 watt olarak satılan ürün gibi gerçek 288 watt güç sağlamaktadır). Normal bir sistemi çalıştırmak için (elinizde çok güç tüketen bir ekran kartı yoksa) ideal bir psu dur. Uzun süre (2 sene kadar) sorunsuz kullandım ama açıkçası yeni aldığım 9600gt ye stabil güç vermekte zorlanacağını düşündüğüm için(normalde kullandım bi kaç gün ama sorun çıkarmadı) 350 watt lık diğer makinam da ki güç kaynağını kullanmaya başladım ve bu psu boşa çıktı. son 5 aydır kullanmıyorum. Garantisi bitti. Fiyatı 25 YTL

5- Lexmark x1195 3 in 1 (yazıcı, tarayıcı, fotokopi). 1 sene kadar sorunsuz kullandığım bi alet şu an sorunsuz çalışıyor (yanlız kartuşları yok). Lazer yazıcı aldığım için elden çıkarıyorum. ev kullanımı için uygun bir seçenek olabilir. Koblosu adaptörü sürücü cd si ile birlikte göndereceğim. fiyatı 30 YTL

6- Frontlines fuel of war orjinal oyun. Çok güzel bir oyun 2 dvd şu an piyasa fiyatını bilmiyorum ama geçen yaz 90 YTL ye satılıyordu ancak bir kere bilgisayara yükledim ve online oynamak için hiç kullanmadım(asıl olarak online oynanan bi oyun). Gerçekten kaliteli bir oyun ve şu an şartlarında normal bir sistem de oynayabilirsiniz. dvd kutusu yok dvd ler de çok az ancak bir kaç sıyrık var ve iyi durumda. dvd ler orjinal ve orjinal cd key ile birlikte göndereceğim. Fiyatı 15 YTL

Hepsini veya bi kaç parça alana fiyatta indirim sözkonusu olabilir bir miktar. Gaziantep te oturuyorum alıcısı olursa elden teslim ederim. İyi günler iyi alış verişler.

Not: resimleri yeni çektim ama kameranın tarih eskide kaldığı için böyle çıkmış
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tigin_ -- 21 Mart 2009; 0:41:51 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• İyi satışlar arkadaşım.
  • pm
  • quote:

Orjinalden alıntı: eng_003

pm

PM cevaplandı

quote:

Orjinalden alıntı: menicava

İyi satışlar arkadaşım.

Teşekkürler

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• slm.. Asus Power'ın özellikleri nelerdir yazabilirmisin.. ( pin girişleri çıkışları vesaire.. ) bana (20+4)+4) pinli bi power lazımda..
  • hemso Lexmark x1195 için pm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.