Şimdi Ara

Muharrem İNCE Parti Kuruyor. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
352
Cevap
0
Favori
19.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
163 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Birader bir suç varsa gidip başvurusunu yap.

HDP legal parti, değilse kapatın. Bık bık zırlamayı kesin.

Öcalan mektubunu trt'de okuyan adamlarsınız siz ya. O bile suç değil bak  

Aday olmayan yerde kimi isterlerse onu desteklediler. Şeçmenin iradesi var. Türkiye'de kapalı veriliyor oy.

Binali Yıldırım çok güzel kürdistan deyip kürtçe konuştu. Ona vermişlerdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Birader bir suç varsa gidip başvurusunu yap.

HDP legal parti, değilse kapatın. Bık bık zırlamayı kesin.

Öcalan mektubunu trt'de okuyan adamlarsınız siz ya. O bile suç değil bak  

Aday olmayan yerde kimi isterlerse onu desteklediler. Şeçmenin iradesi var. Türkiye'de kapalı veriliyor oy.

Binali Yıldırım çok güzel kürdistan deyip kürtçe konuştu. Ona vermişlerdir.

Evet yine cevap veremedin HDP zihniyeti içinize işlemiş farkınız yok onlardan İnce de bu yüzden parti kuruyor. Kapatın dediğin partinin belediyelerine kayyum atanınca adamların kapılarında yattınız.

• Cidden mi? toplumu dağıtmak en kötü fikir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cyetkin kullanıcısına yanıt
    Seçime sokuyosun seçimdeyken terörist değil, seçilirse terörist.. oh ne âlâ memleket yaa niye kapatmıyosunuz hdp yi? işinize mi gelmiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: yusayus00

Seçime sokuyosun seçimdeyken terörist değil, seçilirse terörist.. oh ne âlâ memleket yaa niye kapatmıyosunuz hdp yi? işinize mi gelmiyor?

Evet kapatılması lazım Kayyum atanınca bile sözde Atatürkçü geçinen CHP ortalığı ayağa kaldırıyor. Utanmasanız HDP nin Pkk ile ilişkisi yok diyeceksiniz.

• Tekrat meclise girerse lezzetli ve akil dolu bir siyaset izlegecegiz desenize

Tamam kapatılmasın demiyorum ben de zaten. Paşamızın bir kelimesine bakar niye kapatmıyosunuz kaç sene oldu? kapat hadi kapatsana

• quote:

Tamam kapatılmasın demiyorum ben de zaten. Paşamızın bir kelimesine bakar niye kapatmıyosunuz kaç sene oldu? kapat hadi kapatsana

Evet kapatılsın CHP çıksın kapatılsın desin destek versin bak nasıl kapatılıyor. MHP ve İYİ parti zaten destekler.

Destek vermesine gerek yok paşamızın tek kelimesine bakar başka konularda niye destek istemiyosunuz

• quote:

Destek vermesine gerek yok paşamızın tek kelimesine bakar başka konularda niye destek istemiyosunuz

Kapatılmaması HDP nin zihniyetini değiştirmez. BU zihniyete destek vereceksin kayyumda kapılarında yatacaksınız. Sonra kapatın. Önce bu zihniyete desteğinizi kesin.

Dolmabahçe de ağırlayıp onlarla anlaşma yapan da chpydi tabi tabi

• O zaten külliyen hataydı. Bunun hata olduğunu söyleyeceksin gidip hdp kapılarında yatacaksın.

• İyi olur parti hep hdplilerin kontrolü altındaydı, ülkesini seven chpliler yeni bir parti kurmalı

• cumhurbaşkanlığı seçiminden sonra chp'de kurultay yaptırılamayan/yapamayan sayın muharrem ince bey'den beklediğim hareket.

benim baktığım pencereden bakıldığında geç bile kalındı denilebilir. ama olsun geç olsun güç olmasın.

bu kararı destekliyorum şahsen. sol tarafa chp harici güçlü bir alternatif lazım.

vatanımıza milletimize hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: cyetkin

Evet yine cevap veremedin HDP zihniyeti içinize işlemiş farkınız yok onlardan İnce de bu yüzden parti kuruyor. Kapatın dediğin partinin belediyelerine kayyum atanınca adamların kapılarında yattınız.

Alıntıları Göster

Suç varsa kapatın. İnce parti kurmuyor son haberlere göre bu arada.

Çok milliyetçi isen Demirtaş'ın ziyaret etmiş adam İnce'de. Ve kesinlikle doğruydu o ziyaret.  

Kayyuma ise sonuna kadar karşıyım. Belediye başkanı suçlu ise aynı partiden başkası geçmeli. Milli iradeye sonuna kadar aykırıdır kayyum uygulaması.

Mazlumun kimliği olmaz. Kesinlikle çok doğru karşı çıkılması. Yarın Ankara'da bile kayyum atar yoksa sizin iğrenç zihniyetiniz.

• Chp şu an eleştirdiği Akp' ye dönüşmüş durumda. Kimse bana defalarca seçim kaybetmiş bir adamın tekrar ve tekrar genel başkan seçilmesini ve partide 1 tane bile rakibi olmamasını açıklayamaz. Son seçimde belediyelerin Chp' ye geçmesinin sebebi Chp' nin başarısı değil tamamen Akp' nin insanlarda yarattığı bıkkınlığın karşılığı. İmamoğlu gibi Mansur Yavaş gibi güçlü kişiliklerin de İstanbul ve Ankara gibi kritik yerlerin alınmasında en büyük sebep. Kemal' in bunda hiçbir etkisi yok. Yine Kemal' in en büyük parti içi rakibi Muharrem İnce idi onu da çok iyi bildiğinden CB seçimlerinde attı öne sonra seçim gecesi de koca Chp teşkilatının dinazorları sattılar adamı sonuçları falan vermeyerek. Ne oldu? 1 taşla 2 kuş hem Muharrem' den kurtuldu hemde seçimin başarısızlığını Chp değil Muharrem üstlenmiş oldu. Yıllardır oylar bölünüyor oylar bölünüyor diye diye ülkenin geldiği durum ortada. Bir şeriatın gelmediği kaldı o da akşama sabaha ilan edilse sesini çıkaracak 1 tane kurum kalmamış ülkede. Bırak onu Erdoğan bugün seçim meçim yapmıyorum bundan sonra dese kimse gıkını çıkaramaz, kimse sen ne diyorsun diyemez, 1 tane kurum bile itiraz edemez. Adamlar kürsüden Atatürk' e lanet okudu be aloooo? Ne chp' si Chp mi kaldı? Ben destekliyorum Muharrem İnce gerçek manada neyse onu söyleyen, yalan konuşmayan, koltuk derdinde olmayan bir adam. Şu anki Chp' nin iktidarın güdümünde çalışan sözde muhalefet olduğunu anlamayan arkadaşlar bir kez daha incelesinler olanları.

• Oylar bölünmez çünkü Muharrem ince parti kurarsa oyların çogunluğunu alır. KK nin tunceli ve delege tayfası dışında oy alabilecegi sayı sınırlı baraj altı bile kalabilir Chp. Çünkü KK ya kızgın milyonlar var . Senelerdir koltuga yapışmış 10 seçim kaybetmiş seçim günü bir sistemi bile yönetemeyip bilgi alışverişi sağlayamamış birine çok bile katlandık . KK alsın tuncelili delegeleriyle partiyi mezara götürsün 72 yaşında hala daha aday oluyor şaka gibi

• diktator kilicdaroglu yerine elbette inceye oy verilir.

yanina mansur yavasi da aldimi hersey tam olur.

• Ince nin hazırlıkları bile civcivleri ürkütmeye yetmiş düşünün partiyle nasıl esip gürleyecek haydi kral

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt

Evet suçlular kapatılması gerek terör destekçileri çünkü. Sizde onların kuyruğundasınız. Tabi destekleyeceksiniz zihniyetinin aynı. Gereğini yap diyorsun gereği yapılıyor kayyum atanıyor sonra kayyuma karşıyız. Milli irade suç işlemeyi gerektirmez. Size göre YPG de terör örgütü de değildi. Aynı bozuk zihniyet.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.