Şimdi Ara

Muharrem İnce: Erdoğan Karşıma Çık İstanbul Mitingimi İptal Edeyim. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
125 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akplilerin beğenmediği 90'lı yıllarda seçimden önce liderler tartışma programlarına beraber çıkar tartışırlardı.

Cumhurbaşkanı niçin Rakipleri ile tartışmaktan kaçıyor?

Sebep ne? Alnı ak olan adam çıkar çatır çatır tartışır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furandor

+ =
    Muharrem İnce: Erdoğan Karşıma Çık İstanbul Mitingimi İptal Edeyim.

Laiklik elden gidi-yeah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Kürtaj Master -- 22 Haziran 2018; 22:0:8 >

• Parsbey P kullanıcısına yanıt
    Sebebi son cumlenizde gizli:)

• Karşısına çıksa, kekelemekten konuşamaz.

• Prompter'dan okuyup arkadan yandaş kanalların da montaj ve algı çalışmalarıyla sallamak kolay. Asıl bir canlı yayında karşılıklı ve hazırlıksız bir konuşma ve tartışmada yer alabilmek mesele. Kaçınılmaz bir madara olma durumu söz konusu olduğundan RTE bu topa girmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 22 Haziran 2018; 22:4:53 >
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Maalesef durum boyle. Gelecekte insAllah tvlerde tartisabilecek adaylarimiz olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zerathull

Bos bos edebiyat yapacagina bir tane sebep soylesene. Gerci troll hesap actigina gore zirvalayan birisin.
    her türlü hakareti etmiş arkadaşda şu anki cumhurbaşkanına ona cevap yazdım

size gelince en güzel cevap bişi dememek.
  • noadminnostress kullanıcısına yanıt
    Diyebilecek bir şeyim yok desene sen şuna.
  • Senin gibi avukat basit bir düşünceli adam gibi olaya bakıyorsa ne diyeyim ben sana zerooo..

Şu iddiaya baksana karşıma çık iptal edeyim bu nasıl bir saçmalıktır.. Kolayını bulsa karşıma çıkarsan kendimi forumda sınırsız banlayacağım diyen ergenlerden bir farkı yok bu iddiasının.. Bu kadar çocukça olmaz yaaa..

Ve sende bu şeye büyük şevkle bakıyorsun tamam sev hayran ol oy ver değerli gör anlarım ama ben rte 'nin anlamsız mantıksız yorumlarını gördükçe susmayı seçiyorum çünkü söylenmeyecek şeyi söylemiş diyor geçiyorum.. Ama sen beni şaşırttın..
  • Her ikiside halkın karşısına çıkıp boylarının ölçüsünü alacaklar

Biliyorum zor oluyor. Biraz daha sabir lütfen. Çok az kaldı

• Bu mu lan dünya lideri bu mu güçlü lider

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler İstanbul mitingi konusunu göremiyorum? Kapandı mı konu???

• edit : post da hata oldu yeniden yazıyorum.....

tv karşısına çıksa ne olur ?

erdoğan ve gökçek sayısız defa karayalçın ile de olsun sayısız tartışmalar oldu ve sayısız defa çantalar dolusu sayfalar ile yalan/iftiraların cevabı verildi...

kk nın ist-ank arasındaki mesafedeki masrafı konusunda başbakan tüm rakamları açıkladıktan sonra hangisini düzelteyim. doğrusu yok ki diyerek hicv yaptığında sırıtmaktan başka bişi yapmadılar

şimdi...

bana laf atmayın ...laf atmanın daniskasını bilirim...

kavganın da iftiranın da daniskasını yaparım

diyen birinden bahsediyoruz

adamların dünkü ve bugünkü konuşmalarından ufak derlemeler

https://www.youtube.com/watch?v=rifq4PlkBTg

https://www.youtube.com/watch?v=xfdvpOjYM8Y

yani kim yanar döner

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosuntosun -- 23 Haziran 2018; 13:35:0 >

• tosuntosun T kullanıcısına yanıt
    Yav diger medeni ulkelerde yapiliyor bu Turkiye’de neden olmasin. Ayrica İnce’nin de lafini carpitmayin.

Erdogan halka acik acik yalan soyluyor sen gelmissin hala yok kim yanar doner vs.

Yuz yuze tartisacaklar ayrica ne iftirasi ne zirvaliyorsun. Vallahi sizin beyinler erimis.

Size halk kiraathaneleri yakisir, KEKlenmeye devam edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 23 Haziran 2018; 15:28:2 >
  • x2yk X kullanıcısına yanıt
    Peki Rte neden İnce ile medeni ulkelerde oldugu gibi cikip tv karsisinda tartismiyor? Bunun ne zarari var yani?

• Zerathull kullanıcısına yanıt
    DEMOKRATİK BİR SEÇİM - DAVRANIŞ dersin.. adamın senle neden tv karşısına çıkıp, sana neden prim sağlıyayım sözünü kabul etmezsin...

partinin ve patırtınız için açılmış ve kazanılmış dava sayısı kaç ?

kim yanar döner kim kek ?

sen daha Çanakkale Şehidliğindeki göbek atma olayını açıklayamıyorsun, gelmiş adamın tercihini kabullenemiyorsun

hangi zırvalığınız için cevap versin ?

sen kek birisi olmasan ilk kömür dağıtımı ile oy pusulası bir patırtının varlığını bile kabul edemiyorsun ?

eski yalova vekili ve bakanı geçen sene RTE yi destekliyeceğini belirtir iken bu sene aniden ince yi destekliyor olması, geçen sene söylediklerini unutması... özellikle chp - hdp yakınlaşmasını pkk tutumlarını eleştirirken bu sene ince yi desteklediğini belirtirken patırtının pkk sorununa bakışına ses etmiyor

ZOMBİ olmak budur....
  • tosuntosun T kullanıcısına yanıt
    Ya sen tam zırvacı çıktın, söylediklerinin konuyla hiçbir alakası yok. Ayrıca niye prim sağlıyormuş, demek ki ülkü kötüye gidiyor ki İnce ülkenin Cumhurbaşkanı üzerinden prim yapabilecek. Ayrıca prim de değil reyting dedi orada ama reytingler ortada İnce, RTE'nin 4 katı.

RTE korktu dememek için geveleyip duruyorsun. Uza aktroll.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 23 Haziran 2018; 16:3:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AFK_is_now_AFK

Bi durup düşünsene neden kabul etmiyor

Alıntıları Göster
    bunun hakkında konu açmıştım ama konuyu kural dışı deyip sildiler çok ilginç değil mi gerçekten
    Muharrem İnce: Erdoğan Karşıma Çık İstanbul Mitingimi İptal Edeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: AFK_is_now_AFK

Bi durup düşünsene neden kabul etmiyor

Alıntıları Göster
    La adam niye çıksın, 16 senedir başta bin doğru yaptığı varsa on yanlışı elbette vardır,
    Muharremin hiçbir icraati yok ki, Erdoğana sen niye bunu yaptın bunu kim yaptı vs diye bombalayacak,Erdoğanda ona cevap vermekle geçirecek programı, Erdoğana ne kazacak bu tek kale maçtan? Herhalükarda yenilecek çünkü Muharremin tuzu kuru, aynı kulvarda değiller.
  • Az önce Büyük İstanbul mitinginden yani Maltepe'den geldim
    Miting alanına girmek için yaklaşık 1,5 saat uğraştık ( sabah saat 10'da gitmiş olmama rağmen)
    Ömrü hayatımda bu kadar kalabalık görmedim,duymadım ,bilmiyorum
    Parti bayrakları çok azdı daha çok Başkomutan Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve Yüce Türk Bayrağımız vardı
    Fanatik Beşiktaşlı olarak Beşiktaş formamı giydim
    Fenerbahçeli,Galatasaraylı,Bursasporlu,Trabzonsporlu ve Adanademirporlu taraftarlar çok fazla vardı
    Hepsi kolkola izmir marşı vs. marşları hep bir yürekten söylediler
    Kin,nefret,kötülük,kavga ,gürültü hiçbirşey yoktu
    Bizi bir Türk yönettiği zaman kardeş kardeş yaşayacağımızı ıspatladık
    Miting alanında minimum 6-7 milyon kişi vardı
    Bazı zatlar çıkmış 280bin kişi vardı demiş 300 kişi önünde
    Can çekişiyorsun can
    Yüce Türk Milleti bugün Maltepe'den Kurtuluş Savaşını başlattı
    Vatana millete hayırlsıı olsun
    Her şey çok güzel olacak inanıyorum

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.