Şimdi Ara

Mühendislik seçenler hayatımızın sonuna kadar bela aldık (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
1.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    STEAKHOUSE HAZIIIIR
  • Oncelikle olene kadar laylaylom tarzi hayat yasayacaksak yasamayalim daha iyi onu belirteyim

"her gün aynı işi yapmış görünse bile farklı problemlerle karşılaşacak, çözümlemeye çalışacak"

Hocam adam bunlari yapabildigi icin zaten muhendis oluyor yapamayacak kisi zaten muhendisim dese de olamamistir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parlayan Yıldız

quote:

Orijinalden alıntı: wehrmachtxx

quote:

quote:

o eşit ağırlıkçıların ÇOĞU 4 sene sonra burgera kasiyer :D 1 LİRA FARKLA BÜYÜK BOY İSTER MİSİNİZ?

Merak etme 75 k altı mühendisliklerinde sonu öyle :)))

Haklılık payın var ama bölüme bağlı niğde makine okuyup geliştirmen zor kendini ama bunu anlatamam sana s.et :D kısacası eşit ağırlıkların bırak 75k yı yüksek derece olmadığı sürece imkanı yok iş bulmasının

Tam tersine 50 k üstü isen tmde kendini geliştirip iibf bölümlerini okuyup 75 k altı mühendisliklerine fark atabileceğin bir imkan var sen olsan hacettepe iktisat mı yazarsın yoksa kıbrıs makine mi ? TM lerin işini bilmiyosunuz daha

Makine inşaat falan bilemem ama mesela bilgisayar için konuşursak kendini çok üst yerlere taşıyabilir önceden bilgi birikimi varsa. Ayrıca tm ye gidenleri çoğu karı kız için gidiyor diye yazdım ben onu adam akıllı okumaya giden yok ha mühendislikler içinde var o dediğin sırf mühendislik okuyorum demek için

• quote:

quote:

o eşit ağırlıkçıların ÇOĞU 4 sene sonra burgera kasiyer :D 1 LİRA FARKLA BÜYÜK BOY İSTER MİSİNİZ?

Merak etme 75 k altı mühendisliklerinde sonu öyle :)))

Bence 75K altını direkt olarak sanayiye verelim

• sadece karı kız yönünden bakmamak lazım.İyi yetiştirlien mühendisler dünyanın geleceğini belirleyen adamların ta kendileridir.
  • Zoru severim

Ama yatmayı da severim

Zoru yine severim

Girdik bir yola bakalım sonuç ne olacak

Hayırlısı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wehrmachtxx W kullanıcısına yanıt
    Hayir, sirketi devralicam. Sende artik is ararsin :ddd

• 75k üstü mühendislikler işsiz kalacak aynen :D Her mühendise iş vardır bulabilir fakat maaşı, çalışma tarzını beğenmez :D
  • monoton dizi M kullanıcısına yanıt
    Hocam artık sapıklık mı dersiniz ne dersiniz bilmem de ben kafamda o düşünce oluşunca çalışmayı seviyorum ya sevdiğim konu üstünde saatlerce günlerce ugrasirim bence mühendisler bu konuda avantajlı, tabi severek yapacak olanlar. Bu sene oturup saatlerce hayatımın geri kalanında ne yapmak istediğimi hangi bölüme gidersem hayatımın nasıl sekillenecegini tahmin ederek mesleğimi seçtim ve memnunum o tip baskılarına gelmediğim için.

• yanliş anlama mühendislik yazdim o dedigim laylaylomcularin cavusa vurduklari kadar kızla cıkmısım veya takilmişimdir hocam bu işler öyle bölümle vs degil senin nasil bir erkek olduguna kızlar tarafından begenilip begenilmeyecegine konuşmana , sosyalligine bakar
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.