Şimdi Ara

Mühendislik alanında ki en iyi üniversite [DEV ANKET] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Software Maker

Öyle konuları gezerken 3-4 kere denk geldim hep sana laf yapıyorlar. Ne çektin be Bir ara da XXX adlı kişiler üniversite kazanamayacak diye konu vardı , konuyu açan adam senin de adını söylemişti . Hep sataşıyorlar. Ne çektin be şu adamlardan

nerede demişler onu link var mı? uzun zamandır ygs bölümüne girmiyorum:) ben 20k mezunum zaten ilk 5binden kötü bi sonuç elde etmem :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Legolas.

quote:

Öyle konuları gezerken 3-4 kere denk geldim hep sana laf yapıyorlar. Ne çektin be Bir ara da XXX adlı kişiler üniversite kazanamayacak diye konu vardı , konuyu açan adam senin de adını söylemişti . Hep sataşıyorlar. Ne çektin be şu adamlardan

nerede demişler onu link var mı? uzun zamandır ygs bölümüne girmiyorum:) ben 20k mezunum zaten ilk 5binden kötü bi sonuç elde etmem :)

Bir süre oldu hatırlamıyorum maalesef fakat orada da açılmıştı bu EE konusu. Sağa sola sataşan amelenin biri vardı. Forumdan iyi yer kazanacak adam çıkmayacak falan diyordu. Bende daha forumda yeni olduğum için sadece okuyup forum hakkında bilgi sahibi olmaya çalışıyordum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Legolas.

quote:

Bir süre oldu hatırlamıyorum maalesef fakat orada da açılmıştı bu EE konusu. Sağa sola sataşan amelenin biri vardı. Forumdan iyi yer kazanacak adam çıkmayacak falan diyordu. Bende daha forumda yeni olduğum için sadece okuyup forum hakkında bilgi sahibi olmaya çalışıyordum

ya bana sataşanlar benim yaptığım netlerin yarısını yapamıyor. andriy shevchenko galiba yada lykke diye bi gey var ifşa ettim diye bana saldırmıştı bunlar 200 binden mezuna kalıp bana laf yetiştiriyorlar :D

• Legolasında replikasını yapmış diyorlar ne derece doğru?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uykusuz1905

Legolasında replikasını yapmış diyorlar ne derece doğru?

taklitler aslını yaşatır
  • bu işler oylamayla olsaydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canis_Majoris_Vy

bu işler oylamayla olsaydı

Ben başkalarının görüşünü merak ettim, sadece odtü'nün eğitimini biliyorum. Bölüm bölüm bakarsak benim düşüncem bu

EE: bilkent
    Makina: ODTÜ
    Endüstri: boğaziçi
    Bilgisayar: bilkent
    Kimya: boğaziçi
    İnşaat: odtü/itü
    Mimarlık: odtü/itü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birincisi bu iş oylamayla olmaz. İkincisi her mühendislik bölümü için ayrı ayrı okullar değerlendirilmelidir. Bakın fakülteler bile değil üniversiteler değerlendirilmelidir. Aslında bir mühendislikteki anabilim dalları bile ayrı ayrı iyi-kötü olarak değerlendirilmelidir.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.