Şimdi Ara

Muharrem İNCE'den yeni birleştirici söylem: '23 haziranda HERKES TAKIMININ FORMASI İLE GELSİN' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
249 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sen ne bahsediyon Erdoğan’ın belediye başkanlığı dışında ne tecrübesi vardı onu da Fethullah Gülen icazet vermesi sayesinde kazandı.

İnce kaç senelik milletvekil kaç senedir Meclis’te el insaf yahu Adam istese belediye başkanı olamaz mıydı izmire?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • frostburn F kullanıcısına yanıt
    Sen neyin gazina geldin len degişik

• quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

Sen ne bahsediyon Erdoğan’ın belediye başkanlığı dışında ne tecrübesi vardı onu da Fethullah Gülen icazet vermesi sayesinde kazandı.

İnce kaç senelik milletvekil kaç senedir Meclis’te el insaf yahu Adam istese belediye başkanı olamaz mıydı izmire?
    Dediğin doğru. Kaç senedir mecliste, ne başarmış şimdiye kadar? Kürsüye çıkıp boş boş konuşmaktan başka ne yapmış? Yani açık açık soruyorum bu soruyu ve merak ediyorum. Nedir bu adamın başarıları? Kem küm etmeden cevap ver biliyorsan. "Tamam şimdiye kadar birşey yapmamış olması şimdiden sonra yapmayacağı anlamına gelmez" gibi akıllara ziyan bir cevap verme sakın. Çünkü bir değil bir çok şey yapan varken hiç bir şey yapmayanı bu kadar göklere çıkarmak neden? Neyine güveniyorsunuz bu kadar? Sırf Chp li olduğu için mi? Chp de bile yıllarca varlık gösterememiş bir sıradan vekil. Ötesi asla değil. Hele lider hiç değil. Liderlik nedir, kimdir merak eden varsa adres belli.

• emekci35 E kullanıcısına yanıt
    Dün ne yaptığını gördün de bugün söyledikleri arasın da nasıl fark var anlat hele ? Dönek lik nedemek kelime anlamına bak , türk dil kurumundan ! ÜZÜLEREK SÖYLÜYORUM AMA TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN ŞUANKİ CUMHURBAŞKANI SAYIN RECEP TAYYİP ERDOGAN TAM BİR DÖNEK !!!!

Fettullah gülen ülkesine dönsün , bitsin bu hasret dedi , seneler geçti fettullah gülen hoca FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ LİDERİ OLDU !

Suriye devlet başkanı Beşar ESAD dostuydu karşdeşiydi , aradan kısa zaman geçti TERÖRİST ESAD , DİKTATOR ESAD , KATİL ESAT OLDU !

Rusya jet i vuruldu türkiye tarafından çıktı ben emir verdim dedi , yine olursa , yine vururuz dedi ! Sonra da benim haberim yok fetö terör örgütü yaptırmış !

ABDULLAH ÖCALANA SAYIN DİYE HİTAP ETTİ , şimdi terör elabaşısı oldu !

Barzani dostuydu , Barzani düşmanı oldu !

Amerika dostuydu , amerika dostu degilmiş !

Reza zerrab kardeşi türkiyenin en büyük iş adamıydı , yine kısa zaman geçti reza zerrab balonu patladı , reza zerrab TÜRKİYE düşmanı oldu !

Mavi marmara gemisi ile insani yardım götürenler insancıl hareketin sembolüydü , kısa bi zaman sonra GİDERKEN BANA MI SORDULAR DEDİ !

İsrail i kınıyor , İSRAİL DEN TOHUM ALIYOR TARIM İÇİN , İSRAİL KINIYOR ,israilin petrolünü taşıyor !

DAHA istersen sayısız örnek yazarım ama bu kadarı sana kafi bunları araştırmaya kalkarsan zaten idrak , beyin meselesi senin anlaman 40 yıl anca sürer ömrün yeterse !

Bunları ÇOK SEVDİGİNİZ AKP LİDERİ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOGAN YAPTI !

O bunları yaparken ! Muharrem ince yalova millet vekili olarak çıktı meclis de itiraz etti , NEDEN HALK yüksek asgari ücret almıyor , neden ekonomi kötü , neden adalet yok , neden bu ülkede işsizlik var diye sordu onlara !

• bırakın bu saçma teklifleri futbola siyaseti bulaştıracaklar federasyon başkanı mı seçilecek sanki
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Hooşşt nankör sensin. Terbiyeni takın. 3 Temmuz süreci savcılarını öğrenememişsin cahil cühela uyduruyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pelstina kullanıcısına yanıt
    Adam inandığı dava ve idealler uğruna çabalamış bu halk hiç CHP ye şans verdi mi ? Siyasi dönemimde akp hep iktidar olması onun kabahati mi ?

Çoğu menfaatçi gibi akpye geçseydi şimdi adamı göğe çıkartıyor olurdunuz belki de.

Siyasettte çok iyi bir background para şöhret ihtisastan çok rüzgarı yakalamak önemli ve şu an bu rüzgarı yakaladı adam . Vaatlerinde kötü denecek ne var herkese eşit yaklaşım , adalet hukuk eğitim teknoloji .. bunları Akp de vaat ediyordu hangisini sundu ?

Halk belli ki değişim istiyor isteseniz de istemeseniz de halkın iradesine boyun eğeceksiniz o zaman belki anlarsınız bu ülkeyi yönetme kapasitesi olan bir adam olup olmadığını.

Ama oy vermeden bilemezsin kardeşim korkma Akp nin şu Türkiye’sinden daha kötü olamaz

• Tamam savcılar sorunluysa UEFA'ya tazminat davası açın ne bekliyorsunuz 2011de Şampiyonlar ligine Trabzonspor gitti. Fenerbahçe suçsuzsa davasını acsın 8 sene oldu neredeyse

• vay be demek bundan sonra fb gs maçlarını kol kola izleyeceğiz, şu tayyep yuzunden kavga ediyorduk can kardeşlerimizle boşu boşuna.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 23/24 haziran son 16 senenin en keyifli haftasonu olacak...

• Sonunda futbol fanatikliğini en büyük birlik düşmanı olarak gören bir başkan. Bu futbol fanatikliği kadar aptalca bir şey yok çünkü. Bu sefer hakikaten TAMAM gibi.

• gorüncekadam kullanıcısına yanıt
    Uza troll. Yallah!
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorüncekadam

Bu mesaj silindi.
    Beyin olsa orada neden erdoğana bağladığını anlardın hayvan katlı icin cezai işlemler caydiricimi değil tabikide adam orda diyor ki hayvanlar öldürülüyor ve sen bunun icin bir şey yapmıyorsun akıl yokki düşünebilesiniz

• En azindan bu gibi zihniyetlerin pesinden gitmiyorum
    https://www.facebook.com/2060395894209830/videos/2064257103823709/
  • Ince nin hedefi 5 milyon kişiyi toplamakmış ama imkansız bunu kendisi de biliyor.

• carpenokte kullanıcısına yanıt
    30 yıl önce de tribün kavgaları rte yüzünden oluyordu dimi

Muhalefet olmak için her yol mübah ne de olsa

• Mertcanoa kullanıcısına yanıt
    Peki sandıktan yine rte çıkarsa ne yapacaksın? Yaşama nasıl devam edeceksin zor olmayacak mı?

• Büyük başkan ülkeyi ayrıştırıcı, puslu iklimden kurtaracak Allah'ın izniyle, Türkiye tarihinin en kalabalık mitingini yapalım şahsen İzmir'den gelmeyi düşünüyorum yürüyedur aslanım arkandayız.

Ayrıca her konuda yırtık dondan çıkan ... gibi fırlayan @gorüncekadamı lütfen insan yerine koyup tartışmaya girmeyiniz. En güzel yolu bloklamak bırakın kudursunlar kendi hallerinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykan19o3 -- 18 Haziran 2018; 20:25:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben çok birleştim şuan gerçekten takım forma felan çok iyiymiş. Oyumu inceye vermeliyim

• quote:

Orijinalden alıntı: pelstina

Dediğin doğru. Kaç senedir mecliste, ne başarmış şimdiye kadar? Kürsüye çıkıp boş boş konuşmaktan başka ne yapmış? Yani açık açık soruyorum bu soruyu ve merak ediyorum. Nedir bu adamın başarıları? Kem küm etmeden cevap ver biliyorsan. "Tamam şimdiye kadar birşey yapmamış olması şimdiden sonra yapmayacağı anlamına gelmez" gibi akıllara ziyan bir cevap verme sakın. Çünkü bir değil bir çok şey yapan varken hiç bir şey yapmayanı bu kadar göklere çıkarmak neden? Neyine güveniyorsunuz bu kadar? Sırf Chp li olduğu için mi? Chp de bile yıllarca varlık gösterememiş bir sıradan vekil. Ötesi asla değil. Hele lider hiç değil. Liderlik nedir, kimdir merak eden varsa adres belli.

Alıntıları Göster
    Mecliste 10 dk konuşma hakkını kullanıp nasıl yetmin hakkının yenildiğini anlattı.
    Yüzsüz AKP milletvekilleri de güldü.

Ne yapmasını bekliyordun ? Adam Bakan mı, Başbakan mı?
    Şu kafanızı neyle bu hale getiriyorsunuz merak ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.