Şimdi Ara

Muharrem İnce'den Bomba Playstation 5 Tweet'i (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
0
Favori
25.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
490 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maalesef sayın İnce Pkk (hdp) ile aynı yatağa girmedikçe oy oranı % 1. Zaten girmediğin için tasfiye edilmedin mi partiden, tüm destekçilerinle birlikte?

• Muharrem İnce bu kafayla giderse bir youtube kanalı açar memleketi Yalova'dan her gün online olur. Başkada bir halt olamaz.

• Tweet geçerli ancak konu sahibi eski azılı ak gezenlerdendir uyandırayım. Yalnız hesabı satmış olabilir, gençlik kolları işleyişi nasıl oluyor bilmesem de böyle şeyler oluyor malûmunuz. Manipülâsyonlara dikkat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu muharreme de bi bakıyorsun sövüyorlar bi bakıyorsun övüyorlar chp'yi eleştirince tu kaka iktidara laf edince ''ne çaktı be'' diyen muhaliflerin kafası erdoğana göre şekillendiği için erdoğanın işine yaramayacak her harekete alkış yarar sağlayacak her harekete ise sövme hali şuursuzca oluşup böyle omurgasızlık ortaya çıkıyor işte.

• bu adam kendi kendine çok gereksiz bir iş yapıyor şu an. Anadolu turuna çıktı. 40 tane il gezmiş. bütün ülkeyi 50 kere gezse bu adam yine de seçilmez. boşuna uğraşıyor

• Adamın tweet'ine karşı gelenlerin kaçı hemen bugün gidip ps5 alabilir?

Ağzı kokan, baba evinde harçlık bekleyen troller saldırmış adama.

• Yav ağa malum seçmen kitlesi zaten belli. Adamların teknoloji ile alakası yok ki. Elindeki telefonun kaç GB ram ya da hafızasını sorsan eee iiii hebele hubele derler. Denk gelişe yaşayıp çocuk yapıp sürünerek ölüp gidecek insanlar bunlar. Daha neyin tartışması adamları etkileyen durum yok ki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu kadarı da olmaz, olamaz...

Muharrem İnce'den Bomba Playstation 5 Tweet'i

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi çuval inciri berbat etmiş olabilir ince,yurt dışından ps5 getirceklere ambargo getirilirse şaşmam

• Locaste Siarnaq kullanıcısına yanıt
    En dogru yorum bu urunleri alan kesimin oy potansiyeli yok sayilari zaten az zaten oy vermiyorlar

• Hesaplayınca doğru çıkan tweettir. Bulgaristanda ps5 4600 liraya geliyor

Ayrıca tahmin ettiğim gibi ø,subaortik gibi aktroller konuyu saptırmaya gelmiş hemen. Birisi ülke 5 tane ülkeyle savaşıyo haberiniz var mı demiş lol.. Tam olarak sen bunu yaz diye öyleymiş gibi yapıyorlar ne ekonomi tartış ne adaletsizliği ne de seçimi tartış diye yapıyorlar zaten.
    Neyse ne yazarlarsa yazsınlar bu tweet çok haklı bir tweet ve durumu özetliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan457 -- 18 Ekim 2020; 11:52:56 >
  • Yol yaptılar sonuçta bence çokta şeetmemek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Roby

Tweet geçerli ancak konu sahibi eski azılı ak gezenlerdendir uyandırayım. Yalnız hesabı satmış olabilir, gençlik kolları işleyişi nasıl oluyor bilmesem de böyle şeyler oluyor malûmunuz. Manipülâsyonlara dikkat.

Aynen o benim de dikkatimi çekti. Konu resmen aktrollerin buluşma noktası olmuş muhalif bir konu olması gerekirken... Heralde herkesten önce davranmak istediler

• Muharrem İnce'den Bomba Playstation 5 Tweet'i bu oyunlar nolmus boyle internette bile fiyatlar uçuk oyun oynamak bile hayal artık şaka gibi

• Muharremde çok bağırıyor ya... O da saldırgan diğerleri gibi... Sinirli bi surat sürekli böğürme... Eee ne farkın kaldı...

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Adam gibi adam..

Ben Kemal Kılıçdaroğlu yaşlandı dedim diye burada linç yedim, sayın MUHARREM İNCE için tekrar söylüyorum kendisi ülkenin umudu, geleceği, güzel yarınlaridir.

• Kendi PlayStationumuzu üretme konusunda fikirler içeren Tweet atmak yerine Bulgaristan tavsiyesi veriyor.

Bu da İthalci çıktı bir de poh pohluyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi press-tij -- 18 Ekim 2020; 12:58:49 >
  • Arkadaşlar biraz zeki olun ülkenin durumu düzeldikçe zaten Recep Tayyip Erdoğana tepkiler arttı çıkarcı ve iki yüzlü insanlardan dolayı çok tepki alıyor okadar ak parti iktidara ilk geldiği zamanlar neden bu kadar yüklenilmedi çünkü o günlerde ülkenin arkasını, bulunduğu borçları telafi edecek güç yoktu kusura bakmayın bu durum böyle 70 ler ve 2000 ler arasında olan olaylar gelişmeler ile 2010 2020 arası gelişmeleri biraz sıralandırın ne dediğimin ve napmanız gerektiğinin farkına varırsınız konuşmadan önce bilgi bilgiden önce araştırma gerekir burda araştırıp yazan varsa benim dışımda gelsin buyursun hadi 30 seneye karşı 10 seneyi karşılaştırmanızı istiyorum sadece şöyle detaylıca ülke aslında ne kadar geride kalmış politika ve siyasi ilişkilerde konumumuz neydi ne oldu biraz araştırın lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsniffer

Hala seçim akşamı neredeydi diyenlere duyuru: CHP 8 milyon oy kullanılan sandığa hiçbir temsilci yollamadı ve seçim takibi için sistemimiz çok iyi, AKP bile sonucu bizden öğrenecek dedikleri sistem 30 saniyede çöktü... Hala Muharrem İnce neredeydi diyorsunuz.

O akşam Akşener, Kılıçdaroğlu vs. herhangi biri çıkıp açıklama yaptı mı? Yok.

En erken açıklama yapan lider kim? Saba 9-10 civarı Muharrem İnce.

Çıkacaktı o zaman bu CHP nin hatası diyecekti kardeşim kusura bakmada benim oyumun sorumluluğunu taşıyamayacaksa istemeyecek.Ki koyu Atatürkçü biri olara söylüyorum bunu.Vasıfısz Kılıçdaroğlu bile ince den daha iyidir...

• Dedim ki araştır bak araştırmadan konuşuyorsun

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.