Şimdi Ara

Mühendislik Fakültesinden Teknoloji Fakültesine Yatay Geçiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
4.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, bolu mühendislik fakültesi elektrik-elektronik müh. biraz zor geldiğinden ailemde konyada oldugundan selçuk teknoloji fakültesi elektrik-elektronik müh. Yatay geçişle geçmeyi düşünüyorum.Şuan imza yetkisi var ama ilerde bunu değiştirme gibi bir durum olabilir mi İlerde pişmanlık yaşarmiyim.teknoloji fakültesi eğitimi mühendisliğe göre nasıldır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• imza yetkisi olarak o sorun değil. diyelimki oldu sana sorun değil çünkü senin girdiğin donemde yetki vardı. benimde kafama takılan soru var neden cogu şirketler teknoloji fakültesini tercih ediyor. halbuki müh. dfakültesinin puanları fln daha yüksek
  • yerdavader kullanıcısına yanıt
    Uygulama ağırlıklı olduğu için 4. Sinifin bir donemi sadece staj goruyorsun bundan kaynakli bir durum sanırım.

Benim staj yaptığım yerde üni son sınıf ısparta mtok'a giden birisi vardı. Aynısını bende sordum ona , dediğine göre teknoloji fakultelerinde iş daha çok pratik ile alakalıymış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakiyyyy

Benim staj yaptığım yerde üni son sınıf ısparta mtok'a giden birisi vardı. Aynısını bende sordum ona , dediğine göre teknoloji fakultelerinde iş daha çok pratik ile alakalıymış.

haklısınız galiba hocam mühendislik fak. teorik teknoloji deneysel odaklıymıs. benim çalıstıgım yerdede patron teknoloji fak. tercih ediyordu
    Türkiye'de ne olduğu belli değil.Mesela ODTÜ mühendislik için en iyi üniversitelerden ama koca üniversitede teknoloji fakültesi yok.Gerçi gerek varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakiyyyy

Türkiye'de ne olduğu belli değil.Mesela ODTÜ mühendislik için en iyi üniversitelerden ama koca üniversitede teknoloji fakültesi yok.Gerçi gerek varmı

hocam onun adı yeter :)
    Aynen ya.
    ODTÜ mezunuyum demek var, Atatürk üni mezunuyum demek var.
  • dostummmm tamam ODTÜ nün ismi varda neden Atatürk üniversitesini küçümser bi şekille konuşuyorsun
  • cakiyyyy C kullanıcısına yanıt
    Haklisinizda hocam Atatürk uni. Utap da ilk 15 de yer almis. Erzurum teknik ise siralamaya girememis. :)

• Seneye Erzurum'dayım.
    hangi bölüm?
  • Bilgisayar. Gidişat pek iyi değil
  • hocam netler nasıl
  • 80-90 değişiyor.
    Erzurum güzel şehirdir hocam. Üniversitesinin kampüsü olsun ulaşımı olsun çok iyidir.
  • Mühendislik teoriğe, teknoloji uygulamaya dayalı. İmza sorunu yok. İkisinden de çıkınca müh oluyorsun. Son sene bir dönem staj var. Şöyle ki bir ders var müh de 3+0 ama teknolojide 3+1. Senin yararına olabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.