Şimdi Ara

Muharrem İNCE Parti Kuruyor. (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
352
Cevap
0
Favori
19.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
163 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dirty_y

Asıl şöyle bir şehir efsanesi var. Aşağı yukarı 20 yıldır tek seçim kazanamayan bir ana muhalaefet lideri her nasıl oluyorsa yapılan tüm genel kurulda tekrardan ezici üstünlükle seçiliyor. Ama tabi bu bir şehir efsanesi. Gerçek hayatta böyle mucizevi efsaneler olmaz.

Yep kazanıyor.

Ama sistem bu. Chp'den bundan şikayetçi iseniz çözümü basit. CHP üyesi olup delege seçeceksiniz.

Ve kılıçdaroğlu ilk kez doğru strateji kurdu. Doğru devam ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben m.inceyi seviyorum adam zeki

• Çok anlamsız bir şey yapıyor kendisi. Hayır yani parti kuracaksan amaç nedir burada? AKP nin oylarını mı böleceksin. Hayır! Yapacagın şey CHP nin oylarını bölmek .daha doğrusu amacı bu kendisinin. Lakin Olası bir Mansur yavaş veya İmamoğlu adaylıgında %1 bile oy alamayacaktır.

İşin komik tarafı Piyasa da kalmış belirli sayıda aktroll Muharrem İnce ye destekte bulunuyor. Forumlar da ve ekşi de zaten çok az sayıda kaldılar ama instagram ve twitter da aktrollere para basarlarsa ortalık kaynıyor.

İktidar partisinin oylarının bukadar düştüğü ve daha da düşeceği , ekonomi sebepli olarak yandaşların bile desteğini çekeceği ileriki dönemde Muharrem inceye ve kuracağı partiye oy verecek adamında aklında şüphe ederim. Herkes istediği partiye oy verir yanlış anlaşılmasın . Ancak Özgür iradenizi akıllıca kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Edit: Yani şu desteklerim , işte KK değişmeli vs.. diye yırtınanlara soruyorum . kardeşim muhalefet ilk kez bukadar AKP yi yıkmaya yaklaşmış. böyle bir süreçte "haydi ben parti kurayım" diye ortalıgı ayaga kaldırmanın söylentiler çıkarmanın anlamı nedir? mantıgı nedir? KK yı seversin sevmezsin . adam 40 yılda dogru bir strateji uyguladı ve çok başarılı oldu . bunu bozmanın anlamı nedir? Ben söyleyim Muharrem ince net olarak satılmıştır. aylar önce saraya giden CHP li vekil olarak kendisinin dedikodusu çıktı. şimdide parti kurma girişimlerinde. Böyle bir süreçte bunun tek anlamı AKP ile işbirliği yapıyor demektir. tabi bu dedikodular dogruysa !!!

Edit 2 : Ahahah hagia sophia , Atatürk e lanet, Kılıç kuşanma vs.. Bunlar tutmayınca ne hikmetse birden Muharrem İnce parti kuruyor bombası patladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alen Doğu Gencer -- 2 Ağustos 2020; 16:30:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: uA-kktc

İzmir delegelerinin %80'i ne hikmetse Tuncelili. Tesadüf canım  

Alıntıları Göster

at yalanı sevsinler inananı.

• oyum muarrem inceye kazanır

ülkemizin başkanı olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Alen Doğu Gencer

Çok anlamsız bir şey yapıyor kendisi. Hayır yani parti kuracaksan amaç nedir burada? AKP nin oylarını mı böleceksin. Hayır! Yapacagın şey CHP nin oylarını bölmek .daha doğrusu amacı bu kendisinin. Lakin Olası bir Mansur yavaş veya İmamoğlu adaylıgında %1 bile oy alamayacaktır.

İşin komik tarafı Piyasa da kalmış belirli sayıda aktroll Muharrem İnce ye destekte bulunuyor. Forumlar da ve ekşi de zaten çok az sayıda kaldılar ama instagram ve twitter da aktrollere para basarlarsa ortalık kaynıyor.

İktidar partisinin oylarının bukadar düştüğü ve daha da düşeceği , ekonomi sebepli olarak yandaşların bile desteğini çekeceği ileriki dönemde Muharrem inceye ve kuracağı partiye oy verecek adamında aklında şüphe ederim. Herkes istediği partiye oy verir yanlış anlaşılmasın . Ancak Özgür iradenizi akıllıca kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Edit: Yani şu desteklerim , işte KK değişmeli vs.. diye yırtınanlara soruyorum . kardeşim muhalefet ilk kez bukadar AKP yi yıkmaya yaklaşmış. böyle bir süreçte "haydi ben parti kurayım" diye ortalıgı ayaga kaldırmanın söylentiler çıkarmanın anlamı nedir? mantıgı nedir? KK yı seversin sevmezsin . adam 40 yılda dogru bir strateji uyguladı ve çok başarılı oldu . bunu bozmanın anlamı nedir? Ben söyleyim Muharrem ince net olarak satılmıştır. aylar önce saraya giden CHP li vekil olarak kendisinin dedikodusu çıktı. şimdide parti kurma girişimlerinde. Böyle bir süreçte bunun tek anlamı AKP ile işbirliği yapıyor demektir. tabi bu dedikodular dogruysa !!!

Edit 2 : Ahahah hagia sophia , Atatürk e lanet, Kılıç kuşanma vs.. Bunlar tutmayınca ne hikmetse birden Muharrem İnce parti kuruyor bombası patladı.

%50+1 ile CB olunduğu bir sistemde oy bölme diye birsey olmaz.

1. Turda %50+1i alan bir aday çıķmazsa 2. Turda en cok oyu alan 2 aday yarışır. O yüzden oylar bolünür sacmalığini birakin. Ayrıca beğenin yada beğenmeyin Muharrem incenin secmende çok büyük karşılığı var. Suclu araken sucu KK da değilde Muharrem ince de gormekte değişik bir kafa . Chp Muharrem inceyi gormezden gelmeye devam ederse ince de haklı olarak yeni parti kozunu ortaya koyuyor.

• ne %50 +1 ya ? şu dönemde onu alacak adam ve parti mi kaldı ?

Birde okuma yazman yokmu ne yazmışım ? """" Lakin Olası bir Mansur yavaş veya İmamoğlu adaylıgında %1 bile oy alamayacaktır. """" dimi?

Bu nedemek ? adamın zaten bu adaylar karşısın da şansı yok yani oy bölemeyecek demek !! yani her halükarda 2. tura kalsa bile RTE veya millet ittifakı adayı kalacak. bunu yazmışım zaten sorun ne? yada kalmayacak bile.

Muharrem incenin seçmenin de hiç bir karşılığı yok. Bende muharrem inceye oy verdim yani bende seçmeni oluyorum ancak şu süreçte yaptıgının yanlış oldugunu söylüyorum. 2023 ten veya olası bir erken seçimden sonra niye parti kurma sevdasına düşmüyor bana açıklarmısın ?

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Ne alakası var, 40 yılın başı bir doğru iş yaptı diye kk şimdi de strateji dehası mı oldu? İnce yi bile harcadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt

Kedi olalı bir fare tuttu ve iyi tuttu . Bunu bozmanın da bir mantıgı yok diyoruz işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: CSB yazmayan adam

Ne alakası var, 40 yılın başı bir doğru iş yaptı diye kk şimdi de strateji dehası mı oldu? İnce yi bile harcadı.

Yoo olmadı. Şu andaki stratejisi doğru. İnce ise kendi kendine yaptı ne yaptı ise.

İnce ittifak stratejisini yürütebilecek biri değil. İktidar değişsin biraz olgunluk kazansın, CHP'nin başına geçsin.

• Ben de parti kuruyorum yarın hadi bakalım.. Önüne gelen parti kuruyor değişen pek bir şey yok. Her seçimde galip gelen tek partili totaliter bir akp rejimi (geçenki Belediye seçimleri hariç)
    Bunun oyları bölmekten başka etkisi olmaz hem de muhalefetin eli bu kadar güçlüyken. Bence muharrem ince kendisi bile istemiyodur bunu. Türkiye önce tektar demokratikleşmelidir ondan sonra demokrasinin gereksinimlerini yerine getiririz herkes istediğine oy verir isteyen parti kurar kime ne canım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan457 -- 2 Ağustos 2020; 16:56:1 >
  • Son tweetinden anlayacağımız üzere büyük pazarlıklar dönüyor.Bakalım bu pazarlık ince-akp arasında mı yoksa ince-chp arasında mı yakında kokusu çıkar.

• ince'ye destek veren bazı gençlik kolları şimdiden hazırlıklara başlamış,hayırlısı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARTH_BLACK -- 2 Ağustos 2020; 17:21:0 >
  • Yazık emre mor un kariyeri bile bu kadar hızlı düşmedi .

• Alen Doğu Gencer kullanıcısına yanıt

Siz başkasının aklından şüphe edeceğinize kendinizin tek düze düşüncelerinizi sorgulayın.

Siyasi parti sadece cumhurbaşkanlığı seçimi için kurulmaz. CHP'nin kendi çeteleşmesi, siz görsenizde görmesenizde bir gerçek.

Muharrem İnce'nin daha adil ve dürüst olduğunu düşünüyorum. Partisine iyi adamlar seçerse, CHP'nin en sıkı alternatifi olur.

• quote:

ne %50 +1 ya ? şu dönemde onu alacak adam ve parti mi kaldı ?

Birde okuma yazman yokmu ne yazmışım ? """" Lakin Olası bir Mansur yavaş veya İmamoğlu adaylıgında %1 bile oy alamayacaktır. """" dimi?

Bu nedemek ? adamın zaten bu adaylar karşısın da şansı yok yani oy bölemeyecek demek !! yani her halükarda 2. tura kalsa bile RTE veya millet ittifakı adayı kalacak. bunu yazmışım zaten sorun ne? yada kalmayacak bile.

Muharrem incenin seçmenin de hiç bir karşılığı yok. Bende muharrem inceye oy verdim yani bende seçmeni oluyorum ancak şu süreçte yaptıgının yanlış oldugunu söylüyorum. 2023 ten veya olası bir erken seçimden sonra niye parti kurma sevdasına düşmüyor bana açıklarmısın ?

Partisinin %22 aldıgı secimde %30 aldı milyonları miting alanlarına topladı evet hiç karşılıgi yok

Ayrıca en cok oyu alan 2 kişi 2. Tura kalacak 2. Turda rte nin karşısında kim kalırsa herkes onda birleşecek burda oy bölme nerede var sen cahil misin?

Bu arada imamoglu insanların beklentilerine karsilik veremedi biraz sönük kaldı Mansur yavaş çok başarılı ama KK ve tanrikulu tayfası onu aday gostermez nedenini biliyorsun.

• quote:

Yazık emre mor un kariyeri bile bu kadar hızlı düşmedi .

Bu arkadaş muhtemelen Tunceli tayfasından 72 yaşındaki 9 seçim kaybetmiş liderini savunuyor işi zor fazla ustüne gitmeyin

• Chp bence kapatılmalı. Kemik kitlesiyle mecliste kalıyorlar. Yeni kurulacak partilerin önünü tıkıyor.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.