Şimdi Ara

Muharrem ince yeni seçim vaadi. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Öncelikle şunu söyliyeyim siz benim yorumlarımı okumadan direk ezbere yanıtlar veriyorsunuz ben bu şekilde saatlerce sizle konuşsam da birşey anlamayacaksınız.

HDP ile ittifak kurmak suç sizin için ama nedense RTE Sayın Öcalan diyor, şehitlere kelle diyor, vatanı eyaletlere bölmek istiyor ama siz 3 maymunu oynuyorsunuz. Takıldığınız tek şey CHP'nin HDP ile ittifak kurması. Muharrem İnce'nin Kürtlere Türkiye'den özerk bölge vereceğini nerenizden uydurdunuz acaba merak ediyorum ama pardon A Haber olabilir :)

PKK'nın kurucusuna Türkiye Cumhuriyetinin Cumhurbaşkanının Sayın demesi, aynı kişinin bu ülke için canını hiçe saymış Mehmetciklere kelle demesi sizi rahatsız etmiyorsa siz Türküm demeyi. PKK'lısınız. Siz en adi şerefsizsiniz. Bu ülkenin 1 dilim ekmeği size haramdır. Bu zihniyetteki insanla da muhattap olmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A773460ED -- 18 Haziran 2018; 17:10:45 >
  • Benim arkadasim oyleydi memur oluyor direk siz neden geriden geliyorsunuz ki? Abiside olmus.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O değil de erotik şiirlerinde elalemin namusuna karısına dil uzatan fizikçilik kar etmiyor boobs isterim diyen ama her gün cuma namazı kılarım imam olacaktım ben aslında muhafazkarım bana hacı derler diyen bir adayımız var şaka gibi

Chpnin adayı da aynı kendi gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• HELAL OLSUN CUMHURBAŞKANI MUHARREM İNCE...

Bastır hocam bastır inşallah seçimi kazanırsın vaatlerini de yerine getirirsin.

BASTIR HOCAAAM.
  • smartboy38 S kullanıcısına yanıt
    Evet ya böyle seks oyuncakları olan yüzüklerin efendisi de var. Gülünç değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aslanoto A kullanıcısına yanıt
    Senini gibi bir trollü bölümden def ettiklerine sevindim, dileğim tamamen defolup gitmen dileğiyle.

Kal sağlıcakla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Kurum bazlı kanun-khk var. Bazı kurumlar kadrolarının binde biri oranında bu çocuklardan direkt alıyor. Tamamını kapsayan bir kanun yok diye biliyorum. Sen de bilmiyormuşsun zaten.

Muharrem İnce’nin niyeti açısondan iyi ve önemli bir düşünce her halükarda. Adamın niyeti belli. Bilim, eğitim, endüstri, sosyal politikaların güçlendirilmesi. Alkışla geç.
    İnşallah niyeti iyi olur ve hak edenler iyi yerlere gelirler..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.