Şimdi Ara

Muhsin Yazıcıoğlu: 'Erdoğan BOP Eşbaşkanı, Cumhurbaşkanı Olmamalı' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
4
Favori
4.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Muhsin Yazıcıoğlu'nu sevip RTE'yi destekleyenler bile var bu ülkede hiçbir şeye şaşırmıyorum artık.
  • Aynı şeyi Erbakan da söylemişti. Demek ki millet atıp tutmuyor. Ortada böyle bir gerçek var (ki bunu kendi de itiraf ediyor zaten)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efendiler bu işin şakası yok, Nasraniler ve Yahudiler çok iyi biliyorlar ki önümüzde büyük bir savaş var hemde nükleer bir savaş, bu savaşta askeri bombası çok olan değil, birlik beraberlik içerisinde olan kazanır, buralarda birbirimizi yiyeceğimize dışarı çıkıp insanlara nasihat etmek daha fazla yol aldırır bizlere.

• MHP yazarı Taki Doğan, "İstanbul Bakanlığı gerek değil, şart durumundadır. Özel statülü bir yönetim öneriyorum, Özerk, kendisine münhasır, olağanüstü Bölge Valiliği türünden bir yapı. En az 5-6 büyükşehire ayrılmalı. 5-6 vali görev yapmalı" demiş.
    Bir şeyler anımsattı mı?Tabiki de BOP projesi

• Bence bop dedikleri sey iran ve suriye turkiyeyi bolup buyuk israil porojesine dahil etmek suriyede denediler kismen basarili oldular esad zalim dendi diktator dendi ve ordaki cahil olan halka silah dagitildi ne yani o silahlari kendileri yapmadilar pikaplara docka takan suriye degil orda rusya devreye girdi ciddi silahlar verdiler suriyenin ordusu oldukca deneyimsiz demek isterdim zira adam 1 degil onlarca orgutle savasti yetmedi buyuk ulkeler bu cahil halki egitip iyicede donatip sureyeye saldilar ortaya isid cikti ypg cikti esad isidi baska guclerde dahil olsa da yendi geriye pyd kaldi trump oldukca garip birisi ypgye destegi kesmeyi zorlasada malum abd nin derin devleti pentagona yaptirmadi buna yahudi lobisi mi dersiniz ne derseniz diyin hatta ben trumpin olmemesine bile sasiriyorum en son kenedy israile posta koydugunda olduruldu ustu kapatildi bakin tarihe onceki medyaya iz bile bulamazsiniz rusya burda oyun bozan putin ne yahudilere ne amreikaya is yapiyor pydye bile size yardimim ancak bana kopek gibi itaat ederseniz olur gibisinden tavri var yani rusyanin askeri kapasitesi abdyi 10 a katlar nasilmi son yaptiklari armata tanki efso bisey super bisey nukleer balistik kitalar arasi silahlarini biliyoruz onun disinda putinin haberlesme adi altinda uydulara dahi atesleme sistemi kondugu soyleniyor adamlar okadar ucuk kacik isler yapiyorki hele avangard fuzesini durdurabilecek sisteme ne abd ne çin sahip robotik sanayisini beni urkutmustu yaptiklari yapay zekali bir robota ates ettiriyorlardi internette videosunu gorebilirsiniz hani sanki bilimkurgu filmi gibi putin adeta kullerinden dogurmus ulkeyi sscb degil daha guclusu bizim turkiye ise anca hollandaya bilim adamlarini kaptiriyor iha yaptik diye seviniyorlar yerli oto bile yok hersey yabancinin elinde madenler vss.. Yani karaduzen karburotorlu 8 silindir motor bile yapamiyoruz ki altaya takalim yapilan dizel motor 600 beygir deniliyor ama 60 tonlun tanki hareket bile ettiremez durumda

Bunlari bilmeyen akpliler kuresel gucuz diyor abd bize savas ilan etse iman gucumuz var diyorlar iman gucuyle kurtulus savasini kazandik derler fakat Atatürk ün o donem savas sanayisini kurmak icin neler cektigini bilmezler sovyetlerin binlerce mermi top yolladigini eldeki silahlarin eski olmasina ragmen o donemki esnafin calistirmak icin neler cektigini bilmiyorlar havada motoru durup sehit dusen pilotlari bilmiyorlar
    Atatürk bundan bile ders almis bilmis gormus yasamis once tarima yatirim yaptirtmis halk ac olmasin ulke urettigi seyleri kendi kullansin sonra savas sanayisine caba vermis bir insan o donem savas ucagi uretiyor turkiye inonu doneminde bile ihrac ediyor menderes geliyor koy ensitutlerini kapatiyor fabrikalari kapatiyor marshal yardiminu carcur edip geri iteliyor bunu bilmeyip menderes menderes diyor bu makarnacilar erbakan ecevit bile yirtiyniyor yerli oto icin yerlu arac icin yerli sanayi icin inonu bile 2. Dunya savasindan kacan bilim adamlarini topluyor tr vatandasligi verip ulke disina cikisini yasakliyor azicukta olsun ilerlesin diye bu ulke

Ama dunya liderimiz 16 yilinda iki fabrika aciyor biri pepsi digeri coca cola iha yaptik diyor kopru yaptik yol yaptik diyor yaoilan ihalar bile atak bile 100 de yuz yerli degildir diye dusunuyorum yanlisim varsa duzeltin simdi diceksiniz abd f16 yi bile kendisi uretmiyor baska ulkeler yardim ediyor dogru abd muhendisleri kendileri tasarliyor kaportasini baskasina motorunu baskasina ucuz iscilikle yaptirdiyor bknz apple cindeki fabrikalari
    Ama yazik ki ne yazik atagin motoru abd menseili pakistan istedigunde bile 40 adet yapipta gonderemiyoruz neden kaportasi bize ait beyni abdye ama elin rusu çinlisi yeri gou inletecek isler yapior tanklari son sistem bizdekinler pkknin eypsine bile dayanamiyor aktik koruma urettik diyorlar isid kimbilir kac tane tanki patlattida yunan sinirindaki leopartlar suriye sinirina gitti.

Yazik tarftar olan gozleri makarnadan baska bisey gormeyen bundan maas alip ulkesini dusunemeyen kisiler ulke ne umrunda insanlar ne umurunda anca chpkk derler feto derler dhye bile eminim apple cep tefonlariyla girip re abdye posta koydu derler

Kiyafetleri bilgisayarlari arabalari gavur malidir gavur istemiyor diye re derler onlara gore anca kilistar kilistar

Yandas arkadaslar okuyun derdim okuyamazsiniz simdi lenovo acer herneyse pcsinizden veya apple marka telefonlarinda okursanizda utanin az simdi hicbiri okumaz konuyu saptirir veya bana hakaret tehdit ederler

Edit:telefondan yazdim noktalama isaretlerine onem vermedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßenle100les -- 21 Şubat 2019; 18:10:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ohhh mr.jk haftalık çizilmiş bi hafta kafamız rahat gezebiliriz artık bölümde

• ßenle100les kullanıcısına yanıt
    Guzel bir yazi olmus ellerinize saglik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rica ederim

• Bence BOP şekil değiştirdi

Türkiye ve Arap devletleri birleştirilecek 150 dolar aylıkla çalıştırılacak köle toplumu oluşturulacak... Türklere sevrdeki bölge verilecek ve eyalet sistemine geçilecek

mersin ,hatay ,bergama, Trabzon Pontus, büyük Ermenistan, hakkari Nasturi, mardin Süryani , van kilise eyaletleri olacak

ayrıca İstanbul, izmir ayrı eyaletler olacak %50 Seküler Türk %50 yabancı eşbaşkanın olduğu şekilde yönetilecek

AKP Türkiye köleleştirilmek için borçlandırılan ve Truva atı gibi kullanıp atılacak bir partidir ABD için 15 Temmuzun başarısız olması sorun değildir faiz lobisinin eline düşmüş bir ülke var sonuçta bundan kurtulmak zor ama nasıl olacağını diğer konuda belirttim
    https://forum.donanimhaber.com/akp-ne-yapmali-2021-ekonomi-cokusunden-once--136645920#136654202

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeg Elsker Norge

ohhh mr.jk haftalık çizilmiş bi hafta kafamız rahat gezebiliriz artık bölümde
    Aynen öyle bir hafta kanser mesajlar görmeyeceğiz ne güzel :)

• al birini vur ötekine muhsin yazıcıoğlu tayyip erbakan hepsi 100 senelik görüşlerin savunucuları
  • Bu nasıl ayar üstat.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.jk

Hala bop sayıklıyorlar şaka gibi şunların haline bak, gel muharrem birşey söyle şunlara
    Çok sevdiğin siyasilerinin ve fetönün ortak operasyonu ile öldü bu adam. Bop yok dimi sende haklısın.İki gün sonra malum şahıs meydanlarda tekrardan bop eş başkanıyım dese zaten dansöz oldunuz en koyu savunucuları yine siz olursunuz.
  • Bopla savaşıyormuş gibi çek panpa!
  • 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    Kendin etsene bu arada konuşmak en doğal hakkı bundan sana ne.
  • Last Peony L kullanıcısına yanıt
    Ya sen nasıl bir kralsın içimi döktün.

hepsi aynı b..k.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.