Şimdi Ara

Muharrem İnce: Erdoğan Karşıma Çık İstanbul Mitingimi İptal Edeyim. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
125 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İnce hirsli birisi dusunun basa geciyor gucu eline aliyor yapacaklarini aciklayayim 25 haziran alintilarsiniz

1.ilk isi ulkeye yapisan keneleri temizlemek(suriyeliler feto pkk)

2.yolsuzluk yapanlarin malvarligini tamamiyla devlet kasasina aktarmak

3.marka olusturmak

4.uretimi arttirmak

5.egitim vss yargi falan komple elden gecirmek

3 maddeyi bir arada yapacaktir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zerathull

Peki Rte neden İnce ile medeni ulkelerde oldugu gibi cikip tv karsisinda tartismiyor? Bunun ne zarari var yani?
    Şahsen ben de olsam bende çıkmam, İnce kendi ezberlediği şeyleri diretiyor aynı şekil Erdoğan 'da bunu yapıyor ikisi de bizim nasıl burada tartışıp fikirlerimiz değişmediği için boşuna nefes tüketiyorsak orası da öyle olacak, ülkemiz için konuşuyorum eskiden siyasetçiler çıkarmış tartışırlarmış ne için seçim arefesi nasıl olacak kim ne vaat verecek diye ama farkında isen oradakilerin hepsi koalisyon hükümetleri olduğu için yani hepsi aynı konumda olduğu için kimsenin kimseye kir suç ya da şöyle yaptın böyle yaptın diyerek birbirini ezme eleştirme alta alma gibi bir lüksü yoktu yani ülkeyi yönetme biçimleri eşitti x adayı ülke için ne karar uygulattı ise y adayı da aynı karar imza attığı için aynı düzeyde idiler, ama bugün kılıçdaroğlu misal afrin 'e girme zararlı çıkarız deyip olur da aynı kanal da karşılıklı danışıklık yapsalar ne olacak KK diyecek sana afrin 'e girme dedim 50 şehit verdik bak ne oldu gördün mü diyecek oradan yürüyecek yıpratma halbuki kendisi başta olsa aynı kararı kendisi de yapacaktı büyük ihtimal, Erdoğan 'da çıkacak girdim 4000 terörist imha ettim diye savunacak o yüzden kazananı da yok kaybedeni de üstüne kararı alan rte olduğu için hem bir suçlama karalama atılacak üzerine ama eskiden kimse kimseye kir karalama suçlama atamıyordu çünkü koalisyon hükümetleri idi.. Misal apo alındı asılmayacak diye imza atıldı bugün suçlamaya kalktın mı hepsi aynı eşitlikte kime ne diyebilirsin..

Gibi gibi uzarrrrr gider..

Ve kendi sınıfı değil klası değil biri cb eeeeee biri milletvekili yani buldu bir şey yürüdü oradan ama bence bir işe yaramıyor fiyasko ha seçmenler de sen ve sizler de ha gitmiyor bak korkuyor bak prompter olmayınca konuşamıyor köşeye sıkışınca saldırganlaşıyor işte ona bir sürü soru sorup al aşağı edecekti falan hani ben bunu gs li olup gs o sene kötü olsa da fener den daha iyi oynadığını inat eden bir fanatik gözü ile görüyorum bu işi.. Katıl katılma.. Saygılar.. 2 saat 50 dakika kaldı.. :) :)

• Zerathull kullanıcısına yanıt
    beyincik ile düşünüyor olsan bu kadar saçmalayamazsın
  • Zerathull kullanıcısına yanıt
    ZOMBi birinden fikir ve iddiaları çürütemeyince yine hakaret metodu

bir chp klasiği daha 70 yıllık gelenek devam ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßenle100les

İnce hirsli birisi dusunun basa geciyor gucu eline aliyor yapacaklarini aciklayayim 25 haziran alintilarsiniz

1.ilk isi ulkeye yapisan keneleri temizlemek(suriyeliler feto pkk)

2.yolsuzluk yapanlarin malvarligini tamamiyla devlet kasasina aktarmak

3.marka olusturmak

4.uretimi arttirmak

5.egitim vss yargi falan komple elden gecirmek

3 maddeyi bir arada yapacaktir
    Aynen oyle hocam. Onu taniyanlar verdigi sozlerin hepsinin tutar kendisi adamin hasidir dediler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Davul bile dengi dengine, yürü başka kapıya, 1 saate kalmaz balkondan başkan seyredersiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İstanbul'dan 3,5 milyon oy al ama mitingde 5 milyon vardı de
    abd den biri aradı evraklar tam değilmiş de ama parti liderin yalanlasın
    daha 100 gün önce parti lideri doğal c.başkanı adayıdır de ama sonra partin seni aday gösterinde başkanınla gurur duy,
    eeee sonra RTE karşıma çıkmıyor.
    Arkadaş bu kadar fırıldaklığın karşısına çıkmaya ne gerek var.. Bkz sandıkta karşısına çıktı Reis, aldı ince ince boy ölçüsünü..
  • Şu forumda AK Partililere hakaretin biri bin paraydı, en udak iktidarı savunan kişilere şu şöyle aktrol bu böyle aktrol dediler.

Dediler de dediler..

Dipoma dediler, prompter dediler, diktatör dediler..

Geldikleri nokta: 25 haziran sabahı cok gibi ortada kaldılar.

İnce ince Muharrem ince, yerler gökler muharrem ince..

Hani ne oldu? Size buralarda insan gibi söyledik boşuna debeleniyorsunuz diye..

Sizde akıl olsa bu memleketin gerçek liderinin kim olduğunu anlar görürsünüz.

Göz göre göre terörü destekleyenlerle beraber olanlara oy verdiniz, şu vatan için can veren şehitlerden de utanmadınız..

Şimdi sıra chp nin liderlik kavgasında. Bakalım KK ya karşı İnce, hatta bir üçüncü aday çıkınca neler olacak neler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mesaopp

Aynen oyle hocam. Onu taniyanlar verdigi sozlerin hepsinin tutar kendisi adamin hasidir dediler.

Alıntıları Göster
    Yav yok... verdiği sözü tuttuğu falan yok.

Taciz ettiği kadına vereceği o zamanın parasıyla 8.000 tl yi de ödememiş... kadın açıkladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu bir ayda başta meral şişirildi sonra muharem çıktı meydana bu sefer ona verdiler gazı verdiler gazı..biz yok dedik burdan muharrem bir balon dur.24 haziran gecesi bu millet söndürmesini bilir dedik inanmadınız.sonuçta yine her zamanki gibi biz haklı çıktık.şöyle bir dışarıya çıkın,gezin beyninize oksijen gitsin.hayat DH'den ibaret değil.dışarıda kocaman bir dünya var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi operadakises -- 25 Haziran 2018; 14:33:30 >
  • Biz Sessizce izleyip gereğini yapıyoruz

Uçan mühürler.. uçan seçmenler.. buharlaşan nickler..
  • Yalnız bedava keki duyunca fena fikir değilmiş her karnım acıktığında kek geliyo aklıma.
  • Bu chp liler nasil bir hayal dünyasında yaşıyor anlamiyorum. Her secim akp'yi erdoğan'ı yenecegiz diyip sonunda üçün birini alıp gidiyorlar. Gerçi kendileerinin hedefi de erdoğan'i geçmek degildi yüzde 49 alıp birinci olsaydi gene kendilerini başarılı addedeceklerdi. İnce de yüzde 31 almış Tatanka kitabına da uyumlu olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B8937EC2 -- 25 Haziran 2018; 17:49:19 >
  • Adam ne yapsin senin mitinginin iptalini, açıkça senle ugrasacak vaktim yok demisti ya.

VAY BEE NE GÜNLERDİ

• quote:

Orijinalden alıntı: pelstina

Şu forumda AK Partililere hakaretin biri bin paraydı, en udak iktidarı savunan kişilere şu şöyle aktrol bu böyle aktrol dediler.

Dediler de dediler..

Dipoma dediler, prompter dediler, diktatör dediler..

Geldikleri nokta: 25 haziran sabahı cok gibi ortada kaldılar.

İnce ince Muharrem ince, yerler gökler muharrem ince..

Hani ne oldu? Size buralarda insan gibi söyledik boşuna debeleniyorsunuz diye..

Sizde akıl olsa bu memleketin gerçek liderinin kim olduğunu anlar görürsünüz.

Göz göre göre terörü destekleyenlerle beraber olanlara oy verdiniz, şu vatan için can veren şehitlerden de utanmadınız..

Şimdi sıra chp nin liderlik kavgasında. Bakalım KK ya karşı İnce, hatta bir üçüncü aday çıkınca neler olacak neler..
    Haddini bil. Şehitlerden utanmamak ne demek? Kör olmuşsun iyice. Her İnce'ye oy veren terör destekçisi mi?

• İnce seçim sırasında yapması gerekeni seçimden sonra yaptı. Yarış içindeyken rakibine hiç saygı duymadı.. belli ki birileri bunu fena fişekledi. Kılıçdaroğlu nun her seçimde düştüğü durumdan daha beterine kendisi düştü. CHP bu seçimde oylarını düşürdü. CHP nin oyları CHP yüzünden iyi parti ile HDP ye kaydı. Erdoğan'ın oylarını düşürüp Erdoğana oy verenleri kendi tarafına çekmesi gerektiğini unuttu bir de kendi oylarını kaybetti. Erdoğan hayranlarını incitecek söylemlerde bulundu ( çakma dünya lideri, diplomanı göster, prompter söylemleri) üstüne gerçekleşmesi mümkün olmayan uçuk vaatlerini de ekledi.

Böyle biriyle TV programına çıkarsanız size saldırır ve pismiş kelle gibi de şunu der: "sen sor ben de cevap vereyim". Oysa neye cevap verecek ya da bu kişiye ne soracaksınız ki? Dershanede öğretmenlik yaptığı yılları mı?

bir isteme şekli vardır bu kişi neyi nasıl isteyeceğini daha öğrenememiş. Oy istemek de bir siyaset sanatıdır.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.