Şimdi Ara

Mühendislik için Vakıf Üni, Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İstanbulda Mühendislik (Makine veya Bilgisayar arasındayım) için önerebileceğiniz vakıf üniversiteleri var mı?

Beykent, Bilgi, Doğuş ve Bahçeşehiri araştırıyorum ama bazıları çok iyi git diyor bazılarıda orada okuma diyor. Eğitim kaliyesi özellikle Mühendislikte önemli benim için..
    Koç, Sabancı gibi üniversitelere bütcem yetmez malesef maddi anlamdada zorlanmayacağım bir yer olsa benim için daha iyi olur tabi..

Belki bu üniversitelerde okuyan ve bana bilgi verebilecek var mı aranızda? Yardımınıza ihtiyacım var

• bahçeşehir hakkında bilgim var tek bilgisiyar yada yazılım düşünüyorsan bahçeşehir gerçekten iyidir yurt dışı anlaşmalarıda çok iyi yazları yurt dışına çıkmana olanak sağlarlar.
  • Özyeğin, Yeditepe.
  • Büyük konuşmayayım ama vakıf üniversitesinde bence Makine okunmaz. İstanbula puanınız yetmiyorsa Kocaeli,Sakarya veya uludağ düşünün bence.
  • İstanbulda devlet tutmuyorsa kocaeli sakarya gibi üniversiteleri araştır oralarıda tutmucak gibiyse ozaman istanbulda özellere bakmanı tavsiye ederim ve %100 ingilizce olması bence bir avantaj bunuda baz almanı tavsiye ederim.
  • %100 İngilizce vakıf sakaryayı,kocaeliyi,eskişehiri tokatlar net.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karabatu05 -- 1 Ağustos 2017; 23:56:16 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.