Şimdi Ara

Muharrem İNCE'den yeni birleştirici söylem: '23 haziranda HERKES TAKIMININ FORMASI İLE GELSİN' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
249 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ===Sehit ailesinde yapcak bisey nasil olmaz ? Kadin bile eve oturmaya gitmeyerek tepkisini koymus. Siz normal vatandas olarak bu olayi gormezden gelirmis gibi davranirsaniz ne aci===
    Yazabiliyorsaniz okuyabilyorsunuzda bu tur seyler olabilyor dedik neyi anlmiyorsnuz bizde takdir etmiyoruz diyoruz
  • Muten Roshi kullanıcısına yanıt
    Bizde yalanda olmaz dolanda olmaz iftirada olmaz biz muslumanioz elhamdulillah
    https://www.manset24.com/yuh-sana-muharrem-ince-iskence-yapilan-kopek-olayini-erdogan-a-bagladi-video,5301.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorüncekadam

Bizde yalanda olmaz dolanda olmaz iftirada olmaz biz muslumanioz elhamdulillah
    https://www.manset24.com/yuh-sana-muharrem-ince-iskence-yapilan-kopek-olayini-erdogan-a-bagladi-video,5301.html
    Olmaz canım, hiç olur mu...
    Sen videodan ne anlamak istediysen onu anlamışsın. Gayet de doğru söylemiş Başkan Muharrem İnce! Sayelerinde herkesten, her şeyden nefret eden bir nesil yetişiyor.

Neyse seninle daha fazla muhatap olmak istemiyorum : Katılım zamanı: 15 Mayıs 2018
    Paralı troll olduğun çok belli, değerli vaktimi almaya değmezsin.

10 senelik hesabimi cat diye banlayan yonetime soyleyeceksin. Para ile ne diye kimi savunucam,Hic bir partiye uyeligim yok hicbir partiden davet almam hicbir siyasi olusumun onunden bile gecmem.
    Bizim ustadimiz haci mahmud efendi ks. evladim makam dan mevkiden uzak durun der bizde bu ogudunu tutuyoruz
    Sunu soylemeden edemiycem. Madem uyelik tarihine gore yargilama yapiyorsunuz, Bu zamana kadar milet vekilliginden oteye gecemis bir zat ve bugune kadar belediye baskani parti baskani basbakan cumhur baskani ve insALLAH baskan olucak bir zata gore hesaplarim aklin kalir bu arada troll sizsiniz
  • quote:

===Sehit ailesinde yapcak bisey nasil olmaz ? Kadin bile eve oturmaya gitmeyerek tepkisini koymus. Siz normal vatandas olarak bu olayi gormezden gelirmis gibi davranirsaniz ne aci===
    Yazabiliyorsaniz okuyabilyorsunuzda bu tur seyler olabilyor dedik neyi anlmiyorsnuz bizde takdir etmiyoruz diyoruz
    Muarremin konusmasinda toplumsal kutuplastirmadan bahsetmis. Yok kindar yok dindar yok ateist vs vs diye toplum kutuplasmasindan sikayet etmis. Bunu da erdogan yuzunde oldugunu dile getirmis. Benim anladigim bu. Art niyetli soyledi ise icindeki olaydir. Onu ne siz bilrisiniz ne biz.

Bu tur seyler oluyorsa olduktan sonra zaman tepkinizi de sandikta gosterirsiniz. Ben akpli olsam bu olay icin bu donem oy vermezdim ciddiyim. Sirf ceza olsun diye. Bu tur yardimlar gizli yapilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    =====Bu tur seyler oluyorsa olduktan sonra zaman tepkinizi de sandikta gosterirsiniz. Ben akpli olsam bu olay icin bu donem oy vermezdim ciddiyim. Sirf ceza olsun diye. Bu tur yardimlar gizli yapilir.===
    Bu mantiga gore chp nin 1 tane bile oy almamasi lazim haksizsan haksizsin de
    Havalimanin yapicaz olmaz
    kopru yapicaz olmaz
    kanal ist olmaz
    metrobus olmaz
    daha neler var neler gecmiside pislik gelecegide pislik biraz mantik yurutup oyle yaz
  • quote:

=====Bu tur seyler oluyorsa olduktan sonra zaman tepkinizi de sandikta gosterirsiniz. Ben akpli olsam bu olay icin bu donem oy vermezdim ciddiyim. Sirf ceza olsun diye. Bu tur yardimlar gizli yapilir.===
    Bu mantiga gore chp nin 1 tane bile oy almamasi lazim haksizsan haksizsin de
    Havalimanin yapicaz olmaz
    kopru yapicaz olmaz
    kanal ist olmaz
    metrobus olmaz
    daha neler var neler gecmiside pislik gelecegide pislik biraz mantik yurutup oyle yaz
    Bu ulkede halk hatalarda fis kesemedigi icin bu haldeyiz. Hep bi fanatik gibi taraf tutma sevdasi gidiyor. Bu olaydan sonra oy vermeyi dusunuyorsaniz size kalmis durum. Chpye bu secim bundan bundan oy vermiyorum diyebilirsiniz. Peki akpye bu olaydan dolayi oy vermeyecem diyebilir misiniz ? Ben akpli olsam veremem dedim. Bu benim yapim cunku.

Kopru isinde suan hazine zararda kota dolmuyor. Kopru devlet degil devlet izinle sirketin islettigi kopru. Kanal istanbul stratejik olarak sorunlu proje bence. Trakyaya ulasim kopru ile olacak. Peki savas durumunda Allah korusun kopru hasar alirsa askeri takviyeyi anadoludan nasil saglariz ? Ve sanayi gerekirken anadoluya kanal istanbulun agir sanayiden daha az getirisi olacagi dusuncesindeyim. Havalimani yapilabilir ama umarim biz cok abartmiyoruzdur gerekliligini. Sabiha gokcen daha buyuk sorun suan. Pist yetmiyor anadolu yakasi havalimaninda. Dusuncelerim bunlardir. Hayirlisi olsun ulke icin. Iyi gunler dilerim konuyu uzatmaya gerek yok.

• 21 Haziran’ da İzmir’ de olan mitingine gideceğim. Bugüne kadar 1 tane bile mitinge katılmadım ama bu sefer gönülden birine inanıyorum. Bu çabasına karşılıkta orada olmam gerektiğini düşünüyorum. Perşembe görüşürüz İnce başkan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Akp yi sizden cok ben elestiriyorumdur . ben size tipik chp zihniyeti dedim chp lisin demedimki.Kutuplastirmayi siz yapiyorsunuz bak forumun anasayfasina 1 tane erdogan karsi olmayan bi konu gosterirmisin? yok olamaz hemen kaldirilir hemen silinir denedim ordan biliyorum.
    Iisnize gelmedimi hemen maasli troll deyip kutuplastiriyorsunuz. ya sizden olucaz ya sizden boyle bir mantik oalbilirmi yav. Chp nin yanlaslari yok diyorsaniz yazik der baksa birsey demem
  • Yeni birleştirici söylem daha gelmiş sayın inceden : "Gençler işe yaramak istiyorsanız otobüsün arkasına geçin itin"

• sonuç ne olacak biliyor musunuz?

oyları çaldılar diyeceksiniz.

seçim sonucunun ben de böyle olmasının istemezdim ama ince maalesef kazanamayacak. hiçbir siyasi geçmişi olmayan bir kişinin direk bu mevkiye gelmesi çok saçma.

milletvekilliği dışında ince nin hiçbir başkanlığı, yönetim geçmişi yok.
  • quote:

Akp yi sizden cok ben elestiriyorumdur . ben size tipik chp zihniyeti dedim chp lisin demedimki.Kutuplastirmayi siz yapiyorsunuz bak forumun anasayfasina 1 tane erdogan karsi olmayan bi konu gosterirmisin? yok olamaz hemen kaldirilir hemen silinir denedim ordan biliyorum.
    Iisnize gelmedimi hemen maasli troll deyip kutuplastiriyorsunuz. ya sizden olucaz ya sizden boyle bir mantik oalbilirmi yav. Chp nin yanlaslari yok diyorsaniz yazik der baksa birsey demem
    Bu kadar elestirip oy vermekte bana sacma geliyor. Karsi olmayan konu olabilir. Demekki insanlar tayyibi istemiyor. Ayni zamanda oven konularda aciliyor goruyoruz bunu. Gormedim diyemezsiniz o zaman cok takilmiyorsunuz burada.

Ben hayatimda burada aktroll yazmadim. Yazan var evet. Bana cok cocukca ve sacma geliyor o kelime. Ben kimseden yana olmayin diyorum. Ben size ulkede dovizi indirecek sanayi reformu yapip egitimi kalitelestiren kisiye verin diyebilirim suan. 16 yilda doviz artti egitim bin kere degisti sanayi reformu olusturulamadi bana gore. Chpnin coook yanlisi var. Yanlisi olmasa suan akp boyle guclu olamazdi.

• bak bunu sen yazdin Yahu siz daha ne yazdiginizi bilmiyorsunuz birde devlet yonetimini begenmiyorsunuz
    =====Neyse seninle daha fazla muhatap olmak istemiyorum : Katılım zamanı: 15 Mayıs 2018
    Paralı troll olduğun çok belli, değerli vaktimi almaya değmezsin. =====
    Bak burda hakaret etmissin bana mesela aktroll hemde parali diyerek.
    iyi yav o zaman en ufak elestiride oy vermeyelim mantiga bakarmisin. siz bu kafayla yasiniz muhtemelen 15 falan iyi gelmisisniz
  • Olay çıkar futbolla siyaseti karıştırmayalım.

Misal Trabzon taraftarı akpyi sevmez şike zamanı olanlardan dolayı. Fener taraftari akpyi sever şike zamanı korudukları için. Bu bile olay çıkartır orada.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    At yalanı... Bakalım kim inanacak? Azıcık mantık kullanın yazarken. Fenerbahçe kulüp başkanı 1 yıl hapiste yatacak ve taraftar hükümete destek verecekmiş. Ayrıca Trabzonda 6 milletvekilinin 5i akp li. İbretlik tespitine bravo!
  • Beyaz tv mi 😂

• Kardeş hani fener suçsuzdu UEFA'ya yüklü miktarda tazminat davası açacaktı

Hani nerede dava suçsuza fenerbahçe açsın davayı ispatlasın neyi bekliyor. Akepe sağolsun Türkiyede ki davayı el altından halletti. Bide akepeye nankörlük yapıp oy mu vermeyeceksiniz. Fenerbahçe taraftarı olup takımı kurtaran Tayyipe nankörlük mi edeceksiniz

• ADAM diye yazılır, Muharrem İnce diye okunur.
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    eğitimi muhalefet yönetmiyor, eğitimi iktidar yönetiyor. ülkedeki eğitimsizliğin sebebi sonucu olan bir şey bu.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.