Şimdi Ara

Mühendislik Öğrencisiyim Çok Endişeliyim (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
4
Favori
8.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    birader sen nerede yaşıyorsun? türkiye'de okunabilecek en iyi alanlardan biri mühendislik. kimse türkiye'de doğmayı seçmedi elinde olan imkanlarla bu kadar. mühendislik içindeki dallara laf atmanı anlarım ama komple alana çamur atman ne kadar gereksiz eleman olduğunu gösteriyor. gören bunu hollanda kralı sanar :) hey Allahım ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cifaretto

birader sen nerede yaşıyorsun? türkiye'de okunabilecek en iyi alanlardan biri mühendislik. kimse türkiye'de doğmayı seçmedi elinde olan imkanlarla bu kadar. mühendislik içindeki dallara laf atmanı anlarım ama komple alana çamur atman ne kadar gereksiz eleman olduğunu gösteriyor. gören bunu hollanda kralı sanar :) hey Allahım ya
    ITU Insaat muhendisliginden mezun olan arkadaşim şu an işsiz iş bulamiyor ağlaaa
    Sağlik dişinda bir sektor yok Turkiyede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreee23 -- 9 Mart 2020; 11:17:9 >
  • emreee23 kullanıcısına yanıt
    Bu yazdigin argüman mühendisliğin çöp olduğunu mu gösterir? E o zaman Hacettepe diş mezunu işsiz de var sağlık da çöp

inşaat mühendisliğinin kendisi çöp olmuş durumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Machine Wizard -- 9 Mart 2020; 14:39:39 >
  • Hocam sen muhendismi olcan

• Her alan muhendislik genel olara bu olaydan yakiniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-65F711D5E

bir şikrette yazılım mühendisiyim. öldürmeyecek kadar hayatta, sefil etmeyecek kadar iyi, ona buna muhtaç olmayacak kadar kıt kanaat geçiniyorum. sosyal aktivitem pek olmasada türkiye şartlarında beni bir şekilde idare ediyor. çok büyük kariyer düşünüyorsan, sokakta kendine bi konteynır yapar ordan burdan geçinirsin.
    üni de yazılım mı okudunuz

maaş ne kadar
  • Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    Metalurji ve malzeme okuyan birinin bunu yazması komik linkedinden bakarsan #isarayışı tagiyle iş arayan mühendislerin nerdeyse yarısını malzemeciler oluşturuyor çünkü işlerini hep makinecilere veriyorlar , inşaatçılardan bile fazla iş arayışı ilanı var ki Türkiye'deki inşaat mühendisi sayısı malzeme mühendisi sayısının 20 katı falan , buna rağmen malzemeciler daha çok is arayışı içinde, linkedinden kendi gözlerin ile görebilirsin.

Eee oyle ama şu açıdan düşün Türkiye'de yılda 100binden fazla mühendis mezun oluyor , 100bin kişinin tıptan mezun olduğunu düşünebilir misin? Bu kadar mezuna rağmen böyle şartlar yine iyi

• Şükürki konuyu açtığım zamandan beri çok şey değişti ve artık işsiz kalmak gibi bir kaygım yok.İnşaat mühendisi arkadaşınızla #işarayışı tagine umut bağlayanlar düşünsün
  • Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt
    inşşş
  • Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    Yolun açık olsun reis bişey demedim kalifiye olan her türlü iş bulur, ben sadece linkedin'de gördüğümü söyledim yani öznel bir düşünce belirtmedim.
  • BeforeIforget B kullanıcısına yanıt
    yeni yıl itibari ile 6bin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-65F711D5E

yeni yıl itibari ile 6bin
    Mobil oyun yapsak

• BeforeIforget B kullanıcısına yanıt
    kardaşım türkiye şartlarında çok bişey bekleme... ücretler aşağı yukarı bu şekilde, büyük şirketler olmadığı müddetçe çok bişey bekleme...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.