Şimdi Ara

Muharrem İNCE'den yeni birleştirici söylem: '23 haziranda HERKES TAKIMININ FORMASI İLE GELSİN'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
249 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 23 HAZİRAN'daki büyük istanbul buluşması için herkes kendi takımının formasını giysin gelsin dedi...insanları kutuplaştırmanın başka bir yolu olan vahşi futbol fanatizmi İNCE sayesinde kardeşliğe dönüşüyor

Muharrem İNCE'den yeni birleştirici söylem: "23 haziranda HERKES TAKIMININ FORMASI İLE GELSİN"
    Muharrem İNCE'den yeni birleştirici söylem: "23 haziranda HERKES TAKIMININ FORMASI İLE GELSİN"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 20 Haziran 2018; 11:21:27 >

• İnce başkan.
  • Hedef en az 2 milyon kişi
  • Dostluk içinde izlenen fb gs derbileri is coming

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 Haziran da bulunduğum ilçede mitingi var iple çekiyorum o günü
  • İnşallah seçilirsin de şu Arap sevicilikten kurtulur muasır medeniyetler seviyesine ulaşırız!

#KutupçuTayyip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kültürlü cingen -- 16 Haziran 2018; 22:30:8 >
  • Bu iş tamam dip dalga geliyor

İnce başkan

• to let myself go kullanıcısına yanıt
    5 milyon 5. Adam 1 ayda ölümüne çalıştı. Olağanüstü bir performans gösterdi. Tarihin en kalabalık mitingini yapmak bize borç olsun.
  • Muharrem İncenin birleştiriciliği

https://www.youtube.com/watch?v=rpgTZxiU_3Q
  • Dün yaptıklarıyla bugün söyledikleri arasında 180 derece fark var sanırım oy için köprüyü geçene kadar

• Türkiye Muharrem ve İYİ ile iyi olacak

• 23 haziran da efsane bi miting izlemek istiyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorüncekadam

Bu mesaj silindi.
    Ismini vererek elestirdigi videoyu sizden alabilie miyim ? Ama tayyip bunun suclusu sensin desin. Cunku yazdiginizda bu anlam var.

Ikincisi sehit annesine verilen anahtari yukari kaldirip gostermek , alkislattirmak , fon muzigi olayini da unutmayalim hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    tabi baska arzunuz var ise yazin biz bulup getirir onunuze koyariz.Sehit ailesine gelince dogru bulmadigimiz bir olay.Butur seyler olabiliyor yapicak birsey yok chp pisliktir
  • üyelik tarihi 15 mayıs 2018 ..gerek yok muhattap olmayın
  • gorüncekadam kullanıcısına yanıt
    Nedir CHP nin pisliği? Ne bu kin ne bu nefret? Politikasını beğenmeyebilirsin anlarım ben de beğenmiyorum da ülkenin en eski siyasi partisine Atatürk'ün kurduğu partiye olan bu kin nedir?

• quote:

tabi baska arzunuz var ise yazin biz bulup getirir onunuze koyariz.Sehit ailesine gelince dogru bulmadigimiz bir olay.Butur seyler olabiliyor yapicak birsey yok chp pisliktir
    Ben inceye oy vermeyi bile dusunmeyerek size sordum. Siz simdi bunu koydunuz degil mi ? Birisi veya siz hazirlamissiniz. Peki o zaman bu olayin aslinin foto veya videosuni atin buraya diyorum bende. Dogrulugu ispat edemediginiz seyin koymak yanlis olmaz mi ?

Sehit ailesinde yapcak bisey nasil olmaz ? Kadin bile eve oturmaya gitmeyerek tepkisini koymus. Siz normal vatandas olarak bu olayi gormezden gelirmis gibi davranirsaniz ne aci

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ` quaD. -- 17 Haziran 2018; 12:26:49 >
  • azon-abros kullanıcısına yanıt
    Forumu biraz dolas anlarsin ne pisligi oldugunu.
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    akpye oy vermeyi düşünen arkadaşlar şu arkadaştan ibret alın ve biraz düşünün. İftira atmak bunların kanına işlemiş, yalan dolan bunlar için çok sıradan bir olay. Asil Türk milletine ben bu insanlar tarafından yönetilmeyi yakıştıramıyorum şahsen. Siz de yakıştırmayın!
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.